LVBET opinie graczy o bukmacherze oraz nasza recenzja

Oto recenzja LVBET Opinie graczy są kluczowe, w kontekście wyboru odpowiedniego dla siebie bukmachera. Wobec tego zapoznaj się z naszą analizą, w której znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Czy warto zacząć obstawiać w LVBET?

LVBET Opinie: dostępne sporty i rynki

Pros / Cons
  • Liczne promocje tymczasowe dla stałych graczy
  • Dość solidne kursy bukmacherskie
  • Przyjemna aplikacja mobilna
  • zeroka oferta zakładów wirtualnych
  • Ciężkostrawne warunki bonusu powitalnego (mnożniki kursu)
  • Brak transmisji wideo
  • Niezbyt duży wybór w zakładach live
  • Lista sportów na stronie internetowej jest mało czytelna

W LVBET przeważają zakłady sportowe, co zresztą nie dziwi w przypadku polskiego rynku bukmacherskiego. Tak jest skonstruowany po prostu każdy, szanujący się bukmacher. W przypadku zakładów bukmacherskich LVBET masz możliwość obstawiania na około 30 przeróżnych dyscyplin sportu. Utrzymuje się tutaj też tendencja co do popularności danych sportów – czyli ilości rozgrywek oraz rynków.

Najwięcej możliwości stawiania zakładów znajdziesz na piłkę nożną, gdzie bukmacher LVBET dotarł ze swoją ofertą do naprawdę odległych zakątków świata, jak Salwador, czy Gwatemala. Oprócz tego gracze doceniają ofertę LVBET na hokej na lodzie, siatkówkę, piłkę ręczną, tenis oraz koszykówkę. Najciekawsze rozgrywki z wymienionych dyscyplin mają około 250 różnych rynków.

O ile, tak, jak wspomnieliśmy w LVBET przeważają zakłady sportowe, to znajdziesz tutaj też inne formy rozrywki – sporty wirtualne, zakłady specjalne oraz sport elektroniczny.

Zakłady specjalne oraz sport elektroniczny, czyli po prostu esport nie wyróżniają się niczym szczególnym na tle konkurencji. Jest to dobra oferta, ale jeszcze trochę jej brakuje. LVBET za to zdominował – tak to trzeba nazwać – sporty wirtualne. Siedem różnych wirtualnych dyscyplin, gdzie rozgrywka toczy się 24 godziny, przez siedem dni w tygodniu brzmi nieźle, prawda?

Kursy bukmacherskie i limity

lvbet kasyno bonus

Kursy bukmacherskie to jeden z kluczowych czynników przy wyborze bukmachera. Gracze zwykli przeszukiwać Internet, szukając odpowiedzi na pytanie, gdzie znajdą najlepsze kursy, czy w LVBET, czy STS, czy Betclic lub może u innego bukmachera? Jednoznacznej odpowiedzi tak naprawdę nie ma. Zazwyczaj jest tak, że dany bukmacher jest silny w kursach na piłkę nożną, a nieco dołuje na siatkówkę i na odwrót – w przypadku następnego. Dlatego warto tak naprawdę rozglądnąć się, jak wyglądają średnie kursy z całej oferty. W przypadku LVBET wiadomości są pozytywne. U bukmachera LVBET opinie graczy na temat kursów są dobre zwłaszcza dla rodzimych lig. Przyzwoicie prezentują się kursy wystawianie na PKO Ekstraklasę, w przypadku której bukmacher oferuje także granie bez podatku, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność tej oferty.

Limity jakie narzuca bukmacher to praktycznie te, dotyczące wpłat oraz wypłat. Zarówno minimalna kwota wpłaty, jak i wypłaty rozpoczyna się od 10 złotych. Kwota nie jest wygórowana, ale zdecydowanie sympatyczniej brzmiałaby tutaj złotówka, znana z konkurencyjnych ofert. Dlatego przy LVBET stawiamy mały minus. Ponadto w LVBET spotkasz limity znane z innych legalnych bukmacherów, które narzuca obowiązujące w Polsce prawo. Brak możliwości podjęcia środków bez weryfikacji konta oraz limit kwot stawianych na zakłady przed wspomnianą weryfikacją.

Limity możesz zdefiniować także sam. Tak, by kontrolować swój bankroll i nie popaść w uzależnienie. Bukmacher zezwala na przykład na zdefiniowanie dziennego czy miesięcznego limitu obrotu pieniędzmi.

Aktualne promocje na start

W zakładach bukmacherskich LVBET jako nowo zarejestrowany gracz możesz liczyć na bonus w wysokości nawet 1500 złotych. Sama kwota robi rzeczywiście wrażenie, ale żeby nie było zbyt kolorowo, to warunki przyznania, czy też wykorzystania bonusu są nieco za bardzo zawiłe. Zwłaszcza jeżeli pod uwagę weźmie się początkujących graczy.

Kasy nie dostaniesz stricte za pierwszy depozyt. Czyli wpłacasz jakąś kwotę i bukmacher podwaja Twoje saldo. W LVBET 1500 złotych rozłożone zostało na dwa depozyty. Za pierwszym razem dostaniesz maksymalnie tysiaka, a za drugą wpłatę kolejne pięć stówek.

No właśnie dostaniesz nie jest też idealnie dopasowanym słowem. Bowiem bukmacher nie proponuje pieniędzy wprost, lecz daje je w postaci mnożnika kursu, który możesz wykorzystać na dowolny kupon – pod warunkiem, że spełnia wymagania bukmachera, oto one:

  • dla pierwszego depozytu – maksymalny bonus 1000 złotych, 1% Twojej wpłaty na kupon z mnożnikiem kursu x1000.
  • dla drugiej wpłaty – maksymalny bonus 500 złotych, 1% Twojej wpłaty na kupon z mnożnikiem kursu x500.

Kupon z takim mnożnikiem (który odpowiednio daje maksymalny bonus 1000 złotych przy wpłacie 1000 złotych i 500 – przy wpłacie 500 złotych) możesz stworzyć z minimum 3 zdarzeń (lub więcej), o kursie AKO minimum 2,50 (1,25 na każdą sekcję).

Oczywiście jeżeli trafisz, to kasy od razu nie wypłacisz. Musisz dokonać czterokrotnego obrotu bonusem w przypadku pierwszego depozytu i trzykrotnego, jeżeli otrzymałeś bonus za drugą wpłatę. Obrót może być dokonany na kuponach SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,0. W przypadku kuponów AKO, każda sekcja musi mieć kurs min. 1,50.

Wszystko to powoduje, że o bonusie powitalnym LVBET opinie graczy są jednoznaczne. O ile chwalą sobie oni kwotę bonusu, to warunki są zdecydowanie skomplikowane – zwłaszcza dla stawiających pierwsze kroki w bukmacherce.

 

Co ciekawego potrafi LVBET?

Fajnie prezentują się w LVBET promocje tymczasowe. Zwłaszcza te, które podwyższają wygrane. Dzięki ofercie Multikozak, kupony AKO mogą mieć wygrane wyższe nawet o 25%. W przypadku zakładów na PKO Ekstraklasę, bukmacher LVBET proponuje grę bez podatku (wygrane wyższe o 14%).

W LVBET skorzystać możesz także z cash-out, czyli odsprzedania swojego nierozliczonego kuponu. Pod warunkiem, że nie ma na nim przegranego zdarzenia. Bukmacher zaprojektował też własny system wypłat – Rapid Pay, dzięki któremu możesz podjąć wygrane na konto nawet w ciągu 15 minut.

Transmisje na żywo 

W LVBET zakłady na żywo są dostępne i wyglądają całkiem nieźle, o czym pisaliśmy już na wstępie artykułu. Niestety bukmacher nie postarał się o transmisje wideo. Szkoda, bowiem transmisje na żywo są ważnym ogniwem rynku bukmacherskiego. Niezwykle urozmaicają zakłady live. Chyba zgodzisz się ze stwierdzeniem, że oglądanie meczu i jednoczesne przewidywanie wyniku należy do najprzyjemniejszych czynności?

Aplikacja mobilna 

Aplikacji brakuje praktycznie jedynie tylko transmisji wideo. Poza tym aplikacja LVBET jest przyjemna, nie powiemy w dotyku, ale w użytkowaniu. Przejrzystość to cecha dominująca aplikacji bukmacherskiej LVBET. Dzięki niej, na urządzeniu mobilnym możesz obstawiać wszystkie zakłady – także na żywo, skorzystać z cash-out, wpłacić kasę, wypłacić wygrane. Aplikacja LVBET daje także dostęp do wszystkich bonusów powitalnych. Pobierzesz ją na Android oraz iOS. Nieco martwi brak apki na Windows Phone, ale takie już są aplikacje bukmacherskie – wspierają tylko najpopularniejsze systemy na rynku.

Podsumowanie 

Bukmacher LVBET to stosunkowo młoda stażem firma. Przyglądnęliśmy się jej jednak surowym okiem, tak jak wszystkim innym bukmacherom, by ocena była jak najbardziej sprawiedliwa i obiektywna. Nieźle w LVBET wyglądają kursy i dostępne sporty. Aplikacja LVBET to również strzał bukmachera w przysłowiową dziesiątkę. Martwi brak transmisji wideo, na które decyduje się coraz więcej zakładów bukmacherskich. Ponadto, nieco łatwiejsze mogłoby być odebranie bonusu na start.

 

Bonus na start - nawet 1500 złotych BEST20

Play now