Betclic Kod Promocyjny Sierpień 2022: * BETPLMAX *

Zagraj za Betclic Kod Promocyjny i odbierz na start cashback 550 zł! Kod ważny jest do końca roku.

Zweryfikowana
BETPLMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
550 PLN.
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Jaki jest do Betclic Kod Promocyjny na ?

Zapewne trafiłeś do nas, bo zastanawiasz się, czy ten bukmacher oferuje kod rejestracyjny, znany także pod pojęciem promocyjny. Od razu napiszmy, jakie są fakty: kod jest dostępny i skorzystać mogą z niego wszyscy, którzy nie mają jeszcze konta w zakładach bukmacherskich Betclic. Reasumując, kod jest dostępny dla użytkowników, którzy mają zamiar założyć swoje konto gracza.

Kod promocyjny Betclic dla nowych użytkowników

Zarejestruj się z Betclic kod promocyjny: BETPLMAX, dzięki czemu otrzymasz najwyższy możliwy od bukmachera Betclic bonus na start, a będzie nim cashback aż do 550 złotych! To jednak nie wszystkie promocje, które przygotował legalny bukmacher. Spójrz w poniższą tabelę, żeby zapoznać się z wszystkimi, aktualnie obowiązującymi ofertami.

Betclic BonusRodzaj i kwotaBetclic Kod Promocyjny

Bonus na start

Cashback do 550 złotych

BETPLMAX

Multi+

Do 120% ekstra na zakłady AKO

BETPLMAX

SUPER KURSY

Podwyższone kursy na najważniejsze wydarzenia

BETPLMAX

Jak sam widzisz, rejestracja z kodem promocyjnym Betclic jest korzystna. Zgarniesz ciekawe bonusy na start a także kolejne promocje podczas swojej bukmacherskiej przygody.

Betclic bonus za kod promocyjny: cashback do 550 złotych

betclic bonus

Warto szerzej przedstawić bonus powitalny, jakim jest w Betclic cashback do 550 złotych. Jedyne co musisz zrobić, żeby otrzymać ten bonus, to zarejestrować się u bukmachera i zaznaczyć w formularzu zgodę na otrzymanie bonusu na start, a następnie wpłacić depozyt i postawić swój pierwszy zakład zakład.

 • Wpłać dowolny depozyt.
 • Bonus aktywuje się na Twoim koncie automatycznie.
 • Objęty będzie nim wyłącznie pierwszy zakład.
 • Minimalny kurs kuponu to 1.14 (może to być zakład SOLO lub AKO).
 • W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki na saldo bonusowe.
 • Musisz wiedzieć też, że przy zwrocie bukmacher potrąca podatek.
 • Aby więc otrzymać 550 zł zwrotu, musisz postawić pierwszy kupon za 614 zł

Jak zagrać za cashback i wypłacić bonus?

Warto wiedzieć także, jak zagrać za bonus i go wypłacić. Zwrot objęty jest warunkiem obrotu.

 • Za zwróconą kasę bez problemu postawisz kolejne zakłady.
 • Cashback będzie jednak zablokowany do wypłaty.
 • W celu jego odblokowania musisz spełnić warunki obrotu. Betclic określił je na: 8x obrót zwrotem na kuponach z kursem min. 2,00.
 • Na spełnienie warunków obrotu będziesz miał 30 dni liczone od momentu, w którym otrzymasz swój zwrot.

Gdzie wpisać kod promocyjny Betclic?

Kod Promocyjny Betclic  dostępny jest dla wszystkich nowych graczy i stąd możesz wklepać go w formularzu rejestracyjnym. Bez trudu dostrzeżesz odpowiednie pole, a jeśli masz wątpliwości, spójrz na poniższą instrukcję, jak zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic.

betclic kod promocyjny rejestracja

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Betclic

Rejestracja w Betclic jest bardzo intuicyjna. Dla pewności jednak zapoznaj się z poniższymi krokami, aby nie pominąć żadnego niezbędnego punktu.

 • Kliknij na kod promocyjny, a zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego Betclic.
 • Możesz też odwiedzić Betclic bezpośrednio i kliknąć na przycisk “Zarejestruj się” na stronie bukmachera.
 • Wypełnij prawdziwymi danymi wszystkie wymagane pola.
 • Wprowadź także Betclic kod promocyjny: BETPLMAX
 • Potwierdź znajomość regulaminu i zaakceptuj bonus na start.
 • Zaloguj się, wpłać pierwszy depozyt i odbierz bonus do 550 zł.

W trakcie rejestracji Betclic wymaga od Ciebie podania następujących informacji: imię, nazwisko, data urodzenia, PESEL, e-mail, nr kontaktowy. Ustalisz też swój login i hasło do konta.Pamiętaj, aby hasło było jednocześnie łatwe do zapamiętania dla Ciebie, ale też trudne do odgadnięcia przez inne osoby. Nie martw się, jeśli zapomnisz je, będziesz mógł odzyskać dostęp do konta, za pośrednictwem e-mail/telefonu, jednak po co sobie komplikować już na starcie.

Weryfikacja tożsamości

Czy Betclic wymaga weryfikacji tożsamości? Otóż i nie i tak. Na początek możesz swobodnie zagrać bez weryfikacji. Otworzysz konto, zgarniesz bonus, postawisz zakłady. Droga wolna.

Bez weryfikacji możesz jednak grać maksymalnie 90 dni, a po tym czasie Twoje konto zostanie tymczasowo zawieszone. Druga sprawa – z niezweryfikowanego konta nie wypłacisz wygranych. Aby więc w pełni odblokować obie możliwości, musisz potwierdzić swoją tożsamość.

Jak zweryfikować tożsamość w Betclic? To proste. Prześlij bukmacherowi skan dowodu tożsamości lub paszportu. Wykorzystać możesz do tego specjalny formularz na stronie Betclic, w zakładce Moje Konto lub bezpośrednio adres e-mail bukmachera.

Wpłaty i wypłaty pieniędzy

Zacznijmy od tego, że bukmacher Betclic nie pobiera prowizji ani opłat – zarówno w przypadku wpłat, jak i wypłat. Sprawdź zatem jak wpłacić depozyt i jak wygląda wypłata wygranych. 

Jak złożyć w Betclic depozyt?

Zaloguj się na stronie lub w aplikacji Betclic. Kliknij w prawym górnym narożniku na stan konta, wybierz kwotę i metodę wpłaty i to wszystko! Minimalny depozyt u bukmachera Betclic to 1 zł.

Jak wpłacić pieniądze do Betclic?
Betclic wpłatyMinimalny depozytCzas realizacji

Przelewy24

1 zł

natychmiast

BLIK

1 zł

natychmiast

Visa, Mastercard

1 zł

natychmiast

Skrill

1 zł

natychmiast

Paysafecard

1 zł

natychmiast

Jak robić z Betclic wypłaty?

Wypłata z Betclic jest równie prosta co depozyt. W tym przypadku nie masz jednak zbyt dużego wyboru, bo ten ogranicza się do przelewów bankowych. Nie jest to “widzimisię” bukmachera, a regulacje narzucone przez polski rząd.

Minimalna kwota wypłaty w Betclic to 1 zł i bukmacher przelewa ją za pośrednictwem systemu Przelewy24, co oznacza, że wpłatę możesz otrzymać na swój rachunek bankowy już nawet w ciągu kilku minut. Jeśli masz bank, który nie współpracuje z systemem Przelewy24, wówczas na księgowanie wygranej możesz poczekać maksymalnie do 2 dni roboczych.

Aplikacja Betclic na telefon komórkowy

Zakłady mobilne w Betclic można stawiać za pośrednictwem aplikacji lub na stronie mobilnej. Taka forma grania jest coraz bardziej popularna. Wystarczy urządzenie mobilne i pakiet internetu, by postawić zakład w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie. Warto mieć także na uwadze, że zarówno w aplikacji Betclic, jak i na stronie mobilnej można dokonać rejestracji nowego konta. Na obu platformach działa także Betclic kod promocyjny na start i podwyższony z nim w Betclic zakład bez ryzyka do 550 zł!

betclic aplikacja

Appka dostępna jest na stronie bukmachera, a dla systemu iOS także w oficjalnym sklepie Apple. Zapewne zastanawiasz się dlaczego nie ma aplikacji Betclic w Sklepie Google Play? Ma to związek z polityką amerykańskiego koncernu. Nie pozwala on na wrzucanie do swojego sklepu żadnych aplikacji związanych z hazardem. No trudno.

Możesz założyć konto na telefonie, jeśli jeszcze go nie masz i odebrać cashback 550 zł na start. Po zalogowaniu skorzystasz z pełnej oferty zakładów, w tym także zakładów na żywo. Obejrzysz transmisje wideo, a w razie potrzeby doładujesz konto, czy wypłacisz wygrane. Dzięki wyskakującym powiadomieniom możesz włączyć przypomnienia o najważniejszych wydarzeniach w ofercie Betclic, a także najnowszych promocjach. Aplikacja Betclic została dostosowana tak, by zapewnić intuicyjność, ale także szybkość stawiania zakładów, między innymi poprzez funkcję szybkiego zakładu na żywo. Uproszczono też logowanie się do aplikacji. Już teraz, nie musisz każdorazowo wpisywać swojego loginu i hasła. Zapomnij o tym i ciesz się zakładami mobilnymi.

Pozostałe bonusy Betclic

Za podany przy rejestracji Betclic kod promocyjny otrzymasz świetny bonus powitalny, ale bukmacher chce zaoferować także kilka innych promocji. Kiedyś wśród nich był między innymi Betclic bonus 25 zł, a teraz jest kilka równie interesujących ofert.

Multi+, wygrana większa nawet o 120%

To koronny bonus Betclic, którego limit jeszcze jakiś czas temu wynosił 50%. Teraz bukmacher postanowił pójść kilka kroków dalej i zaoferować bonus, podwyższający wygraną nawet o 120%. Cała akcja polega na wysyłaniu kuponów wielokrotnych, posiadających przynajmniej 5 zakładów. Sęk jednak w tym, że im więcej zakładów wrzucisz na swój kupon, tym na wyższą wygraną będziesz mógł liczyć. Możesz dowolnie łączyć swoje zakłady, a nawet mieszać zakłady przedmeczowe z zakładami na żywo, czy korzystać tylko z jednego rodzaju.

Za postawienie 5 zakładów na jednym kuponie, w przypadku wygranej bukmacher przewidział bonus, zwiększający kwotę wygranej o 5%. W przypadku małych wygranych, może nie robić to wrażenia, ale kiedy trafisz ładną sumkę, zaczniesz myśleć inaczej. Im więcej zdarzeń, tym bonus od Betclic jest wyższy i to zdecydowanie. Przykładowo za 10 trafionych zdarzeń w obrębie jednego kuponu, otrzymasz 20% bonusu do wygranej. Kiedy jednak zechcesz zagrać taśmę z 15 zakładami, bonus wyniesie aż 60%. Zastanawiasz się, kiedy Betclic zwiększa wygraną o 120%? Na kuponach z 21 lub więcej zdarzeniami.

betclic promocje

Warto jednak nadmienić o szczególnych warunkach promocji. Otóż do liczby zdarzeń na kuponie zaliczają się wyłącznie zakłady z kursem 1.20 lub wyższym. Możesz jednak zagrać przykładowo 5 zakładów na kuponie z kursem powyżej 1.20 oraz jeden poniżej 1.20. Wówczas bukmacher dopisze Ci bonus do wygranej za pięć kwalifikowanych zakładów, a szósty pominie.

Super Kursy

W przypadku ofert dla zarejestrowanych graczy, kod promocyjny do Betclic nie jest potrzebny, ale warto z nimi się zapoznać, bowiem kolejnym z ciekawych bonusów są Super Kursy. Po przejściu na stronę główną zakładów bukmacherskich Betclic, prędko dostrzeżesz odnośnik do zakładki Super Kursy. To właśnie do niej trafiają wszystkie zakłady ze zwiększonymi kursami bukmacherskimi. I co ciekawe, bukmacher nie stosuje nagminnej praktyki z innych stron, że umieszcza tam wyłącznie zakłady na piłkę nożną. Nie. Oferta Super Kursy w Betclic jest bardzo rożnorodna. Możesz w niej znaleźć podkręcone kursy owszem na piłkę nożną, ale również na siatkówkę, nba, tenis czy inne, ciekawe wydarzenia, które akurat mają miejsce w nadchodzących dniach.

Jak wygląda powiększanie kursów w praktyce? Bardzo prosto. Przykładowo standardowa oferta na wygraną Lecha Poznań z Legią Warszawa wynosi 2.50. Kiedy skorzystasz z Super Kursów, kurs zmieni się na 2.70. Jest tylko przykład, a ostateczne porównanie różnic kursowych warto sprawdzić samemu na stronie bukmachera.

Czy jest w Betclic freebet bez depozytu?

Gorącym pytaniem, które przed rejestracją w Betclic zadaje wielu graczy, dotyczy właśnie darmowego zakładu bez depozytu. Niestety, ale w chwili obecnej bukmacher nie zdecydował się na ten rodzaj promocji. Czy można narzekać? Zdecydowanie nie. Zwłaszcza, że w Betclic bonus kod BETPLMAX aktywuje wysoki cashback aż do 550 złotych.

Nie ma jednak tego złego, co na dobre by nie wyszło, jak mawia słynne powiedzenie. O ile, w Betclic freebet bez depozytu nie jest osiągalny przy rejestracji, o tyle, bukmacher potrafi zaskakiwać. Zaakceptuj więc zgody marketingowe i oczekuj wiadomości e-mail lub sms z przyznaniem darmowego zakładu bez depozytu. Nie gwarantujemy, że się zjawi, ale wielu graczy już pozytywnie się zaskoczyło.

Czy warto rejestrować się z kodem promocyjnym?

Zdecydowanie. Dzięki niemu otrzymasz najwyższy od Betclic bonus powitalny – cashback do 550 złotych. Niewykluczone też, że w przyszłości bukmacher dorzuci wszystkim, którzy założyli konto z kodem, jeszcze jakiś dodatkowy bonus.

betclic kod promocyjny

Pytania o Betclic kod promocyjny

 • Jaki jest do Betclic kod promocyjny?

Aktualny kod promocyjny Betclic to: BETPLMAX. Wpisz go podczas rejestracji swojego konta i odbierz najlepszy bonus.

 • Jaki otrzymam z kodem Betclic bonus na start?

Wysoki aż do 550 złotych zakład bez ryzyka (cashback).

 • Czy jest na Betclic freebet?

Aktualnie nie znajdziesz oferty typu Betclic bonus bez depozytu ani darmowego zakładu. Możesz jednak na niego liczyć, jeśli trafisz do klubu VIP bukmachera.

 • Czy w Betclic rejestracja jest darmowa?

Tak. Rejestracja jest za darmo i trwa około 90 sekund.

 • Kod promocyjny nie działa, co robić?

Jeżeli pobrałeś nasz kod promocyjny i nie działa, to bukmacher ma problemy techniczne. Skontaktuj się z Obsługą Klienta Betclic, aby uzyskać wsparcie. Jeśli jednak wpisałeś kod z innej strony, możliwe, że jego okres ważności wygasł. Wówczas niestety już nic nie wskórasz, ale próbować można…