Betclic Opinie

Betclic jest jednym z najbardziej rozwijających się zakładów bukmacherskich z tych dniach. etclic intensywnie reklamuje wiele kampanii i znanych sportowców z wielu krajów, m.in. Karel Poborský, Marcel Desailly i nie tylko. Oczywiście, że dobry marketing jest bezużyteczny, jeśli firma nie zapewnia wysokiej jakości usług i zakładów. Ale to nie problem Betclic. Platforma zakładów oferuje najlepsze kursy i zakłady, szybkie wypłaty i transfer pieniędzy z bardzo wygodnej witryny.

Betclic oferuje szeroką gamę kursów dla różnych europejskich lig. Dostępne są piłki nożne i inne sporty. Notowania są w średnim lub dużym zakresie, podobnie jak u innych bukmacherów. Często jednak zdarza się, że Betclic oferuje najlepsze kursy, zwłaszcza w ligach Ameryki Południowej i lidze Portugalskiej, gdzie Betclic ma bardzo duży wpływ.

Dużą zaletą Betclic są bardzo atrakcyjne działania promocyjne i premie dla nowych i aktualnych graczy. Więc nawet po otrzymaniu 100% bonusu powitalnego można spodziewać się więcej ofert bonusowych.

Otrzymaj premię powitalną

Aby otrzymać premię powitalną, musisz:
– zarejestrować się za pośrednictwem naszej oferty Z kodem promocyjnym
– dokonać pierwszej wpłaty
– dokonać zakładu
– jeśli przegrasz swój pierwszy zakład, otrzymasz go jako bonus.

I można cieszyć się coraz większą premią. Na przykład, jeśli postawisz przed meczem aku z 5 wydarzeniami z najlepszych europejskich lig i stracisz w jednym meczu, otrzymasz 50% swojej stawki.

Nadal pojawiają się nowe działania promocyjne, dlatego zdecydowanie zalecamy regularne sprawdzanie witryny, by zobaczyć, co nowego.

Główne zalety Betclic:
– atrakcyjna oferta powitalna
– duże kursy dla lig portugalskich
– szeroki zakres zakładów na żywo
– wiele innych działań promocyjnych.

Wpłaty i wypłaty są bardzo szybkie i bezproblemowe. Możemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz metod płatności. W większości przypadków wszystkie te metody są bezpłatne. Ponieważ w innych zakładach bukmacherskich jest to powszechne, najlepszym wyborem dla Ciebie jest Skrill.

Betclic oferuje również kilka bonusów w kasynie i pokera. Bonus Betclic do pokera wynosi do 2000 €, co sprawia, że jest on jednym z najlepszych dostępnych w pokerze.

Aktualne promocje

Istnieje wiele promocji dostępnych na Betclic; niektóre są krótkoterminowe, a niektóre długoterminowe. Ulepszone kursy to długotrwała promocja, która pozwala zwiększyć do 15% Twoje zarobki, jeśli chodzi o zakłady w największych zespołach. Regularnie prowadzona jest również kampania kasyna, która trwa zwykle od miesiąca, a nagrody pieniężne rozdawane każdego dnia z wielką nagrodą – podróżą, samochodem lub inną cenną rzeczą – rozdawane są w finale.

Zwrot środków na telefon komórkowy

Jedną z największych promocji Betclic jest promocja zwrotu środków za usługi Mobile Reunde. Z tą transakcją Betclic dokona zwrotu pierwszego zakładu, który wykonujesz na telefonie komórkowym (np. w aplikacji na telefon iPhone, aplikacji na Androida lub na komórce), jeśli traci. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 10 EUR, a Twój pierwszy zakład musi wynosić co najmniej 5 EUR, a kurs musi wynosić co najmniej 1/2 (1,50). Twój zwrot zostanie zaliczony do premii, która musi zostać postawiona 6 razy z minimalną stawką Evens (2,00). Ta oferta może być użyta tylko raz na jedno konto, niezależnie od trzech używanych opcji mobilnych.

W sumie betclic to biuro zakładów, których nie wolno przegapić przez gracza, który chce uzyskać najwięcej ze swoich zakładów.