BetFan Kod Promocyjny 2020: „BET…” – Do 300 PLN (Bonus Powitalny)

Zacznij obstawiać dzisiaj z naszym ekskluzywnym BetFan kod promocyjny, obowiązującym przez cały rok 2020

Zweryfikowana
POKAŻ BETFAN KODY PROMOCYJNE > KOD AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
 1. Bonus Powitalny: Do 300 PLN
 2. Radar 365: Dzienne promocje, bonusy na zakłady AKO
 3. Gra bez podatku: Wygraj do 20% więcej
Wygasa w dniu: 31-12-2020
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Wpisz tutaj swój BetFan kod promocyjny

BetFan Kod Promocyjny 2020

Produkt BetFanBonus i oferty 2020BetFan Kod Promocyjny
Bonus Powitalny Do 300 PLN POBIERZ KOD PROMOCYJNY
Radar 365 Dzienne promocje, bonusy na zakłady AKO POBIERZ KOD PROMOCYJNY
Gra bez podatku Wygraj do 20% więcej POBIERZ KOD PROMOCYJNY

Rejestracja za pomocą BetFan kod promocyjny

Każdy nowy gracz może uzyskać Mega Pakiet na start korzystając z naszego kodu promocyjnego. Za nim jednak to nastąpi należy dokonać rejestracji na stronie bukmachera. Klikając w zakładkę Otwórz Konto wyświetli się formularz, który należy poprawnie wypełnić. Rejestracja podzielona jest na dwa etapy:

 • Dane konta – gdzie należy podać e-mail, utworzyć hasło i podać numer telefonu. Na dole strony widnieje oświadczenie ukończenia 18 lat i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Weryfikacja odbędzie za pomocą sms-a lub e-maila.
 • Dane osobowe – odpowiednio należy podać dane: imię, nazwisko, numer Pesel i oczywiście nasz kod promocyjny, który aktywuje pakiet bonusowy.

W ostatnim etapie rejestracji, otrzymamy na wskazany adres e-mail wiadomość z linkiem aktywującym konto. Po kliknięciu w link, konto zostanie uruchomione. Natomiast, jest to tylko szybka rejestracja, chcąc korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych na portalu BetFan, należy uzupełnić resztę swoich danych w panelu Klienta – „Mój Profil”.

BetFan – bonusy i promocje

BetFan uruchomił serię bonusów i promocji i generalnie można powiedzieć, że są one jedne z najlepszych na rynku wśród polskich bukmacherów. To bardzo cieszy i bez wątpienia przyciągnie każdego wielbiciela dobrych zakładów. Na stronie BetFan czekają:

 • Bonus powitalny – jedyny na polskim rynku, który jest podzielony aż na 3 etapy i jest związany z wpłacanym depozytem. Wygląda to następująco, od pierwszej wpłaty możemy otrzymać 150 PLN, od drugiej 100 PLN i od ostatniej 50 PLN. Po wpłaceniu każdego z depozytów należy zagrać za jego równowartość ,obstawiając 2 różne kupony SOLO lub AKO, każdy po kursie minimum 2.0. Aby móc skorzystać ze środków na koncie głównym, należy dokonać obrotu 5 razy, a do przenoszonych środków zostanie włączony mnożnik x10, pamiętając, że 10% środków to wygrana, zaś 90% środków będzie stanowiła nagroda.
 • Gra bez podatku – promocja, dzięki której można zyskać aż do 20% ekstra. Wartym podkreślenia jest również, że oferta promocyjna nie ma ograniczeń czasowych. Działa przez 24 godziny na dobę, w przeciwieństwie do konkurencji, gdzie wygrane bez podatku obowiązują jedynie w określone dni tygodnia lub wybrane godziny. Aby skorzystać z promocji należy:
 • postawić kupon po łącznym kursie 2.0 i bukmacher zamieni współczynnik na 1.14, więc wygrana zostanie powiększona o 14%,
 • obstawić kupon z minimum 4 zdarzeniami po łącznym kursie 4.0 i 1.2 na pojedyncze zdarzenie, a do wygranej zostanie dorzucone 20%.
 • Radar 365 – czyli nowe, dzienne promocje, bonusy na zakłady AKO, ekstra procenty do wygranej, bezpieczny zakład i wiele innych. Wystarczy każdego dnia śledzić zakładkę Promocje na stronie bukmachera, aby być na bieżąco z nowymi, dziennymi bonusami.

Jedynym minusem w sekcji dostępnych promocji w BetFan jest brak bonusu bez depozytu. Jednak bukmacher każdego dnia nas zaskakuje, więc być może i ten bonus wkrótce pojawi się w jego ofercie.

Wszystkie informacje o bonusach i zasadach są dostępne na stronie internetowej bukmachera.

BetFan – oferta zakładów

BetFan, ponieważ dopiero rozpoczyna swoją działalność, ciągle pracuje nad ulepszaniem i uaktualnianiem oferty. Na ten moment, na stronie bukmachera mamy możliwość obstawiania zakładów w 30 sekcjach. Oczywiście nie brakuje najbardziej popularnych dyscyplin sportowych: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, tenis i tych bardziej wyszukanych: baseball, sporty motorowe, biathlon, żużel, rzutki i wiele innych.

Oferta jest naprawdę dobrze rozbudowana, jeśli chodzi o esporty, które są bardzo silną stroną bukmachera i specjalnie dla nich powstała zupełnie nowa zakładka. Można obstawiać zakłady między innymi na Counter Strike, Dotę, King od Glory, StarCraft, czy też League of Legends oraz Overwatch.

Coś, co może zaskoczyć to specjalna sekcja „Rozrywka”, gdzie można robić zakłady na wydarzenia rozrywkowe z całego świata. Polityka, muzyka, show biznes i wiele innych. Każdy z fanów życia gwiazd, polityków, sportowców bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Fajnie jest robić zakłady na „ilość goli Lewandowskiego w 2020 roku” lub „Najlepszy samochód w Europie na rok 2020”. Ciekawe i pomysłowe wydarzenia, co daje bukmacherowi niewielką przewagę nad konkurencją.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy konto w BetFan jest darmowe?

Tak, natomiast, aby móc obstawiać zakłady i korzystać ze wszystkich funkcji serwisu należy dokonać depozytu.

Co należy zrobić, aby moje konto zostało zweryfikowane?

W celu pełnej weryfikacji konta należy przesłać drogą elektroniczną skan/zdjęcie dowodu osobistego, na którym będą widoczne wszystkie dane ( żadne z informacji nie mogą być zasłonięte).

Jak długo trwa proces weryfikacji?

W normalnych okolicznościach proces weryfikacji trwa dosłownie kilka minut. Jednak zdarzają się przypadki, że ten czas może się wydłużyć do 48 godzin.

Czy dostanę informację, że konto zostało już zweryfikowane?

Tak, na wskazany e-mail zostanie wysłana wiadomość z informacją o pozytywnej weryfikacji.

Czy wpłaty należy dokonać od razu po założeniu konta?

Nie, możesz wpłacić środki na konto w każdym momencie, niekoniecznie zaraz po otworzeniu konta.

Jaki jest minimalny depozyt?

Minimalna wpłata to symboliczna złotówka.

Czy pobierane są prowizje za wpłaty i wypłaty?

Nie, nie ma żadnych prowizji ze strony bukmachera za wpłaty, jak również wypłaty.

Kiedy mogę spodziewać się wypłaconych środków z mojego konta?

Większość transakcji jest realizowana w przeciągu 15 minut. Niektóre z przelewów są uwarunkowane polityką i godzinami pracy danego banku.

Wypłata została anulowana, dlaczego?

Może się tak zdarzyć, jeśli bukmacher ma wątpliwości, co do uprawnień osoby posiadającej konto i zlecenia wypłaty. W tym wypadku właściciel konta przejdzie ponowną weryfikację. Nie ma się czym martwić, jeśli właściciel konta spełnia wszystkie wymogi odnośnie udziału w grach hazardowych.

Jak długo trzeba czekać na rozliczenie kuponu?

Dosłownie kilka minut od zakończenia ostatniego zdarzenia na obstawianym kuponie.

Strona internetowa wizytówką bukmachera

BetFan ,jak już wspomniano to nowy bukmacher na polskim rynku, dlatego też coraz częściej pojawia się pytanie, czy warto grać u tego bukmachera. Sprawdziliśmy najważniejsze informacje i oto krótkie podsumowanie.

Rozpocznijmy od strony internetowej, która bez wątpienia jest dużym atutem bukmachera. Czytelna, intuicyjna i w bardzo przyjemnej kolorystyce.  Dodatkowo wszystkie najważniejsze wydarzenia lub promocje na stronie są od razu dostrzegalne, dzięki przybijającemu oko – żółtym kolorze.

Po wejściu na stronę główną, z pewnością nikt się nie zgubi, wręcz przeciwnie z łatwością można odnaleźć informację lub zakłady, które nas interesują. Strona została podzielona na 4 główne zakładki:

 • SPORT – w którym znajdziemy mini kalendarz z wydarzeniami sportowymi w danym dniu i na najbliższy tydzień. Bardzo fajnym pomysłem jest podzielenie na kategorie sportowe i określenie ilości wydarzeń w danym dniu z danego sportu.
 • LIVE – generalnie nie trzeba przeszukiwać całej strony, aby trafić do strefy fana, czy spotkań LIVE, gdyż wystarczy kliknąć i już jesteśmy przenoszeni do najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo. Dodatkowym plusem jest to, że kursy są aktualizowane sprawnie i szybko.
 • ESPORT – po kliknięciu od razu przenosimy się do mini kalendarza z zaplanowanymi wydarzeniami z esportów. Podobnie jak w sekwencji SPORT została podana ilość wydarzeń w danym dniu i z danej dyscypliny.
 • ROZRYWKA – to jeden z największych atutów bukmachera. Zakładka pełna niespodzianek! Wydarzenia pojawiają się na stronie, od najbardziej popularnych. Są bardzo dobrze oznakowane, więc każdy szybko się zorientuje, która dziedzina jest najbardziej interesująca. Do wyboru:
 • #Wokół Sportu,
 • #Ekonomia,
 • #Polityka,
 • #Show-Biznes,
 • #Media.

Oczywiście nie brakuje pod-zakładek, które przenoszą do najważniejszych informacji na stronie:

 • Oferta – czyli wszystkie wydarzenia sportowe, szybkie linki oraz dostępne dyscypliny. Nie brakuje również wyselekcjonowanych najbardziej popularnych wydarzeń sportowych w tej części strony.
 • Promocje – pod-zakładka, którą każdy gracz powinien sprawdzić. Znajdują się tam wszystkie informacje o aktualnych promocjach oferowanych przez bukmachera.
 • Statystyki – oczywiście na każdym dobrze szanującym się portalu muszą znajdować się statystyki spotkań. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest możliwość dodania swoich ulubionych lub preferowanych drużyn, aby posiadać swoje indywidualne statystyki.
 • Newsy – najświeższe i najciekawsze wiadomości związane z portalem.
 • Płatności – zakładka podzielona na wpłaty i wypłaty i wszystkie szczegółowe informacje na temat metod płatności i transakcji.
 • Pomoc – bardzo przyjazna i dobrze skonstruowana część strony. Po prawej znajdujemy szczegółowe informacje, które będą pomocne nie tylko dla nowicjuszy, ale również dla osób, które już korzystają z usług bukmachera. I mimo, że nie jest to bezpośredni kontakt z pomocą techniczną, można znaleźć odpowiedzi na większość nurtujących pytań.

Wpłaty i wypłaty

Jeśli chodzi o metody płatności w BetFan nie są one na najwyższym poziomie. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty mogą się odbyć tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego. Na plus bukmachera jest fakt, że współpracuje on aż z 20stoma bankami w Polsce.

Depozyt jest księgowany bezzwłocznie na koncie gracza, gdzie minimalna wpłata to symboliczna złotówka. Jeśli chodzi o wypłaty realizowane są przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Średni czas wykonania przelewu to 15 minut, jednak bukmacher zastrzega sobie prawo, że czas wpłynięcia środków na wskazany rachunek w trakcie rejestracji może trwać do 48 godzin.

Należy pamiętać, że pierwsza wpłata musi odbyć się za pośrednictwem Przelewy 24. Natomiast każdy kolejny depozyt jest preferowaną formą płatności.

BetFan – obsługa Klienta

Jeśli chodzi o obsługę Klienta, każdy z graczy powinien czuć się w 100% pewnie i to bezwzględnie,  może zapewnić właśnie ten dział. Istnieją 3 formy kontaktu: chat, e-mail lub kontakt telefoniczny.

Co bez wątpienia zadowala, to dosłownie połączenie w kilka sekund, zarówno poprzez połączenie z agentem przez chat lub telefon. Na każde pytanie konsultanci odpowiadają rzetelnie i grzecznie. Należy pamiętać, że obie formy kontaktu działają 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 23:00.

Nie było również większych problemów z uzyskaniem odpowiedzi na e-mail, co tylko przyczynia się na plus bukmachera. Natomiast nie można do końca określić, czy sprawność obsługi nie wynika jeszcze z niedużej ilości graczy na portalu. Niemniej jednak na ten moment ocena suportu to 5 z dużym plusem.

Oczywiście dla osób, które poszukują odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące: rejestracji, konta, metody płatności, jak rozpocząć swoją przygodę na BetFan, rodzaje kuponów, promocje mogą skorzystać z pod-zakładki pomoc na stronie głównej. Większość wątpliwości zostanie rozwiana w  przeciągu kilku minut. Za tą część na stronie należą się naprawdę duże brawa.

Aplikacja mobilna

Niestety tutaj gracze mogą być rozczarowani, gdyż BetFan na ten moment nie udostępnia możliwości korzystania z portalu poprzez aplikację na urządzeniach przenośnych.  Co nie zmienia faktu, że nie można obstawiać bezpośrednio na stronie korzystając z telefonu lub tabletu. Wersja mobilna portalu dość szybko się ładuje, jest w miarę przejrzysta i jest na niej dostępna taka sama oferta.

Trzeba podkreślić, że BetFan dość szybko zyskuje swoich nowych graczy, jak również zainteresowanie w sieci, dzięki bonusom powitalnym, stąd też aplikacja mobilna to tylko kwestia czasu.

BetFan – podsumowanie

W tym krótkim podsumowaniu w pierwszej kolejności skupmy się na bezapelacyjnych zaletach. BetFan pomimo bycia nowicjuszem na rynku, może się pochwalić:

 • Bonusem powitalnym – który bez wątpienia jest bardzo kuszący, szkoda tylko, że nie bez depozytu.
 • Stroną internetową – która jest bezwzględnym sukcesem. Zarówno kolorystyka, jak i czytelność strony.
 • Obsługą Klienta – szybko, sprawnie i na temat.
 • Zakładką Rozrywka – która daje możliwość zakładów w kategoriach niedostępnych u konkurencji.
 • Ofertą – która bez wątpienia jest wystarczająca i każdy z fanów zakładów znajdzie coś dla siebie.

Generalnie ciężko jest mówić o minusach bukmachera, gdyż generalnie ujmując są to jedynie drobiazgi do poprawy. Pierwszym z nich jest aplikacja mobilna, która z pewnością wkrótce pojawi się w serwisie bukmachera.

Drugą – to dostępne metody płatności i narzucenie pierwszego depozytu za pośrednictwem Przelewy 24. Natomiast sam czas oczekiwania na realizację transakcji pozostaje bez zarzutów.

Inni legalni bukmacherzy w Polsce – alternatywa dla BetFan

Fortuna – to jeden z najlepszych, dostępnych na polskim rynku bukmacherów. Zakładając konto w Fotrunie, gracz będzie w posiadaniu najciekawszej oferty, najlepszych promocji i jednego z najlepszych programów powitalnych. A dla stałych bywalców wyjątkowa oferta dla VIP-ów. Udostępnia aplikację na smartfony w systemach operacyjnych Android i iOS, dzięki czemu wszyscy gracze mogą obstawiać zakłady, kiedy tylko zachcą.

 

Totolotek – tego bukmachera nie trzeba specjalnie reklamować, gdyż któż nie zna Totolotka? Bukmacher posiada ciekawą ofertę z mnóstwem zakładów do obstawiania. Jego oferta promocyjna dostosowana jest zarówno dla stałych bywalców, jak również dla nowych graczy. Zwłaszcza Ci drudzy mogą liczyć na bardzo fajny pakiet powitalny. Dodatkowym atutem jest szyba i łatwa rejestracja i metody płatności.

 

STS – będąc sponsorem jednych z najważniejszych klubów w Polsce i aktywnie udzielając się w życie piłkarskie sprawił, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce. Bukmacher w swojej ofercie udostępnia nie tylko najlepsze wydarzenia, ale przede wszystkim zapewnia jedne z najlepszych stawek na rynku. Jedną z głównych zalet STS są transmisje na żywo.

 

Ważność BetFan kod promocyjny: 31.12.2019
Ostatnia aktualizacja: maj 2019 r