William Hill Opinie

William Hill jest jednym z najbardziej szanowanych bukmacherów online, z milionami klientów na całym świecie. Obecnie ponad 5 milionów osób z całego świata posiada konto w William Hill online.

Firma oferowała zakłady sportowe w Wielkiej Brytanii od pierwszych lat istnienia, chociaż w tamtych czasach zakłady były nielegalną działalnością. W rzeczywistości agencja działała nielegalnie od 25 lat!
W ciągu kilku lat kilkakrotnie zmieniała właścicieli, ale zawsze William Hill był jednym z wiodących bukmacherów w Wielkiej Brytanii. Teraz William Hill ma ponad 2.300 oddziałów w Wielkiej Brytanii i przez pewien czas zajmował rekord, ale został przekroczony po połączeniu pomiędzy Ladbrokes i Coral.

  • Stabilne kursy
  • Jakość produktów (witryna i aplikacje)
  • Oferta ubezpieczenia ACCA
  • Serwis radiowy do przesyłania komentarzy
  • Dostępne kody promocyjne dla nowych graczy
  • Brak oferowania wolnej gotówki

Czy bukmacher jest odpowiedni dla tych, którzy postawili duże sumy?

Jednym z problemów, które mają wielu graczy jest to, że są one łatwo ograniczone. Gracze z William Hill nie mają tego problemu. Gracze w Wielkiej Brytanii, Niemczech i innych krajów mogą postawić nawet 100 000 funtów na pewne imprezy sportowe, co dużo mówi.

Witryna oficjalna William Hill jest dostępna w 21 różnych językach. Interfejs nie jest nowoczesny, a na początku może wydawać się nam trochę trudne do poruszania się po tej stronie, ale kiedy się przyzwyczaisz, nie jest tak trudno.

Obsługa klientów firmy William Hill operuje 24/7 w 21 różnych językach. Możesz skontaktować się z William Hill za pośrednictwem poczty e-mail, czatu na żywo, telefonu, faksu, formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej lub wysłanie regularnych postów. Jeśli masz pilny problem i potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, najlepiej jest zadzwonić do nich, ponieważ ich zespół jest dobrze wyszkolony i oferuje rozwiązania napotkanych problemów.

Metody wpłaty i wypłaty

William Hill akceptuje wszystkie główne karty kredytowe i debetowe. Dostępne są również: Entropay, Neteller, Webmoney, Paysafecard, Western Union, przelew bankowy, Skrill, Paypal, Pingit.

Wypłaty są przetwarzane bardzo szybko, a to jest duży bonus dla tego bukmachera. Jeśli Twoja wypłata została dokonane przez firmę Skrill, fundusze przybędą na konto elektronicznego portfela, w czasie od jednej do trzech godzin. Przelewy bankowe są przetwarzane między jednym a dwoma dniami roboczymi i może to być uznane za krótki okres czasu, ponieważ inni bukmacherzy obsługują takie wypłaty w ciągu 2-5 dni roboczych.

Zakres zakładów i kursy

William Hill nie oferuje najlepszych marż lub marż dostępnych w przemyśle bukmacherskim, ale jest do zaakceptowania w odniesieniu do głównych lig. W tym jakość kursów bukmachera jest bardzo wysoka, ponieważ William Hill modyfikuje notowania w rzadkich przypadkach. Oferuje trzy formaty stawek, dziesiętne, ułamkowe i amerykańskie.

Wiele wydarzeń sportowych można oglądać na żywo (format transmisji strumieniowej WHTV). William Hill oferuje również usługę radiową dostępną na stronie internetowej, gdzie można słuchać na żywo komentarzy na temat gier.
Jedną z ciekawszych rzeczy, które można znaleźć w William Hill, są podglądy na nadchodzące wydarzenia. W tym wyścigi konne.

Bonus w 2017

Ich oferta opiera się na użyciu kodu promocyjnego przy rejestracji. Ale pamiętaj, że William Hill nie jest bukmacherem, który oferuje wiele bezpłatnych rzeczy. Oni zwracają uwagę na jakość i stabilność kursów. „Oferta Club” to bardzo dobra promocja, ponieważ otrzymasz 5 funtów tygodniowo, jeśli w poprzednim tygodniu wydałeś łącznie 20 funtów lub więcej na akumulacje stołowe z czterema lub większą liczbą opcji.
Inną dobrą rzeczą jest ubezpieczenie ACCA. Oznacza to, że jeśli postawisz zakład z minimum 5 meczami i straci tylko jedną z nich, William Hill powróci do zakładu strake-like. Minimalne notowanie wynosi 1/5 dla każdego wyboru.

Ponieważ oferuje strumieniowe transmisje na żywo, wiele sposobów dokonywania depozytów i wypłat, stabilną konsolę do zakładów, kursy są bardzo stabilne i nie zmieniają się co godzinę, sprawia to, że William Hill jest idealnym bukmacherem, aby otworzyć konto i cieszyć się przyjemnością zakładów sportowych.