Betclic bonusy Maj 2024: 500 zł cashback + 100 zł + 50% do wygranych

Sprawdź, jak prezentują się najlepsze bonusy w Betclic na rok. W formularzu rejestracyjnym podaj kod promocyjny: BETPLMAX

Betclic bonusy: TOP 3

Betclic BonusRodzaj i kwotaBetclic Kod Promocyjny

Wartość bonusu

200 PLN

BETPLMAX

Multi+

Do 120% ekstra na zakłady AKO

BETPLMAX

MYCOMBI

Stwórz spersonalizowany zakład

BETPLMAX

 • Zakład bez ryzyka na start – cashback w wysokości 500 złotych
 • Liga Betclic – bonus 100 złotych
 • MULTI+ – dodatkowe 50% do wygranych kuponów

Jak otrzymać bonusy z wykorzystaniem Betclic kod promocyjny?

 • Wejdź na stronę bukmachera lub odpal aplikację mobilną
 • W formularzu rejestracyjnym podaj kod promocyjny: BETPLMAX
 • Doładuj konto i postaw swój pierwszy zakład
 • Przegrałeś? Bukmacher odda nawet 500 złotych – w zależności od stawki kuponu

Betclic bonusy dostępne u bukmachera 

Co ciekawego Betclic Polska przygotował dla graczy? Znajdziesz tutaj zarówno bonusy na start dla nowych graczy. Są też promocje okresowe, z których skorzystać może każdy, kto spełni ich warunki. Zerknij poniżej na szczegóły bonusów Betclic.

Betclic bonus powitalny: cashback do 500 złotych

Zaczynamy od bonusu na start. W zakładach bukmacherskich Betclic jest nim cashback, czyli zakład bez ryzyka. Obejmuje on pierwszy postawiony zakład. Jeżeli już na starcie bukmacherskiej wędrówki zaliczysz wpadkę, to Betclic zwróci Ci pieniądze. 

Maksymalna kwota zwrotu z tytułu bonusu na start cashback wynieść może 500 złotych. Jak to wszystko wygląda opisaliśmy w poniższych warunkach promocji.

Warunki promocji

Przede wszystkim jeszcze raz warto podkreślić, że z bonusu na start w Betclic skorzystać mogą tylko nowi klienci. Sam bonus przysługuje każdemu graczowi jeden raz. Zakładem bez ryzyka objęty jest tylko pierwszy kupon. Betclic nie wymaga postawienia określonej liczby zdarzeń, czy minimalnego kursu, aby zagwarantować cashback.

Na jakich zasadach Betclic robi zwrot?

 • Jeżeli nie trafiłeś pierwszego zakładu, bukmacher odda jego stawkę, pomniejszoną o 12% podatek
 • Zwrot otrzymasz na saldo bonusowe
 • Wypłata pieniędzy będzie możliwa po dokonaniu obrotu: 6x otrzymany bonus, na zakładach SOLO lub AKO o kursie min. 2.00 

Liga Betclic: bonus 100 złotych dla najaktywniejszych 

Liga Betclic to od jakiegoś czasu promocja, która regularnie pojawia się na stronie zakładów bukmacherskich. Betclic odnawia ją z początkiem każdego miesiąca. W ramach Ligi Betclic nagradza najbardziej aktywnych graczy dodatkowymi środkami. Bonusy przyznawane są przez cały czas trwania konkretnej edycji Ligi Betclic. Jedna edycja trwa jeden miesiąc i jest podzielona na cztery etapy-tygodnie. Łącznie w jednej edycji Ligi Betclic otrzymać można maksymalnie 100 złotych.

Warunki promocji

Stówa do wyjęcia jest wówczas, kiedy regularnie przez cztery tygodnie obstawiasz zakłady bukmacherskie, na określonych przez bukmachera warunkach. Betclic obserwuje Twoją aktywność, zaliczając do niej tylko kupony o stawce minimum 20 złotych oraz kursie łącznym nie mniejszym niż 2.00. 

 • Jeżeli w jednym tygodniu promocji postawisz co najmniej 10 takich zakładów – otrzymasz bonus 10 złotych
 • Jeśli przez dwa pierwsze tygodnie z rzędu, w każdym z nich postawisz min. 10 wspomnianych zakładów – na Twoje konto wpłynie bonus 15 złotych
 • Trzy tygodnie z rzędu z aktywnością na poziomie min. 10 regulaminowych zakładów – bonus 25 złotych
 • Jeżeli przez całą edycję Ligi Betclic (cztery tygodnie z rzędu) postawisz po min. 10 wymaganych kuponów – dostaniesz na jej zakończenie kolejny bonus 50 złotych

Reasumując, w pierwszym tygodniu Ligi Betclic zgarnąć możesz bonus 10 złotych. W drugim kolejne 15 złotych, co daje łącznie 25 złotych. Trzytygodniowa, regularna aktywność nagradzana jest kolejnym bonusem 25 złotych (łącznie 50 złotych). Po czterech tygodniach aktywności, na zakończenie edycji Ligi Betclic na Twoje konto wpłynie jeszcze 50 złotych. Maksymalnie możesz więc wyjąć 100 złotych bonusów.

Przyznane bonusy należy obrócić sześć razy po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od otrzymania każdego z nich.

betclic pl bonus

MULTI+: wygrane na kuponach ako powiększone nawet o 50%

Oprócz Ligi Betclic bukmacher przygotował też promocję dla kuponów akumulowanych, pod nazwą MULTI+. Oferta kolejny raz skierowana jest dla każdego gracza, bez względu, czy dopiero się zarejestrowałeś, czy Twoja przygoda z Betclic trwa nieco, a może zdecydowanie dłużej. Jeśli zagrasz określoną liczbę zdarzeń na jednym kuponie, to Twoja wygrana może wzrosnąć od 7% do nawet 50% procent.

Warunki promocji

MULTI+ zwiększa wygrane na kuponach akumulowanych. Aby wziąć udział w promocji wystarczy obstawić kupon z określoną liczbą zdarzeń. Wygrana z takich kuponów nie podlega warunkom obrotu. Jeśli dopisze Ci szczęście, to kasę możesz od razu wypłacić i lecieć świętować. W poniższej tabeli sprawdzisz dokładnie, jak Betclic podwyższa wygrane.

Liczba zdarzeń na kuponie AKOBetclic bonus do wygranej
57%
614%
720%
825%
930%
1035%
1140%
1245%
13+50%

BOOST: podwyższenie kursów bukmacherskich 

Podwyższenie wygranych dla kuponów akumulowanych to jedno, ale Betclic podwyższa też wygrane na zakładach pojedynczych. Dzieje się to w nieco inny sposób. Mowa o popularnej na rynku bukmacherskich w Polsce Super Ofercie. W Betclic oferta wydarzeń została nazwana jako Super Kursy. W jej ramach bukmacher podwyższa kursy bukmacherskie dla najciekawszych zdarzeń w swojej ofercie. Mechanizm podwyższający kursy to BOOST. Codziennie w ofercie zakładów Betclic znaleźć możemy co najmniej kilka podwyższonych kursów. Najchętniej podwyższane kursy to rzecz jasna piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa, La Liga, Premier League, Liga Mistrzów, czy Bundesliga. Rzuć okiem na kilka przykładów, jak Betclic zwiększa kursy bukmacherskie.

Zakład bukmacherski Kurs w standardowej ofercieSuper Kursy BOOST
Wisła Kraków – Wisła Płock (zwycięstwo Wisły Kraków)1,811,90
Watford – Liverpool (zwycięstwo The Reds)1,441,47
Lazio – Bologna (zwycięstwo Lazio)1,571,60

Warunki oferty

BOOST to promocja zwiększająca kursy. Codziennie w ofercie Betclic znajdziesz kilka meczów ze zwiększonymi kursami bukmacherskimi. Jakie spotkania wybiera Betclic? Te najciekawsze, według własnego uznania.

 • Zaloguj się na swoje konto Betclic
 • Na liście sportów kliknij “Super Kursy”
 • Stawiaj na podwyższone kursy bukmacherskie

Wygrane na zakładach z podwyższonymi kursami nie podlegają warunkom obrotu. Środki dostępne są od razu do wypłaty.

Nasza opinia o Betclic Polska: najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że bonus na start w Betclic jest słaby. Przecież nie ma oferowanego przez wszystkich 100% od depozytu. To jednak błędne myślenie. W Betclic bonus powitalny to najwyższy zakład bez ryzyka na polskim rynku zakładów wzajemnych. Może wynieść nawet 500 złotych. Warunki cashbacku opisaliśmy nieco wyżej. Zamieściliśmy tam też informacje o aktualnych promocjach w Betclic. Jeśli lubisz bonusy, a przy tym dobrą ofertę zakładów i kursy bukmacherskie to Betclic wydaje się dobrym wyborem.

Zwłaszcza na rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi. Śmiało możemy zaliczyć tego bukmachera do trójki, może nawet czwórki najlepszych zakładów w Polsce.