Najlepsze bukmacherskie aplikacje mobilne 2024 w Polsce

W tym artykule pomożemy Ci wybrać najlepszą aplikację mobilną bukmachera najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb w roku.

Najlepsze Aplikacje Bukmacherskie
Aplikacje bukmacherskieOfertyPobierz aplikację mobilną
Fortuna 500 PLN POBIERZ APLIKACJĘ TERAZ
Totolotek 100 % od ulokowanych środków do 500 PLN POBIERZ APLIKACJĘ TERAZ
Betclic 100 ¨PLN POBIERZ APLIKACJĘ TERAZ
STS 600 PLN POBIERZ APLIKACJĘ TERAZ
LVBET 100€ POBIERZ APLIKACJĘ TERAZ

Aplikacja mobilna Fortuna

 

Fortuna to jeden z najbardziej popularnych i już dość długo obecnych bukmacherów na polskim rynku. Aplikacja mobilna została wprowadzona przez Fortunę w 2014 roku. Jej początki, delikatnie mówiąc nie były najlepsze, co zmieniło się w ostatnim czasie. Wprowadzono sporo miłych dla „oka” zmian, jak i ulepszono aplikację nowymi funkcjami.

Jak zacząć?

Pobranie aplikacji
Aplikacja mobilna dostępna jest dla użytkowników z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. W przypadku tych pierwszych, ze względu na obostrzenia Google, dotyczące branży bukmacherskiej, pobranie aplikacji możliwe jest tylko bezpośrednio na stronie bukmachera. Możemy tego dokonać wchodząc na stronę download.efortuna.pl lub skanując kod QR. Użytkownicy urządzeń Apple mogą ściągnąć aplikację bezpośrednio w iTunes, bądź w App Store.

Rejestracja konta użytkownika 
Za pośrednictwem aplikacji możemy zalogować się do posiadanego już konta gracza, bądź w przypadku nowego użytkownika – dokonać rejestracji. Proces rejestracyjny nie różni się praktycznie niczym od tego, znanego ze strony internetowej. Po podaniu swoich danych, będziemy zobligowani do weryfikacji konta, za pośrednictwem dowodu tożsamości.

Najważniejsze funkcje

Oferta zakładów 
Bukmacher za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej dostarcza wszystkie zakłady dostępne w jego standardowej ofercie – zarówno te przedmeczowe, jak i na żywo. Mamy również możliwość szybkiego obstawiania – poprzez dwa kliknięcia możemy błyskawicznie wysłać nasz kupon.

Transmisje wydarzeń 
Jakiś czas temu Fortuna pozytywnie zaskoczyła swoich klientów, poprzez wprowadzenie do oferty transmisji na żywo. Funkcja ta jest dostępna również z poziomu aplikacji mobilnej. Oferta spotkań jest stale poszerzana – aktualnie jest to ponad 1000 spotkań rocznie i przyciąga coraz większe grono typerów, specjalizujących się w obstawianiu na żywo.
Match tracker 
Wydarzenia, które nie posiadają transmisji na stronie bukmachera można śledzić w ciekawy sposób za pośrednictwem Match trackera. Dzięki niemu dowiemy się o najważniejszych wydarzeniach w czasie rzeczywistym. Wyróżnić warto tutaj przegląd wszystkich akcji, czy statystyki meczowe na żywo.

Statystyki 
Fortuna wyszła naprzeciwko miłośnikom liczb, czy osób lubiących sobie „pogrzebać” w statystykach przed wysłaniem kuponu. Razem z szeroką ofertą zakładów, dostępny jest również dość dobrze rozbudowany dział statystyk.

Szybkie wpłaty/wypłaty 
Aplikacja mobilna umożliwia szybkie doładowanie konta. Pieniądze księgowane są na koncie gracza w ciągu kilkunastu minut. Z poziomu aplikacji możemy także zlecać podjęcie środków na rachunek bankowy.

Dostępność 

Dużą funkcjonalnością, która całkiem niedawno pojawiła się w ofercie aplikacji mobilnej Fortuny jest wsparcie powiadomień push, dzięki któremu szybko sprawdzimy rozstrzygnięcia naszych kuponów, czy dowiemy się o najnowszych bonusach. Aplikacja wspiera też funkcję zabezpieczające, takie jak Face ID, Touch ID oraz 3D Touch.

Podsumowanie

Fortuna to uznana marka na polskim rynku zakładów bukmacherskich, która jakiś czas temu zrozumiała, że utrzymanie swojej pozycji uzależnione jest też od jakości aplikacji mobilnej. Do lamusa trafiła już „podstarzała” wersja, a w nowej aplikacji znajdziemy wiele funkcji, jak pełna oferta zakładów, szybkie obstawianie, błyskawiczne depozyty, czy transmisje wideo.

O ile dużym plusem jest wprowadzenie transmisji wideo, to ich liczba nie jest aż tak nadto imponująca. Liczymy, że w przyszłości bukmacher nad tym aspektem popracuje.

Aplikacja mobilna Totolotek

Bukmacher Totolotek to jeden z najstarszych „graczy” na polskim podwórku. Firma działa już w branży bukmacherskiej „grubo” ponad 20 lat. By stale być konkurencyjna musiała podążyć za najnowszymi trendami i do swojej oferty wprowadzić aplikację mobilną.

Jak zacząć?

Pobranie aplikacji 
Aplikacja dostępna jest dla użytkowników z systemami Android oraz iOS. Pobranie instalatora odbywa się podobną drogą, jak u konkurencji. W przypadku urządzeń opartych na Androidzie, musimy udać się bezpośrednio na stronę bukmachera, gdzie w zakładce „mobile” znajdziemy odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego. Nieco łatwiej mają osoby korzystające z systemów iOS, którzy „apkę” znajdą  w iTunes oraz App Store.

Rejestracja konta użytkownika 
Jeżeli jeszcze nie posiadamy konta gracza – nic trudnego. Możliwość rejestracji dostępna jest również z poziomu aplikacji mobilnej. Sam proces posiada te same etapy, co w wersji internetowej. Na jego zakończenie zostaniemy poproszeni o weryfikacje tożsamości, poprzez załączenie skanów odpowiednich dokumentów.

Najważniejsze funkcje

Oferta zakładów 
W aplikacji przygotowanej przez Totolotek znajdziemy pełną ofertę zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. Bukmacher chwali się liczbami – około 6 000 zakładów na żywo w ciągu każdego miesiąca oraz blisko 20 000 zakładów przedmeczowych każdego dnia. Za pomocą aplikacji Totolotka możemy również skorzystać z funkcji „szybkiego zakładu”.

Szybkie wpłaty/wypłaty 
Bukmacher z poziomu aplikacji mobilnej przygotował możliwość złożenia szybkiego depozytu – księgowanie w ciągu kilkunastu minut. Możliwe jest też podjęcie środków z konta gracza, na wcześniej zdefiniowany rachunek bankowy.
Propozycja kuponu 
Ciekawą i dość unikalną propozycją dla graczy wydaje się być funkcja QUICKBET. Mówiąc w skrócie jest to tzw. „chybił trafił”. Gracz definiuję kwotę, którą chcę przeznaczyć na obstawienie, a system przygotowuje dla nas propozycję kuponu. Możemy ją przyjąć, bądź odrzucić i spróbować jeszcze raz. Oferta wydaje się być dość ciekawa dla osób lubiących szczególne ryzyko, czy też niezdecydowanych w kwestii wyboru zdarzeń.

Live Match Tracker 
Przebieg spotkań, które mamy na swoim kuponie, bądź chcemy „zagrać” na żywo możemy śledzić w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem wizualizacji graficznej. Funkcja Live Match Tracker została wzbogacona przez bukmachera w maju 2018 roku i prezentuje się całkiem nieźle.

Podsumowanie

Aplikacja mobilna przygotowana przez Totolotek jest bardzo intuicyjna i posiada wszystkie, najważniejsze funkcje. Pełna oferta zakładów, szybkie wypłaty, możliwość wypłat to podstawy w dzisiejszym świecie bukmacherki. Dość unikalną propozycją jest QUICKBET.

Na minus działa z całą pewnością brak streamingu. Nie obejrzymy tutaj naszych ulubionych spotkań, czy nie zagramy na żywo, śledząc transmisję wideo. W sukurs nieco przychodzi Live Match Tracker, którego bukmacher stara się rozwijać.

W aplikacji próżno też szukać powiadomień push, czy identyfikacji odcisku palca, bądź twarzy (Touch ID, Face ID).

Niemniej jednak aplikacja spełnia swoje podstawowe funkcje i wokół tych rzeczy jest „napisana” bardzo solidnie i przejrzyście.

Aplikacja mobilna STS

STS to niewątpliwie lider na polskim rynku zakładów wzajemnych, a jego aplikacja jest jedną, z topowych propozycji. Bukmacher zdecydował się wprowadzić unikalne funkcjonalności, na które, póki co nie zdecydowała się konkurencja.

Jak zacząć?

Pobranie aplikacji 
Pobranie i instalacja aplikacji odbywa się na tych samych zasadach, co w przypadku pozostałych bukmacherów na naszym podwórku. Wersję dla Androida znajdziemy bezpośrednio na stronie STS, w zakładce Aplikacja Mobilna. Stamtąd pobierzemy instalatora aplikacji. W przypadku urządzeń od Apple aplikacja dostępna jest także w iTunes oraz App Store.

Rejestracja konta użytkownika 
Korzystanie z aplikacji mobilnej jest dostępne dla zarejestrowanych już użytkowników – wówczas wystarczy się zalogować, podając prawidłowe dane swojego konta. Jeżeli nie mamy konta, to nic straconego – STS przygotował na platformie mobilnej formularz rejestracyjny. Podajemy dane osobowe, weryfikujemy tożsamość i już możemy się cieszyć z pełnej funkcjonalności aplikacji.

Najważniejsze funkcje

Oferta zakładów 
W aplikacji mobilnej dostarczonej przez STS znajdziemy pełną ofertę zakładów przedmeczowych, jak i na żywo przygotowanych przez bukmachera. Dzięki unikalnym sportom wirtualnym STS, możemy obstawiać kupony niemalże całą dobę.

Statystyki 

Tuż obok oferty zdarzeń znajduje się dobrze rozbudowany dział statystyk, gdzie możemy zapoznać się z ciekawymi liczbami. Sprawdzimy chociażby aktualną formę danej drużyny/gracza, czy rezultaty ostatnich bezpośrednich pojedynków.

Funkcja Cash-out 

Jeżeli nie jesteśmy pewni finalnego rozstrzygnięcia swojego kuponu, możemy skorzystać z funkcji Cash-out. Jest to nic innego, jak wypłacenie środków przed całkowitym rozliczeniem (zakończeniem się ostatniego zdarzenia) kuponu. W takim przypadku możemy zdecydować się na odsprzedanie kuponu, za kwotę zaproponowaną przez bukmachera.

Transmisje wydarzeń 
Mocno rozbudowana, zarówno na platformie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej jest usługa STS TV. Dzięki niej możemy bezpłatnie oglądać transmisje na żywo. STS dostarcza swoim klientom w ciągu miesiąca blisko 2000 transmisji wideo z najróżniejszych dyscyplin i rozgrywek.

Match tracker 

Dla osób ceniących sobie obstawianie na żywo, oprócz transmisji, bukmacher przygotował również Match trackera. W czasie rzeczywistym, za pośrednictwem wizualizacji możemy śledzić przebieg danego spotkania, a także zapoznawać się ze statystykami na żywo.

Szybkie wpłaty/wypłaty 
Z poziomu aplikacji mobilnej możliwe jest dokonywanie wpłat na konto za pośrednictwem PayU, Skrill, Neteller oraz BLIK. Bukmacher chwali się także swoją usługą STSpay (pośrednik pomiędzy 12 operatorami bankowymi w Polsce). Całość operacji trwa maksymalnie kilka minut.

Czat na żywo
W aplikacji STS (również na stronie internetowej) możemy skorzystać z Czatu na żywo. To dobre miejsce do wymienienia się uwagami z innymi użytkownikami, poradzenia się, czy pochwalenia swoimi kuponami.

Dostępność 
STS za pośrednictwem aplikacji mobilnej wspiera powiadomienia push, gdzie dowiemy się chociażby o rozstrzygnięciu naszych kuponów, czy najnowszych promocjach. Dostępne jest też logowanie przy pomocy Touch ID, Face ID, czy kodu PIN.

Podsumowanie

Aplikacja mobilna zaprezentowana przez bukmachera STS to niewątpliwie absolutny TOP na polskim rynku zakładów wzajemnych. Oprócz podstawowych funkcji, jak pełna oferta zakładów, wpłaty/wypłaty, STS proponuje swoim klientom potężną dawkę transmisji na żywo, cash-out, czy świetną interakcję z innymi typerami, za pośrednictwem czatu na żywo.

W tym przypadku ciężko doszukiwać się słabych stron, aczkolwiek da się spotkać z opiniami, że choć ilość transmisji wideo jest dość spora, to jakość niektórych z nich, delikatnie mówiąc nie powala.

Aplikacja mobilna LVBET

LVBET prężnie rozwijający się bukmacher, który w ostatnim czasie zanotował olbrzymi postęp, zarówno pod względem popularności, jak i funkcjonalności. Kwestia ta dotyczy również aplikacji mobilnej, którą bukmacher zdecydował się wprowadzić dopiero po jakimś czasie od rozpoczęcia działalności na rynku.

Jak zacząć?

Pobranie aplikacji 
Nie spotkamy tutaj żadnego zaskoczenia. Podobnie, jak w przypadku pozostałych aplikacji bukmacherskich, dostępnych na polskim rynku, dedykowana jest ona dla urządzeń z systemami Android oraz iOS. Proces pobrania instalatora również niczym nie zaskakuje. Użytkownicy Androida ze względu na obostrzenia Google, zmuszeni są udać się na stronę główną bukmachera, skąd po przejściu kilku kroków pobiorą plik instalacyjny. Nieco łatwiej sprawa ma się w przypadku systemów z rodziny Apple, gdyż aplikację znajdziemy w sklepach iTunes oraz AppStore.

Rejestracja konta użytkownika 
Korzystanie z aplikacji mobilnej dostępne jest zarówno dla aktywnych graczy, jak i dopiero wchodzących w świat zakładów. Jeżeli mamy już konto – wystarczy się zalogować. Jeżeli po raz pierwszy odwiedzamy LV BET, musimy przebrnąć przez proces rejestracji, który dostępny jest również z poziomu aplikacji mobilnej. Całość rejestracji wieńczy weryfikacja tożsamości.

Najważniejsze funkcje

Oferta zakładów 
W ofercie zakładów aplikacji mobilnej dostępna jest pełna oferta LVBET, zarówno w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i na żywo.

Statystyki 
Przed wysłaniem kuponu możemy zapoznać się z intuicyjnym działem statystyk, który znajduje się tuż przy ofercie zdarzeń. Możemy prześledzić aktualną formę naszego faworyta, czy bilans ostatnich spotkań. LV BET posiada jedną, z lepiej rozbudowanych baz danych pod względem statystyk.

Match tracker
O ile bukmacher nie dostarcza transmisji wideo, to dość ciekawie prezentuje się funkcja Match tracker, dzięki której ułatwimy sobie obstawianie na żywo, czy wyczekiwanie na końcowe rozstrzygnięcia naszego kuponu. Prześledzimy tutaj w formie wizualizacji aktualny przebieg spotkania, a także mamy wgląd do aktualizowanych na bieżąco statystyk.

Cash-out 
Masz 10 wydarzeń na kuponie, 9 już trafiłeś i nie jesteś pewny ostatniego? Funkcja Cash-out jest tym, co powinno się Tobie spodobać. Dzięki tej funkcjonalności mamy możliwość „odsprzedania” swojego kuponu, póki nie został on jeszcze rozliczony, po cenie zaproponowanej przez bukmachera.

Szybkie wpłaty/wypłaty 

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej możemy dokonać zarówno depozytu na konto, jak i podjęcia z niego środków. Bukmacher udostępnia przelewy błyskawiczne, dzięki którym środki trafią na nasze konto gracza w ciągu maksymalnie 15 minut. Ciekawą opcją, wydaje się możliwość szybkiej wypłaty. LVBET informuje, że przy skorzystaniu z operatora Rapid PAY pieniądze na Twoim koncie bankowym „wylądują” w ciągu 10 minut.

Podsumowanie

Bukmacher LVBET rozwija się bardzo dynamicznie, a podobnie kwestia ma się w przypadku jego aplikacji mobilnej. Znajdziemy tutaj podstawowe funkcje, która aplikacja do obstawiania powinna mieć. Oprócz nich możemy skorzystać z opcji cash-out, gdzie nie wszystkie firmy proponują taką możliwość. Wartym uwagi przedsięwzięciem jest również Rapid PAY, czyli podjęcie środków na rachunek bankowy w ciągu 10minut.

Miejmy nadzieję, że szybki rozwój bukmachera nie zahamuje, bowiem w przypadku aplikacji mobilnej kilka rzeczy przydałoby się jeszcze wprowadzić. O ile wizualnie prezentuje się znakomicie, to próżno tutaj szukać powiadomień push, identyfikacji odcisku palca, czy transmisji wideo. Tych ostatnich nie znajdziemy zarówno na platformie internetowej, jak i mobilnej, ale kto wie, co będzie wkrótce?

Ostatnia aktualizacja: maj 2019