Unibet Opinie

Unibet jest bukmacherem założonym w Szwecji w 1997 roku. Mają one główną siedzibę na Malcie, a ich hasłem jest „Przez graczy dla graczy”.
Unibet pragnie podkreślić, że jego pracownicy zawsze staną na czele potrzeb graczy i zawsze starają się zapewnić najlepszą obsługę swoim klientom.
W chwili obecnej Unibet jest jednym z największych bukmacherów w internecie, ma ponad 10,3 miliona graczy w ponad 100 krajach.

  • 10 funtów za darmo w każdym tygodniu
  • 200% bonus do kasyna do 200 funtów
  • Największa oferta Live Streaming
  • Najlepsze kursy gwarantowane
  • Brakuje niektórych ważnych typów zakładów

Oferta jest bardzo bogata

Unibet oferuje możliwość zakładania dla wielu niszowych rund sportowych, których nie można znaleźć w innych zakładkach. W odniesieniu do najważniejszych dyscyplin sportowych, jest dostępnych wiele różnych konkursów, a liczba opcji zakładów jest na prawdę imponująca. Nawet dla meczy klubów U20 w konkursach, takich jak „Puchar Młodzieży w Sao Paulo”, znajdziesz ponad 60 opcji zakładów. To mówi wiele.

Wielu bukmacherów internetowych rozczarowuje pod względem platformy zakładów na żywo. Jest zbyt mało imprez sportowych lub brakuje wielu ważnych typów zakładów , lub występują problemy z obsługą: ciężkie zakłady, wygrane wypłacane bardzo późno, mecze często zablokowane, itp. Unibet nie ma takich problemów i możesz postawić zakłady w czasie rzeczywistym na imponującą liczbę wydarzeń sportowych.

Zakłady na wyścigi konne i wyścigi psów

Nie tylko tego typu zakłady są oferowane, ale w ofercie są zakłady obejmujące też szeroki zakres wyścigów, zapewniające konia, w tym transmisje wideo na żywo. Interfejs jest bardzo prosty, dzięki czemu nawet początkujący, którzy nigdy nie stawiali na tego typu wyścigi, będą tym zarządzać bez problemów.

Doceniam obecność opcji „Cena wywoławcza”, która gwarantuje, że postawimy na najlepsze kursy. Oznacza to, że jeśli nasz rywal jest nieparzysty i jest wyższy niż na początku wyścigu, kiedy stawiasz, wóczas skorzystasz z wyższego podniesienia.

Obsługa klienta Unibet udostępnia wiele języków na żywo. Możliwe jest również skontaktowanie się z nią telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Mówiąc o ich usłudze e-mail’owej powinniśmy stwierdzić, że nie działają tak szybko, jak wiele innych bukmacherów.

Metody wpłaty i wypłaty

Możesz wpłacić pieniądze do Unibet przy użyciu wszystkich głównych kart kredytowych, poprzez przelew bankowy, Neteller, Skrill lub Ukash.
Możesz wypłacić pieniądze z Unibetu za pomocą przelewów bankowych, przelewów kartami kredytowymi, portfelem Neteller i Skrill. Wszystkie wypłaty nie będą Cię nic kosztować. Unibet będzie opłacał wszelkie podatki. Jest to bonus u nich, ponieważ nie wszyscy bukmacherzy mają tą usługę bezpłatnie.

Czasami (mając na uwadze duże wypłaty) firma Unibet może potrzebować zapytać o dodatkowe dokumenty przed złożeniem prośby, ale nie jest to poważny problem dla graczy.

Unibet oferuje dobrą ofertę kasyna na żywo, pokera lub bingo. Możesz również dokonywać zakładów online poprzez swoją witrynę, telefon lub aplikację mobilną zakładów.

Bonus 200 PLN

Serwis Sportsbook Unibet oferuje trzy rodzaje premii. Powitalna premia dla nowych graczy (maksymalnie 30 PLN jako darmowy zakład), Cashback dla 90 + Goli (maksymalnie 30 GBP) i 10 GBP co tydzień, jeśli postawisz co najmniej pięć zakładów In-Play. Pamiętaj, aby korzystać z naszego kodu promocyjnego Unibet przy rejestracji nowego konta.

Bonus powitalny dostarczony do nowych klientów Unibet jest nieco inny od promocji dla nowych klientów u większości bukmacherów i oferuje pierwszy zakład sportowy do zwrotu klienta do wysokości maksymalnie £ 30, jeśli przegrywa.

Refundacja jest przyznawana jako fundusze bonusowe na koncie gracza, a zanim będzie mógł je wypłacić, musi założyć kwotę równą co najmniej trzy razy większą niż kwota refundacji, za pośrednictwem konta. Do celów tej premii, tylko zakłady o wartości rzędu 1,4 lub większej przyczynią się do spełnienia tych wymagań dotyczących zakładów, a zakłady muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 30 dni.

W kasynie znajdą się duże premie, 200% premia do wpłaty do 200 GBP + do 200 darmowych obrotów dla nowych graczy, którzy otworzą konto dzisiaj. Kliknij tutaj, aby otworzyć konto w Unibet.