forBET opinie o zakładach bukmacherskich

W naszym artykule przedstawiamy zakłady bukmacherskie forBET – opinie oraz mocne i słabe strony legalnego bukmachera. Sprawdź, co może zaoferować Ci forBET i czy warto rozpocząć u niego obstawianie zakładów.

forBET Opinie o:Ocena (1-6)
Sporty i rynki⭐⭐⭐⭐
Kursy i limity⭐⭐⭐⭐⭐
Bonus na start⭐⭐⭐⭐⭐
Transmisje TV⭐⭐⭐
Aplikacja forBET⭐⭐⭐⭐
Ogólnie⭐⭐⭐⭐

forBET Opinie: dostępne sporty i rynki

Zaczynamy od najważniejszego punktu, czyli dostępne sporty i rynki u bukmachera forBET. Nie ma gracza, który nie rozglądał by się za najlepszym dla niego bukmacherem i nie zwróciłby uwagi właśnie na ten element.

W zakładach forBET najpopularniejsze, co oczywiste, są zakłady sportowe. Bukmacher daje możliwość rozrywki na 30 sportów. W ofercie można znaleźć dyscypliny, które budzą największe zainteresowanie, jak na przykład piłka nożna, tenis, czy siatkówka. forBET zaprezentował też kilka mniej popularnych sportów, do których z pewnością zaliczyć można lotki, piłkę wodną oraz szachy. Ciekawie prezentuje się oferta bukmacherska na sporty zimowe. Duże powody do satysfakcji mogą mieć również miłośnicy żużla, których w Polsce nie brakuje.

Oferta bukmachera jest bogata, aczkolwiek na polskim rynku istnieje kilka konkurencyjnych zakładów, w których znajdziesz jeszcze więcej sportów. Za wiele dobrego nie można powiedzieć o rynkach w forBET. Znajdziesz tutaj rzecz jasna najbardziej popularne rodzaje zakładów. W przypadku wydarzeń mniejszej rangi jest ok. Nieco schodów zaczyna się, jeżeli chcesz obstawić coś z absolutnego topu. Dla porównania Betclic i STS dostarczają na PKO Ekstraklasę, czy Ligę Mistrzów ponad 300 rynków. W forBET znajdziesz ich niecałe 200. Oczywiście dla początkującego gracza, który trzyma się głównie najprostszych zakładów nie robi to różnicy, ale bardziej wymagający klienci mogą i kręcą nosem.

Oprócz zakładów sportowych, w forBET możesz obstawiać sporty wirtualne. Tutaj bukmacher daje do dyspozycji piłkę nożna, tenis ziemny, żużel oraz wyścigi psów oraz koni.

Mieszane są za to w przypadku forBET opinie graczy o ofercie na sport elektroniczny. Bukmacher przyjmuje oczywiście zakłady na esport. Głównie mowa tutaj o zakładach na najbardziej popularne dyscypliny, jak CS: GO oraz LoL. Gracze chwalą sobie dobre kursy, ale z drugiej strony, próżno szukać tytułów gier, które nie cieszą się aż taką popularnością, jak topowe produkcje branży gamingowej.

Kursy bukmacherskie i limity

Kursy bukmacherskie – informacji o tym, który bukmacher posiada wyższe kursy szukają niemalże wszyscy. Tak naprawdę bez głębszej analizy, ciężko to wywnioskować. Wszystko zależy od tego, co lubisz obstawiać, a także innych czynników. Jeden bukmacher ma lepszą ofertę przedmeczową, inny znów na żywo, a jeszcze trzeci posiada liczne promocje podwyższające wygrane.

Niemniej jednak w forBET gracze chwalą sobie kursy na nasze ligi – zarówno piłkarską, siatkarską, piłkę ręczną oraz żużel, na który bukmacher kładzie duży nacisk. O ile, tak, jak wspomnieliśmy liczbą rynków bukmacher forBET nie powala, to w przypadku kursów wypada dobrze. Nie okrzyknęli byśmy go liderem rynku, czy absolutną czołówką, ale w skali szkolnej, ocena 4+ należy się jak najbardziej.

W forBET nie ma limitu dla minimalnej wpłaty oraz wypłaty. Obie płatności rozpoczynają się od złotówki. Tutaj należą się bukmacherowi słowa uznania, bo choć wydawałoby się, że jest to normalność, to jednak wciąż, kilka konkurencyjnych firm proponuje wpłaty rozpoczynające się od 10, czy 20 złotych.

Bonus na start forBET

No i teraz przechodzimy do tego, co misie lubią najbardziej – bonus na start. W forBET jest to 2000 złotych, podzielona na trzy depozyty. Kwota jest fajna, a przyjemne są też warunki przyznania bonusu oraz obrotu, w celu wypłaty. Reasumując, jeżeli o ofertę powitalną chodzi, to o forBET opinie muszą być pozytywne. Poniżej znajdziesz wyszczególnienie, jak prezentuje się bonus powitalny.

  • Pierwszy depozyt – bonus 100% do kwoty 1000 złotych z kodem promocyjnym
  • Drugi depozyt – bonus 75% do kwoty 500 złotych
  • Trzeci depozyt – bonus 50% do kwoty 500 złotych

Dokonasz trzech depozytów? Łącznie możesz zgarnąć 2000 złotych. Warunki obrotu dla każdego ze wskazanych wyżej depozytów są identyczne. Wymagają one czterokrotnego obrotu przyznanym depozytem. Do obrotu zaliczają się kupony SOLO (kurs minimalny 2,0) lub AKO (kurs minimalny 2,0 i każde zdarzenie min. 1,3)

Zastanawiamy się, czego brakuje w ofercie powitalnej. Chyba niczego, aczkolwiek, jeśli by się uprzeć – to można powiedzieć darmowego zakładu i zakładu bez ryzyka. Konkurenci to oferują, ale w konsekwencji proponują też niższe bonusy na start. Reasumując, coś, kosztem czegoś.

Czym wyróżnia się forBET?

Jeszcze jakiś czas temu byśmy napisali, że cash out, ale opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu stała się już chlebem powszednim – także na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Fajnie za to prezentuje się możliwość stworzenia tzw. zakładu chybił-trafił, nazwanego jako szybki zakład. Możesz zdefiniować datę zdarzeń, potencjalną wygraną oraz stawkę, a bukmacher sam wyrzuci Ci propozycję kuponu, odpowiadającego Twoim parametrom.

Ciekawa, a zarazem unikalna jest także propozycja Betmarket. Jej najważniejsza funkcja, to możliwość podejrzenia kuponów innych graczy. Jest też funkcja, dzięki której możesz przekopiować kupon na swoje konto, a następnie wysłać zakład lub nieco zmodyfikować.

Transmisje na żywo

Niedawno bukmacher zaktualizował swoją ofertę, właśnie o transmisje wideo. forBET streamuje chociażby piłkę nożną, tenis, czy koszykówkę. Nie znajdziesz tutaj jednak aż tak wielu transmisji, co chociażby w STS, Betclic, czy Fortunie. Należy jednak docenić samo urozmaicenie zakładów na żywo, poprzez możliwość oglądania meczów. Liczymy, że platforma TV forBET nadal będzie się rozwijać.

Aplikacja mobilna

Aplikacja forBET została przygotowana na Android oraz iOS. Dla graczy z Windows Phone bukmacher ma mobilną stronę internetową.

Aplikacja pozwala obstawiać dowolne zakłady – z całej oferty, a także zakłady na żywo. Jeżeli brakuje Ci środków – możesz skorzystać z szybkich płatności, które również dostarcza appka. A w przypadku wygranej, podejmiesz kasę na swoje konto bankowe. Niedawno forBET wprowadził do aplikacji też logowanie za pośrednictwem odcisku palca.

Nieco brakuje dedykowanych promocji oraz niektórzy narzekają na nie najlepszą szatę graficzną aplikacji – w porównaniu do innych firm. To jednak już naszym zdaniem kwestia gustu.

Podsumowanie

Zakłady bukmacherskie forBET pojawiły się w 2016 roku. Od tego czasu przeszły sporo zmian. Od bukmachera z wieloma rzeczami, wymagającymi poprawek, stały się poważnym graczem. Ten niewielki buk śmiało może konkurować teraz z większymi z branży. Oczywiście nie posiada aż tak szerokiej oferty zakładów, czy transmisji, ale co rusz urozmaica swoje propozycje dla graczy. Duże uznanie zyskał za ofertę powitalną, a także zakłady na żużel i inne polskie rozgrywki. Przydałoby się popracować nad aktualnymi promocjami, w tym także bonusami dla aplikacji mobilnej.