Betfan Kod Promocyjny 2024 * BETFANMAX * – Bonus 1600 zł

Sięgnij po obowiązujący do końca roku Betfan Kod Promocyjny i graj z najlepszymi bonusami!

Zweryfikowana
BETFANMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
Cashback 600 zł + 100% do 1000 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2024
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Jaki jest do Betfan kod promocyjny na rok?

Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to rewelacyjnie się składa, bowiem podczas rejestracji możesz podać kod promocyjny Betfan, i być pewnym, że legalny bukmacher powita Cię na uprzywilejowanych warunkach. Oznacza to, że na Twoje konto wpadną najlepsze bonusy, a więc zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus depozytowy – 100% aż do 1000 zł.

Kod promocyjny Betfan dla nowych klientów

Kod, który musisz podać przy rejestracji konta brzmi następująco: BETFANMAX. Najlepiej będzie, jeśli skopiujesz ten kod lub przejdziesz do bukmachera naszym linkiem, a sam powinien pojawić się w okienku z rejestracją. Jeśli zdecydujesz się przepisać kod ręcznie, uważaj, żeby nie popełnić żadnej literówki. Wspomniane już wcześniej dwa bonusy, a więc zakład bez ryzyka 600 zł i 100% do 1000 zł to nie wszystko, co przygotował legalny bukmacher Betfan. Bonusy, które aktualnie czekają na Ciebie sprawdzisz w poniższej tabeli.

Betfan bonusRodzaj i kwotaBetfan kod promocyjny

Cashback na start

600 zł

BETFANMAX

Bonus za 2. depozyt

100% do 1000 zł

BETFANMAX

Darmowy zakład

50 zł co poniedziałek na gry karciane

BETFANMAX

Matchday BOOST

Wyższe kursy bukmacherskie!

BETFANMAX

W Betfan czeka na Ciebie sporo bonusów, ale warto wiedzieć, jak założyć konto, żeby uniknąć zbędnych komplikacji. Nie martw się, krok po kroku poprowadzimy Ciebie przez ten proces.

Betfan bonus za kod promocyjny: cashback 600 zł

Pierwszym bonusem, który czeka po rejstracji z kodem promocyjnym jest zakład ubezpieczony o maksymalnej wartości nawet 600 złotych. Bukmacher postawi przed Tobą dwa proste warunki, których spełnienie jest konieczne, celem objęcia pierwszego kuponu ubezpieczeniem.

 • Wpłać minimum 50 złotych na grę (pierwszy depozyt).
 • Przygotuj kupon o stawce minimum 50 złotych.
 • Twój kupon automatycznie zostanie objęty ubezpieczeniem.
 • Przegrana wiąże się ze zwrotem 100% stawki (bez odejmowania podatku bukmacherskiego!)
 • Zwrotem musisz obrócić w ciagu 7 dni.
 • Bukmacher wymaga jednokrotnego obrotu.
 • Do kwoty obrotu zaliczają się kupony akumulowane z minimum 3 zakładami i kursem łącznym minimum 3.80.

kod promocyjny betfan

Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że w odróżnieniu do wielu konkurentów, bukmacher zwraca pełną stawkę przegranego zakładu. Jeśli zagrasz za 600 zł pierwszy kupon i przegrasz, otrzymasz 600 zł zwrotu, a nie kwotę pomniejszoną o podatek bukmacherski. Za to należą się jak najbardziej oklaski!

Pamiętaj, żeby podać w Betfan kod promocyjny przy rejestracji konta. Jest to jedyne miejsce, w którym możesz go wykorzystać. Nie przegap!

Betfan bonus reload: 100% do 1000 zł

Tak, jak pyszny obiad wiąże się z dokładką, tam samo w Betfan traktowany jest pierwszy bonus powitalny. Druga promocja, a więc przysłowiowa dokładka, to w tym przypadku klasyczne podwojenie wpłaty aż do 1000 złotych. Zwróć uwagę na najważniejsze punkty regulaminu bonusu.

 • Wpłać minimum 100 złotych na grę (drugi depozyt).
 • Na Twoje konto wpłynie podwojenie wpłaty w formie bonusu.
 • Maksymalnie może to być 1000 zł za wpłatę na taką bądź wyższą kwotę.
 • Graj za środki bonusowe, żeby spełnić warunki obrotu.
 • Masz na to 14 dni.
 • Bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu.
 • Do obrotu zaliczane są kupony akumulowane z minimum 3 zakładami i kursem łącznym minimum 2.50.

Reasumując, wystarczy pamiętać o minimalnej wpłacie 100 zł, a bonus sam wpadnie na konto. Później będziesz musiał jeszcze mądrze wykorzystać bonusowe środki, tak żeby wyrobić obrót, nie przegrywając ich wszystkich po drodze, a najlepiej to zwiększając swój stan posiadania.

Czy to wszystkie od Betfan bonusy? Oczywiście, że nie. Dlatego czytaj nasz tekst dalej, żeby zapoznać się z kolejnymi promocjami bukmacherskimi. A podpowiemy już teraz, że jest z czym się zapoznawać.

W którym miejscu użyć kod promocyjny Betfan?

Prezentowany przez nas Betfan kod promocyjny: BETFANMAX wprowadzisz w formularzu rejestracyjnym. Okienko znajdziesz na samym dole w drugim kroku rejestracji (dane osobowe). Pamiętaj, że jeśli klikniesz w dowolny link na naszej stronie, kod zostanie umieszczony tam automatycznie. Jeśli nie, to najlepiej skopiować i wkleić kod, dzięki czemu unikniesz “czeskich” błędów przy ręcznym przepisywaniu kodu rejestracyjnego.

Betfan kod promocyjny

Rejestracja w Betfan

W Betfan rejestracja konta trwa około jednej minuty. Jest to szybki, a zarazem prosty proces, dzięki któremu bukmacher wysłał sygnał, że chętnie powita u siebie nawet najbardziej początkujących graczy.

Rejestracja złożona jest z dwóch kroków. W pierwszej części formularza wprowadzasz e-mail, hasło (którymi będziesz posługiwał się do logowania), numer telefonu komórkowego i akceptujesz kilka wymaganych zgód / opcjonalnych zgód marketingowych. W drugim kroku uzupełniasz z kolei dane osobowe, którymi są imię, nazwisko, PESEL oraz potwierdzasz rejestrację kodem sms, otrzymanym na uprzednio podany numer telefonu komórkowego. Znajdziesz tam też pole “wpisz kod”, które zostanie uzupełnione bądź ręcznie będziesz musiał wklepać kod rejestracyjny BETFANMAX. Zakończ rejestrację, zaczynaj grę i ruszaj po bonusy powitalne oraz sprawdzaj pozostałe promocje bukmacherskie!

Płatności w Betfan

Naturalnie, żeby odebrać od Betfan zakład bez ryzyka kod promocyjny podaj w formularzu, ale konieczne jest też złożenie pierwszego depozytu, a jeśli chcesz także drugi od Betfan bonus 100%, kasę będziesz musiał wpłacić po raz drugi. Sprawdź zatem, jak wpłacać i wypłacać z Betfan.

Depozyty

Minimalny depozyt w Betfan wynosi 2 złote, a każda z dostępnych metod płatności jest błyskawiczna i powoduje, że już po kilku chwilach możesz wykorzsytać wpłacone środki na zakłady bukmacherskie.

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Karty płanicze VISA, Mastercard

Jak na razie nie doczekaliśmy się w Betfan płatności za pomocą e-portfeli, typu Skrill czy Neteller. Patrząc jednak na dynamiczny rozwój tego bukmachera, wydaje się to być jedynie kwestią czasu.

Wypłaty

Wszystkie z Betfan wypłaty realizowane są tradycyjnymi przelewami bankowymi. Oznacza to, że wygrane środki otrzymasz najczęściej na drugi dzień roboczy, licząc od dnia złożenia dyspozycji wypłaty wygranych. Minimalna kwota, jaką możesz wypłacić z Betfan to 10 złotych. Czy to dużo czy mało? Nie nam to oceniać, ale część bukmacherów zezwala na wypłatę nawet grosza. Oczywiście, życzymy jak najwyższych wygranych, a wówczas 10 zł minimalenj wypłaty nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Aplikacja bukmacherska

Na graczy, którzy chcą stawiać zakłady mobilne, czeka w Betfan aplikacja. Bukmacher przygotował dwie wersje swojej aplikacji – Android, iOS. Pierwszą pobierzesz jedynie ze strony bukmachera, a drugą znajdziesz także w App Store. Zastanawiasz się, dlaczego aplikacji Betfan nie ma w Sklepie Google Play? To ma związek z polityką firmy Google, która unika umieszczania w swoim sklepie aplikacji hazardowych na prawdziwe pieniądze. I nie tyczy się to wyłącznie Betfana, ale wszystkich operatorów bukmacherskich czy nawet kasyn online.

betfan aplikacja

Co możemy napisać o samej aplikacji Betfan? Że jest ultralekką, nowoczesną i szybką platformą do obstawiania meczy z telefonu komórkowego. Z pewnością zaskoczy Cię jej intuicyjność, gdyż obstawianie meczy z telefonu jest jeszcze prostsze, niż na stronie internetowej. Stąd aplikacja Betfan sugerowana jest do pobrania zwłaszcza przez początkujących klientów tego bukmachera.

W sieci natknąć można się też na wiele pytań, czy w aplikacji Betfan bonus jest taki sam jak na stronie internetowej? Tak. Możesz odebrać za Betfan kod promocyjny cashback 600 zł i 100% do 1000 zł. W aplikacji nie ma żadnego specjalnego bonusu mobilnego, ale masz dostęp do wszystkich promocji bukmacherskich, które opisaliśmy w dalszej sekcji.

Betfan bonusy dla zarejestrowanych już graczy

Zanim zarejestrujesz w Betfan kod bonusowy, warto żebys wiedział o ogromie promocji, jaki oferuje ten bukmacher. Oferty zmieniają się co jakiś czas, a część bonusów obowiązuje na przykład tylko przez jeden dzień. Dlatego ostatecznie zawsze warto przejść do bukmachera, zarejestrować się i na własne oczy zobaczyć co ma w ofercie. Poniżej opisaliśmy najciekawsze, z aktualnie obowiązujących bonusów dla stałych klientów.

Freebet 50 zł co poniedziałek

To specjalnie przygotowana oferta przez Betfan na zakłady na gry karciane. Jeśli lubisz ten rodzaj hazardu, to w każdy poniedziałek na Twoje konto może wpaść przyjemny freebet o wartości 50 złotych. Obowiązujące zasady promocji są bardzo proste. Najpierw w ciągu poniedziałku musisz obstawić gry karciane za co najmniej 50 złotych. Pamiętaj, że kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić przynajmniej 1.40. W nagrodę, drugie 50 złotych otrzymasz w ramach freebetu. Każdy gracz co poniedziałek aż do odwołania może odebrać jeden darmowy zakład. To, co podoba się szczególnie, to fakt, że darmowy zakład możesz wykorzystać na własnych zasadach. Bukmacher nie narzuca żadnych warunków poza tym, że od kwoty wygranej na kuponie zostanie odjęta wartość freebetu. Jeśli więc wygrasz 110 złotych, to wypłacone zostanie 60 złotych i tak dalej. Wygranymi nie musisz jednak już obracać i momentalnie możesz zlecić wypłatę na konto bankowe.

Matchday BOOST

Wielu graczy, zanim wyśle zakłady, sprawdza, który bukmacher oferuje najlepsze kursy. Betfan postanowił pójśc o krok dalej i zaprezentował ofertę “Matchday BOOST”. Dzięki niej kursy bukmacherskie na mecze dnia są od teraz jeszcze wyższe. Gdzie je znajdziesz? Przejdź na stronę główną zakładów bukmacherskich Betfan, a następnie kliknij po lewej stronie w “Matchday BOOST”. Wyświetlą Ci się wszystkie aktualnie obowiązujące na dzisiaj promocyjne kursy bukmacherskie. Zakłady z oferty “Matchday BOOST” możesz łączyć z zakładami z podstawowej oferty, dzięki czemu nie musisz ograniczać się wyłącznie do zakładów premiowanych wyższymi kursami.

betfan promocje

Cashout

Czy można zamknąć zakład, jeśli mecz jeszcze trwa i wypłacić wygraną? Jak najbardziej tak, dzięki cashout. Betfan może zaproponować odkupienie Twojego kuponu, a jeśli oferta będzie satysfakcjonująca, w sekundę możesz przeprowadzić transakcję. W Betfan cashout dostępny jest na kuponach solo, ako, ale też na zakładach przedmeczowych i live, czyli jednym słowem, wszędzie. Pamiętaj jedynie, że cashout może być zaproponowany przez bukmachera wyłącznie na kuponach, na których nie ma żadnego przegranego zdarzenia i jeszcze jedno trwa lub dopiero ma się rozpocząć. Kliknij na ikonę swojego konta, a następnie “historia kuponów” i sprawdź czy przy którymś z otwartych kuponów jest ikonka cashout i kwota wykupu. Dalej, wszystko będzie już jasne.

Czy warto rejestrować kod promocyjny Betfan?

Warto. Dzięki temu otrzymasz dwa wysokie bonusy na start, na łączną sumę 1600 zł. To cashback 600 zł i 100% do 1000 zł. Oprócz tego, czekają na Ciebie także inne, wskazane wyżej promocje bukmacherskie. A wcale nie jest wykluczone, że w przyszłości dla osób zarejestrowanych z kodem bukmacher Betfan przygotuje coś dodatkowego. Pozostaje ściskać kciuki, żeby tak właśnie było i nie przegapić okazji na rejestrację z kodem promocyjnym BETFANMAX.

A jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy wykorzystać ten kod, poczytaj również o Betclic kod promocyjny.

FAQ

 • Jaki jest w Betfan kod promocyjny?

Podaj przy rejestracji kod BETFANMAX.

 • Co otrzymam za kod promocyjny Betfan?

Z kodem promocyjnym otrzymasz najwyższe bonusy na start.

 • Jaki jest aktualny w Betfan bonus powitalny?

Betfan oferuje na start cashback 600 zł + 100% do 1000 zł.

 • Czy Betfan ma darmowy zakład?

Tak. Darmowe zakłady znajdziesz w promocjach dla zarejestrowanych graczy.

 • Ile trwa rejestracja w Betfan?

Około jednej minuty.

 • Jak wpłacić do Betfan?

Minimalny depozyt to 2 zł. Wpłacać możesz przelewami, kartą oraz BLIK-iem.

 • Jak wypłacać z Betfan?

Minimalna wypłata to 10 zł. Wypłacisz tradycyjnym przelewem bankowym. Środki trafią na Twoje konto na drugi dzień roboczy po zleceniu wypłaty wygranych.

 • Jakie są o Betfan opinie ekspertów i graczy?

Dobre. Bukmacher uznawany jest za jednego z tych, który rozwija się najszybciej i ma ciekawe bonusy oraz promocje dla swoich graczy.