eWinner Kod Promocyjny Sierpień 2020: *BET…*

Jaki jest najlepszy w eWinner Kod Promocyjny na rok 2019? Na polski rynek zakładów wzajemnych zawitał nowy bukmacher. Sprawdź u nas!

 

eWinner kod

Wpisz tutaj swój eWinner kod promocyjny

eWinner Kod Promocyjny 2019

eWinnerBonusy 2020eWinner Kod Promocyjny
Pierwszy bonus powitalny 150 PLN UZYSKAJ KOD PROMOCYJNY
Drugi bonus powitalny 500 PLN UZYSKAJ KOD PROMOCYJNY
Trzeci bonus powitalny 500 PLN UZYSKAJ KOD PROMOCYJNY

Jak prawidłowo użyć u bukmachera eWinner kod promocyjny?

Przed rozpoczęciem gry w zakładach bukmacherskich eWinner musisz dokonać rejestracji. To właśnie na etapie tworzenia konta gracza, będziesz miał możliwość wprowadzenia w eWinner kodu bonusowego, który zaprezentowaliśmy powyżej.

Aby rozpocząć grę musisz mieć ukończone 18 lat. Hazard nie jest dostępny dla osób niepełnoletnich. Jeżeli spełniłeś ten warunek, możesz rozpocząć tworzenie konta gracza.

Formularz rejestracyjny uruchomisz poprzez kliknięcie złotego przycisku “Zarejestruj się”, który znajdziesz w górnym narożniku strony internetowej. Na samym wstępie rejestracja w eWinner to wprowadzenie adresu e-mail, numeru telefonu, ustalenie hasła oraz uzupełnienie okna eWinner kod promocyjny. Aktualnie obowiązujący kod bonusowy znajdziesz z łatwością na początku naszego artykułu, jak i w jego nagłówku.

W kolejnym kroku bukmacher poprosi Cię o uzupełnienie swoich danych osobowych, takich jak, imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL oraz adres zamieszkania.

W przypadku tego bukmachera ciekawostką jest potwierdzenie rejestracji. Nie odbywa się ono za pośrednictwem kliknięcia w link aktywacyjny, który otrzymujesz na e-mail. To na twój numer telefonu wysyłany jest krótki kod, który będziesz musiał wpisać w stosownym oknie, aby sfinalizować proces tworzenia konta gracza.

Weryfikacja tożsamości

Bukmacher eWinner jest legalny i działa zgodnie z licencją Ministerstwa Finansów. Wobec tego zobowiązany jest do weryfikacji tożsamości swoich graczy. Jeżeli jeszcze nie dokonałeś rejestracji konta, a zamierzasz to zrobić pamiętaj o oknie eWinner kod promocyjny. Najnowszy kod bonusowy znajdziesz na wstępie naszego artykułu. Wróćmy jednak do weryfikacji.

Aby móc w pełni korzystać z jego oferty, musisz dokonać aktywacji swojego konta. Zacznijmy jednak od początku. W procesie rejestracji utworzysz jedynie konto tymczasowe. Wiąże się ono z kilkoma istotnymi obostrzeniami. Z pewnością najistotniejsze z nich są dwie rzeczy:

 • Limit depozytów do 5000 złotych. To właśnie do takiej kwoty łącznej możesz doładować swoje konto tymczasowe.
 • Brak możliwości wypłat wygranych. Wygrane umieszczane są na twoim saldzie gracza, ale nie masz możliwości podjęcia środków na rachunek bankowy.

Jak wygląda weryfikacja tożsamości eWinner?

Jak zatem przebiega w eWinner weryfikacja tożsamości? Na wspomnianą weryfikację masz aż 28 dni od momentu założenia konta gracza. Zalecamy jednak, by zrobić to zdecydowanie wcześniej i od razu cieszyć się z pełnej oferty zakładów bukmacherskich. Aktywacji konta dokonasz za pośrednictwem dwóch kroków:

 • Weryfikacja tożsamości – musisz przesłać bukmacherowi skany dowodu tożsamości, jak na przykład dowód osobisty, na którym będą widoczne Twoje dane osobowe i adresowe, a także seria dokumentu. Możesz zamazać np. dane wrażliwe, jak podpis. Przesłania dokumentów możesz dokonać za pośrednictwem specjalnego formularza w zakładce Konto Użytkownika, lub pod wskazanym przez bukmachera adresem e-mailowym.
 • Potwierdzenie rachunku bankowego – uzupełniasz swój osobisty numer rachunku bankowego. Będzie on służył do dokonywania wypłat. Bukmacher może poprosić Cię o wyciąg z konta lub zrzut ekranu, na którym będzie widoczny wspomniany numer konta, a także Twoje imię i nazwisko.

Ile czasu zajmuje w eWinner weryfikacja konta?

Trwa ona z reguły maksymalnie do 1-2 godzin (w czasie pracy działu obsługi), choć w regulaminie eWinner zastrzega sobie prawo do dokonania tego w ciągu 24 godzin. Jeżeli z jakichkolwiek powodów uważasz, że czas weryfikacji się przedłuża, możesz poprosić konsultanta na czacie na żywo o pomoc. Konsultant również może zweryfikować przesłane przez Ciebie skany.

Bonus na start, czyli co przygotował eWinner dla nowych graczy

Na samym początku artykułu zamieściliśmy, jak wygląda oferta powitalna eWinner. Czas przyjrzeć się jej nieco bliżej.

W przypadku eWinner bonus na start to nagradzanie przez bukmachera trzech pierwszych depozytów dokonanych przez nowo zarejestrowanego gracza. Maksymalna kwota z tytułu oferty powitalnej może osiągnąć 1150 złotych. Pierwszy bonus na start eWinner, zakład bez ryzyka opiewa na maksymalną kwotę 150 złotych. W przypadku drugiego, jak i trzeciego depozytu masz możliwość podwojenia swojej wpłaty aż do kwot maksymalnych 500 złotych, zarówno za drugim, jak i trzecim doładowaniem konta.

Warunki obrotu bonusem powitalnym

Oferta powitalna uwarunkowana jest od kilku czynników. Przede wszystkim każdy z trzech kroków wymaga przez Ciebie dokonania depozytu o minimalnej wartości 20 złotych. Przypominamy, że warto uzupełnić w trakcie rejestracji okno eWinner kod promocyjny, który utoruje Ci drogę do ekskluzywnych promocji.

W eWinner zakład bez ryzyka, jak już wspomnieliśmy może wynieść maksymalnie 150 złotych. Bonus na start dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego wniesionego zakładu. W przypadku otrzymania zwrotu (jego wysokość będzie wynosiła wartość wniesionego zakładu minus podatek), nie od razu wypłacisz swoje pieniądze. Aby je “uwolnić” musisz dokonać minimum trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 2,50.

W przypadku drugiego depozytu, najpierw musisz dokonać obrotu środkami, by otrzymać podwojenie swojej drugiej wpłaty. Wymagany obrót to jeden raz po kursie minimalnym 1,50. Wówczas otrzymasz od bukmachera 100% swojego wkładu aż do kwoty maksymalnej 500 złotych. Środki również nie od razu wypłacisz. Przed możliwością ich wypłaty, musisz dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 2,50.

Takie same warunki obowiązują przy przyznaniu trzeciego bonusu przez eWinner. Zarówno jeśli chodzi o obrót początkowy, wysokość bonusu oraz obrót do wypłaty.

FAQ

 • Czy w Polsce można uczestniczyć w zakładach bukmacherskich?
  W Polsce gra jest jak najbardziej dozwolona. Musisz jednak wziąć pod uwagę fakt, że obstawiać możesz tylko i wyłącznie u licencjonowanych bukmacherów. Stosowną listę znajdziesz na stronach Ministerstwa Finansów. W tym miejscu trzeba wspomnieć, że eWinner jest legalnym bukmacherem. Gra u niego – w porównaniu do nielegalnych zakładów – nie grozi żadnymi konsekwencjami prawnymi.
 • Co to jest właściwie eWinner kod promocyjny i jak go użyć?
  Już wyjaśniamy. eWinner kod promocyjny to kod bonusowy, który możesz użyć podczas rejestracji swojego konta. Dzięki niemu otrzymasz dostęp do przyszłej, ekskluzywnej oferty promocyjnej, która zostanie przygotowana przez zakłady bukmacherskie eWinner.
 • Jaka jest minimalna kwota depozytu?
  Minimalna kwota doładowania konta gracza w eWinner za pośrednictwem szybkich przelewów to 1 złotówka.
 • Czy w eWinner mogę obstawiać stacjonarnie?
  Póki co bukmacher eWinner nie posiada punktów stacjonarnych. Obstawianie możliwe jest w Internecie, po utworzeniu osobistego konta gracza.

Przedstawienie bukmachera eWinner

Bukmacher eWinner to nowa firma z branży zakładów wzajemnych na polskim rynku. Bukmacher uzyskał licencję już pod koniec 2018 roku, ale dopiero niedawno uruchomił swoją stronę internetową i tym samym umożliwił graczom obstawianie zakładów. Już na starcie swojej działalności eWinner kod promocyjny dodał do swojej oferty.

Dostępność sportów, rozgrywek

W chwili obecnej oferta eWinner to 27 różnych dyscyplin sportowych. Na tej liście znajdziemy takie sporty, jak:

 • piłka nożna
 • tenis
 • koszykówka
 • hokej na lodzie
 • siatkówka
 • piłka ręczna
 • Formuła 1
 • sporty motorowe
 • biathlon
 • biegi narciarskie
 • badminton
 • baseball
 • boks
 • bowls
 • darts
 • esport counter-strike
 • futbol amerykański
 • golf
 • kolarstwo
 • krykiet
 • mma
 • piłka wodna
 • rugby
 • snooker
 • żeglarstwo

W najciekawszych dyscyplinach możesz znaleźć po blisko 1000 różnych zdarzeń. Najciekawsze zaś zdarzenia charakteryzują się liczbą rynków oscylującą w granicach 200. Kursy w eWinner należą do średniej rynkowej.

Bukmacher dostarcza także rodzime rozgrywki, jak Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga, czy 3 liga. Znajdziesz tutaj także polskie ligi siatkówki, czy piłki ręcznej.

Custom Bet oraz Cash-out

Na platformie eWinner znajdziesz dwie, całkiem fajne funkcjonalności.

Pierwszą z nich – bardzo unikalną w branży bukmacherskiej jest Custom Bet. Dzięki tej opcji możesz stworzyć swój własny zakład. Brakuje Ci czegoś w aktualnej ofercie zdarzeń, a może wpadłeś na fantastyczny pomysł? Teraz to nic trudnego. W zakładce Custom Bet eWinner dostarcza Ci formularz, dzięki któremu możesz wysłać własną propozycję zakładu. Jeżeli dział obsługi bukmachera ją zaakceptuje, wówczas trafi do oferty i nie tylko Ty, ale również pozostali gracze będą mogli obstawić Twój autorski pomysł.

Druga opcja, to cash-out. Funkcja ta pozwoli Tobie na odsprzedanie otwartego kuponu. Na wstępie warto zaznaczyć, że nie za każdym razem bukmacher eWinner cash-out zaproponuje. W prostym tłumaczeniu sprawa ma się tak:

Masz kupon z trzema zdarzeniami

Polska – Anglia 1, wygrana Polski już weszła

Francja – Brazylia 2, trwa mecz jest 0:0

Kolumbia – Chile 1, przed meczem

Wówczas bukmacher, biorąc pod uwagę, że trafiłeś jeden zakład, a pozostałe są jeszcze w rozliczeniu może zaproponować Ci odsprzedanie kuponu, oferując część wygranej.

Zarówno Ty, jak i bukmacher w tym przypadku ograniczacie ryzyko. Ty przegranej zakładu, a bukmacher wypłaty większej wygranej. Cash-out może być zaproponowany tylko i wyłącznie dla kuponów otwartych, czyli takich, na których nie ma przegranego zdarzenia.

Metody płatności

Poznałeś już proces rejestracji konta, kod promocyjny eWinner, a także bonus na start. Ponadto opisaliśmy platformę bukmachera. Czas zatem przejść do kolejnej istotnej kwestii, jaką są depozyty i wypłaty środków. Bez pieniędzy gra u bukmachera nie jest możliwa, zatem do tego akapitu powinieneś przykuć, jak największą uwagę.

Zasilenie konta 

Depozyty w eWinner możliwe są za pośrednictwem trzech podstawowych metod płatności: szybkie przelewy BLUEMEDIA, karty VISA oraz Mastercard, a także tradycyjne przelewy bankowe.

W przypadku pośrednika BLUEMEDIA, obsługuje on większość banków operujących w Polsce. Księgowanie pieniędzy na Twoim rachunku gracza następuje natychmiastowo. W specyficznych sytuacjach może to zająć do 30 minut.

Karty kredytowe i debetowe VISA, czy Mastercard działają w ten sam sposób.

Zdecydowanie najbardziej wolnym sposobem doładowania konta jest tradycyjny przelew bankowy. W tym przypadku na pieniądze będziesz musiał poczekać od 1 do 3 dni roboczych.

Co najważniejsze – żadną ze wskazanych metod zasilenia bukmacher eWinner nie pobiera dodatkowych opłat, czy prowizji.

Minimalna kwota depozytu eWinner to 1 złoty. Zasilenia konta dokonać można tylko z własnego konta lub własnej karty VISA/Mastercard.

Wypłata wygranej 

Podobnie, jak w przypadku zasilenia konta, tak i przy wypłacie wygranej, w eWinner dokonać możesz jej tylko i wyłącznie na swój osobisty rachunek bankowy. Nie ma możliwości podjęcia środków inną metodą. Ma to związek z ustawą hazardową w Polsce.

Ponadto wypłacenie wygranych możliwe jest po zweryfikowaniu swojej tożsamości, za pośrednictwem dokumentu tożsamości. Jak to zrobisz, opisaliśmy na początku artykułu, tuż pod akapitem przedstawiającym najnowszy u bukmachera eWinner kod promocyjny.

Zanim środki znajdą się na Twoim rachunku bankowym, zlecenie wypłaty musi zostać jeszcze zaakceptowane przez dział finansowy eWinner. Taka akceptacja może zająć bukmacherowi do 24 godzin, ale z reguły trwa to zdecydowanie krócej. Każdą wypłatę możesz anulować, dopóki nie zostanie ona zatwierdzona przez bukmachera.

Jeżeli Twój bank znajduje się na liście BLUEMEDIA, wówczas środki na Twoim rachunku bankowym znajdą się błyskawicznie po zaakceptowaniu zlecenia wypłaty. W przeciwnym razie zmuszony będziesz poczekać około 2-3 dni roboczych.

Obsługa klienta

W eWinner gracze mają możliwość skontaktowania się z konsultantami za pośrednictwem czatu na żywo. Operatorzy dostępni są przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 8-23. Ponadto istnieje możliwość uzyskania pomocy za pośrednictwem poczty e-mail. Trzecią – już nieco zapomnianą – ale ciągle stosowaną formą kontaktu jest tradycyjna Poczta Polska. Bukmacher eWinner w zakładce kontakt udostępnia również dane adresowe, pod które możesz wysłać korespondencję. Nie ma się co jednak oszukiwać – ta forma kontaktu zajmie najwięcej czasu. Zdecydowanie polecamy korzystanie z czatu online w godzinach pracy konsultantów, a poza nimi wysyłanie wiadomości na skrzynkę e-mail.

Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, a także podstawowe informacje o platformie bukmachera znajdziesz w Centrum Pomocy (FAQ).

Podsumowanie

Bukmacher eWinner jest legalnym podmiotem, działającym w Polsce w zgodzie z licencją przyznaną przez Ministerstwo Finansów. Bukmachera można pochwalić za przejrzystą i bardzo intuicyjną stronę internetową. Czekamy jeszcze na aplikację mobilną. Nieźle prezentuje się również oferta powitalna. Bukmacher eWinner kod promocyjny również oddał do dyspozycji nowo zarejestrowanych graczy. Brakuje nieco transmisji wideo, ale zostało to zrekompensowane dwoma funkcjami – cash-out oraz Custom Bet. Reasumując, bukmacher zanotował interesujący start i z chęcią będziemy się przyglądali jego dalszemu rozwojowi.

Jeżeli nie eWinner, to…

Betclic, czyli jeden z największych bukmacherów w Europie, a także w Polsce. W tej chwili oferta powitalna Betclic opiewa na cashback o maksymalnej wartości 500 złotych. U bukmachera Betclic możesz znaleźć pokaźną ofertę zdarzeń, a także sporo transmisji wideo. Aplikacja mobilna należy do jednych z lepszych w branży.

STS charakteryzuje się przede wszystkim świetną ofertą powitalną. To chyba w tej chwili najlepsza oferta na naszym rynku. Każdy nowo zarejestrowany gracz, jeśli spełni tylko odpowiednie warunki, może otrzymać 100% pierwszej wpłaty do 1200 złotych, a dodatkowo darmowy zakład o wysokości 25 złotych.

Unibet jest głównym, europejskim konkurentem firmy Betclic. O ile oferty bukmacherów są bardzo zbliżone – i obie stoją na wysokim poziomie, to Unibet wszedł na jeszcze wyższy poziom streamingu. Ponad 30 tysięcy transmisji wideo rocznie mówi samo za siebie. Jedynym minusem bukmachera jest brak polskiej licencji. Mimo to Unibet przyjmuje graczy z Polski, działając na licencji przyznanej przez Unię Europejską.

 

Ważność eWinner kod promocyjny: 31.12.2019