Betfan Opinie 2020: O zakładach bukmacherskich i recenzja

Przedstawiamy Betfan opinie o zakładach bukmacherskich oraz naszą recenzję. Dowiedz się, czy warto rozpocząć grę u tego bukmachera oraz co otrzymasz w pakiecie powitalnym. Odpowiadamy też na pytanie, czy Betfan posiada transmisje wideo?

Betfan Opinie: dostępne sporty i rynki 

Betfan to jeden z młodszych bukmacherów w Polsce. Wobec tego warto wnikliwie przyjrzeć się, jakie zakłady oferuje.

W ofercie legalnego bukmachera znajdziesz około 30 sportów. Zakłady możesz zawierać zarówno przedmeczowo, jak i na żywo. Znajdują się tutaj wszystkie najpopularniejsze dyscypliny, których obstawianie cenią sobie Polacy, a także kilka mniej popularnych sportów.

Jeżeli lubisz niekonwencjonalne zakłady, to dobrze trafiłeś, bo w Betfan oferta tzw. zakładów specjalnych wygląda chyba najlepiej na rynku. Bukmacher przygotował nawet specjalną sekcję “Rozrywka”, gdzie znajdziesz zakłady na takie wydarzenia, jak chociażby ekonomia, pogoda, polityka, show-biznes, wokół sportu, czy wydarzenia lokalne. Łącznie to setki różnych, możliwych do postawienia zakładów. Możesz postarać się wytypować kursy walut, rozstrzygnięcia najpopularniejszych telewizyjnych show, czy nawet, jaka pogoda będzie w najbliższych dniach.

O ile sekcja “Rozrywka” wygląda grubo i mówią też o tym w przypadku Betfan opinie graczy, to bukmacher nie popisał się ze sportami wirtualnymi. Fani całodobowej rozrywki na virtualach z pewnością nie zdecydują się na grę Betfan, bo po prostu jej tu nie ma.

Bardzo przyzwoicie prezentuje się za to esport. Sport elektroniczny w wydaniu Betfan to większośc popularnych dyscyplin. Znajdziesz tutaj zakłady na CS: GO, Dota, King of Glory, League of Legends, Overwatch, Hearthstone, Rainbow Six, Rocket League oraz StarCraft. Doczepić można się nieco do ilości rynków, ale Betfan nadrabia za to atrakcyjnymi kursami, o których piszemy szczegółowo w dalszej części artykułu.

Jeżeli już przy rynkach jesteśmy, to ich liczba – czym Cię zapewne nie zaskoczymy – zależy od popularności danej rozgrywki. Na najpopularniejsze wydarzenia piłkarskie, jak na przykład PKO Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, czy Premier League bukmacher prezentuje około 200-250 różnych rynków. Topowe wydarzenia hokejowe, siatkarskie, czy także tenisowe mają około stu różnych rynków.

Kursy bukmacherskie i limity 

W przypadku bukmachera Betfan opinie o kursach są dobre. Gracze chwalą sobie zwłaszcza wysokie kursy na sport elektroniczny, a także ofertę gra bez podatku, która oznacza o 14% wyższe wygrane na wszystkie zakłady bukmacherskie z oferty Betfan.

W Betfan nie ma limitów na wpłaty oraz wypłaty, bo minimalne płatności rozpoczynają się od złotówki. Oczywistym jest limit braku możliwości podjęcia środków, jeżeli nie będziesz posiadał zweryfikowanego konta, a także limit stawek przeznaczonych na zakłady – w tym samym stanie rzeczy (konto tymczasowe).

Betfan bonus na start

Betfan już na początku swojej działalności zapowiedział, że zamierza konkurować z największymi z branży, jak chociażby STS, Fortuna, czy Betclic. Nowy legalny bukmacher wyprowadził mocny cios – oferta powitalna. To jedna z najwyższych promocji na start na polskim rynku zakładów wzajemnych. W Betfan możesz otrzymać 3000 złotych w bonusach oraz zakład bez ryzyka w kwocie 100 złotych.

Wspomniane 3000 złotych zostało podzielone na trzy depozyty. Za każdy z nich możesz zgarnąć finalnie po 1000 złotych. Nieco skomplikowane są tutaj warunki obrotu, na co narzekają zwłaszcza początkujący klienci bukmachera Betfan, ale kwota robi duże wrażenie.

Zasada przyznania bonusu dla każdego z depozytów jest identyczna:

  • wpłacasz minimum 20 złotych
  • obracasz raz depozytem, po kursie min. 2,00
  • otrzymujesz 10% od depozytu – maksymalnie 100 złotych
  • obracasz pięć razy bonusem – min. 2 zdarzenia na kuponie (kurs na sekcje min. 1,45)
  • powiększasz wygraną x10

W przypadku zakładu bez ryzyka nie wygląda już to tak skomplikowanie. Bukmacher zabezpiecza Twój zakład do 100 złotych. Jeżeli przegrasz, musisz dokonać pięciokrotnego obrotu przyznanym bonusem, na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 1,45 na sekcję, by podjąć środki.

Najciekawsze propozycje Betfan 

Betfan dostarcza swoim klientom funkcję cash-out oraz zakłady bez podatku. 14% więcej wygrasz, jeżeli spełnisz warunki promocji. Są one następujące: musisz postawić kupon co najmniej z dwoma zdarzeniami, o kursie każdego z nich minimum 1,45. Wówczas Twoja wygrana wzrośnie o wspomniane 14%, czyli tak naprawdę jest to gra bez podatku. To promocja, dzięki której o bukmacherze Betfan opinie graczy są zdecydowanie lepsze i zapominają oni, o nieco skomplikowanych warunkach obrotu dużym bonusem na start. Nieco brakuje za to w Betfan programu lojalnościowego, z którego znani są najwięksi konkurencji na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Transmisje na żywo 

Zakłady bukmacherskie Betfan nie zdecydowały się póki co na wprowadzenie do swojej oferty streamingu. Dlaczego? Ciężko stwierdzić. W tej kwestii są różne opinie i domysły. Wszak jednak, rzadko który bukmacher rozpoczynając działalność, tak od ręki zakupił prawa do transmisji TV. Mało tego, nawet kilka solidnych już bukmacherów, działających na rynku ładnych parę lat, nie posiada streamingu. Oczywiście nie usprawiedliwia to Betfana, bowiem gracze chwalą sobie zakłady na żywo w połączeniu z oglądaniem danego meczu. Tutaj, niestety nie mogą być w pełni usatysfakcjonowani. Liczymy jednak, że ulegnie to wkrótce zmianie.

Aplikacja mobilna 

Betfan nie posiada też aplikacji mobilnej. To kolejny minus, po transmisjach wideo. Tutaj jednak mamy pewność, o czym poinformowała sama firma, że prace trwają. Ma ukazać się aplikacja Betfan na systemy Android oraz iOS. Nie są jeszcze znane jej szczegóły, ale by dobrze się przyjęła musi zezwalać przynajmniej na cztery rzeczy. Jest to pełna oferta zakładów bukmacherskich, wpłaty, wypłaty oraz pełna oferta bonusowa. Póki co mobilne obstawianie możliwe jest z poziomu mobilnej strony internetowej, która wygląda naprawdę solidnie i z pełną odpowiedzialnością, możemy zaliczyć ją do czołowej trójki polskiego rynku. Nie zmienia to jednak faktu, że ciągle to nie jest aplikacja Betfan, na którą niecierpliwie czekamy.

Podsumowanie 

Betfan to jeden z najmłodszych bukmacherów. Mimo to posiada niezłą ofertę zakładów, kursy i promocje. Oferta powitalna to naprawdę potężny zastrzyk gotówki, ale gracze kręcą nieco nosem na jej zawiłe warunki. In minus bukmachera działa z pewnością brak transmisji wideo (brak informacji, czy bukmacher nad tym pracuje), a także ciągle brak aplikacji mobilnej. Tutaj jednak Betfan informuje o zintensyfikowanych działaniach, by jak najprędzej zaprezentować platformę na Android i iOS. Czekamy zatem na więcej szczegółów! Reasumując Betfan jest ciekawą alternatywą dla największych firm na polskim rynku zakładów wzajemnych. Oferta powitalna mocno kusi, a możliwości stawiania zakładów, jak już wspomnieliśmy, są duże.

BONUS do 3100 zł

Play now