Betclic Opinie

Betclic jest jednym z najbardziej rozwijających się zakładów bukmacherskich z tych dniach. etclic intensywnie reklamuje wiele kampanii i znanych sportowców z wielu krajów, m.in. Karel Poborský, Marcel Desailly i nie tylko. Oczywiście, że dobry marketing jest bezużyteczny, jeśli firma nie zapewnia wysokiej jakości usług i zakładów. Ale to nie problem Betclic. Platforma zakładów oferuje najlepsze kursy i zakłady, szybkie wypłaty i transfer pieniędzy z bardzo wygodnej witryny.

Betclic oferuje szeroką gamę kursów dla różnych europejskich lig. Dostępne są piłki nożne i inne sporty. Notowania są w średnim lub dużym zakresie, podobnie jak u innych bukmacherów. Często jednak zdarza się, że Betclic oferuje najlepsze kursy, zwłaszcza w ligach Ameryki Południowej i lidze Portugalskiej, gdzie Betclic ma bardzo duży wpływ.

Dużą zaletą Betclic są bardzo atrakcyjne działania promocyjne i premie dla nowych i aktualnych graczy. Więc nawet po otrzymaniu 100% bonusu powitalnego można spodziewać się więcej ofert bonusowych.

Otrzymaj premię powitalną

Aby otrzymać premię powitalną, musisz:
– zarejestrować się za pośrednictwem naszej oferty Z kodem promocyjnym
– dokonać pierwszej wpłaty
– dokonać zakładu
– jeśli przegrasz swój pierwszy zakład, otrzymasz go jako bonus.

I można cieszyć się coraz większą premią. Na przykład, jeśli postawisz przed meczem aku z 5 wydarzeniami z najlepszych europejskich lig i stracisz w jednym meczu, otrzymasz 50% swojej stawki.

Nadal pojawiają się nowe działania promocyjne, dlatego zdecydowanie zalecamy regularne sprawdzanie witryny, by zobaczyć, co nowego.

Główne zalety Betclic:
– atrakcyjna oferta powitalna
– duże kursy dla lig portugalskich
– szeroki zakres zakładów na żywo
– wiele innych działań promocyjnych.

Wpłaty i wypłaty są bardzo szybkie i bezproblemowe. Możemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz metod płatności. W większości przypadków wszystkie te metody są bezpłatne. Ponieważ w innych zakładach bukmacherskich jest to powszechne, najlepszym wyborem dla Ciebie jest Skrill.

Betclic oferuje również kilka bonusów w kasynie i pokera. Bonus Betclic do pokera wynosi do 2000 €, co sprawia, że jest on jednym z najlepszych dostępnych w pokerze.

Aktualne promocje

Istnieje wiele promocji dostępnych na Betclic; niektóre są krótkoterminowe, a niektóre długoterminowe. Ulepszone kursy to długotrwała promocja, która pozwala zwiększyć do 15% Twoje zarobki, jeśli chodzi o zakłady w największych zespołach. Regularnie prowadzona jest również kampania kasyna, która trwa zwykle od miesiąca, a nagrody pieniężne rozdawane każdego dnia z wielką nagrodą – podróżą, samochodem lub inną cenną rzeczą – rozdawane są w finale.

Zwrot środków na telefon komórkowy

Jedną z największych promocji Betclic jest promocja zwrotu środków za usługi Mobile Reunde. Z tą transakcją Betclic dokona zwrotu pierwszego zakładu, który wykonujesz na telefonie komórkowym (np. w aplikacji na telefon iPhone, aplikacji na Androida lub na komórce), jeśli traci. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 10 EUR, a Twój pierwszy zakład musi wynosić co najmniej 5 EUR, a kurs musi wynosić co najmniej 1/2 (1,50). Twój zwrot zostanie zaliczony do premii, która musi zostać postawiona 6 razy z minimalną stawką Evens (2,00). Ta oferta może być użyta tylko raz na jedno konto, niezależnie od trzech używanych opcji mobilnych.

W sumie betclic to biuro zakładów, których nie wolno przegapić przez gracza, który chce uzyskać najwięcej ze swoich zakładów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*