Betclic Kod Promocyjny 2021: * BETPLMAX *

Zdobądź najnowszy Betclic Kod Promocyjny i rozpocznij grę z bonusem 500 PLN. Kod ważny jest do końca roku.

 • Zakład bez ryzyka – nawet 500 PLN
 • Liga Betclic – do 100 PLN bonusu
 • MULTI+ – bonus 50% do wygranej
Zweryfikowana
500 PLN
BETPLMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
500 PLN.
Wygasa w dniu: 31-12-2021
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu
Betclic Kod Promocyjny

Betclic Kod Promocyjny

Betclic Kod Promocyjny VIP 2021: Top Oferty

Betclic PolskaBonus i ofertyBetclic Kod Promocyjny
Zakłady sportowe 500 zl bonus Betclic Polska kod promocyjny BETPLMAX
Multi+ Do 50% ekstra na zakłady AKO BETPLMAX
Bonus Boost Podwyższone kursy na najważniejsze wydarzenia BETPLMAX
Wielka Gra Do wygrania 4000 PLN BETPLMAX
Mobilne zakłady sportowe 500 zl bonus kod promocyjny BETPLMAX

Oto kroki, które powinieneś wykonać, aby zapytać o kod promocyjny:

 • Użyj powyższego przycisku, aby uzyskać dostęp do Betclic. Kliknij “Zarejestruj się”, aby otworzyć formularz rejestracyjny.
  Wprowadź dane osobowe i nie zapomnij użyć kodu promocyjnego. Wpłać swój pierwszy depozyt i obstaw zakład
 • Trafiłeś – cieszysz się z wygranej. Przegrałeś – bukmacher zwraca środki

Jak zarejestrować się z Betclic Kod Promocyjny?

Zakłady bukmacherskie Betclic przygotowały kod promocyjny dla wszystkich nowych graczy. Nie ma więc znaczenia, czy jesteś początkujący w branży bukmacherskiej, czy to już Twoje któreś z kolei konto. Ważne, abyś nie był już zarejestrowany w Betclic. Wówczas możesz otworzyć konto, wpisać kod promocyjny Betclic i sięgnąć po bonus na start.

 • Nasz kod BETPLMAX wprowadzasz podczas rejestracji konta. Po przejściu na stronę bukmachera Betclic, wystarczy, że klikniesz “Zarejestruj się” i podążysz za kolejnymi krokami formularza rejestracyjnego.
 • Oprócz pola do wpisania kodu promocyjnego, będziesz musiał zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na bonus powitalny. Poza tym Betclic wymaga od Ciebie podania następujących informacji: imię, nazwisko, data urodzenia, PESEL, e-mail, nr kontaktowy. Ustalisz też swój login i hasło do konta.
 • Pamiętaj, aby hasło było jednocześnie łatwe do zapamiętania dla Ciebie, ale też trudne do odgadnięcia przez inne osoby.
 • Nie martw się, jeśli zapomnisz je, będziesz mógł odzyskać dostęp do konta, za pośrednictwem e-mail/telefonu, jednak po co sobie komplikować już na starcie.

Czy Betclic wymaga weryfikacji tożsamości?

 • Otóż i nie i tak. Na początek możesz swobodnie zagrać bez weryfikacji. Otworzysz konto, zgarniesz bonus, postawisz zakłady. Droga wolna.
 • Bez weryfikacji możesz jednak grać maksymalnie 90 dni, a po tym czasie Twoje konto zostanie tymczasowo zawieszone. Druga sprawa – z niezweryfikowanego konta nie wypłacisz wygranych. Aby więc w pełni odblokować obie możliwości, musisz potwierdzić swoją tożsamość.

Jak zweryfikować tożsamość?

 • To proste. Prześlij bukmacherowi skan dowodu tożsamości lub paszportu. Wykorzystać możesz do tego specjalny formularz na stronie Betclic, w zakładce Moje Konto lub bezpośrednio adres e-mail bukmachera.

Aktualne bonusy od Betclic

Betclic Bonus - Zobacz na poniższej liście, co aktualnie Betclic proponuje swoim graczom

Betclic Bonus – Zobacz na poniższej liście, co aktualnie Betclic proponuje swoim graczom

 • Zakład bez ryzyka do 500 PLN
 • Liga Betclic z 100 PLN w bonusach
 • Promocja MULTI+, podwyższająca wygrane o nawet 50%
 • BOOST, czyli wyższe kursy na najciekawsze mecze
 • Program VIP
Betclic Bonus Zakład bez ryzyka: do 500 PLN

Betclic Bonus Zakład bez ryzyka: do 500 PLN

Zakład bez ryzyka: do 500 PLN

 • Poczytałeś nieco o tym, jak wygląda Betclic kod promocyjny i gdzie go użyć. Przejdźmy zatem stricte do bonusów. W Betclic dla nowych graczy przygotowany został bonus powitalny, w postaci zakładu bez ryzyka do 500 PLN. Jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować się u bukmachera i zaznaczyć w formularzu zgodę na otrzymanie bonusu na start.
 • Bonus aktywuje się na Twoim koncie automatycznie. Objęty będzie nim wyłącznie pierwszy zakład.
 • W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki na saldo bonusowe. Musisz wiedzieć też, że przy zwrocie bukmacher potrąca podatek.
 • Aby więc otrzymać 500 PLN zwrotu, musisz postawić pierwszy kupon za 568 PLN.
 • Za zwróconą kasę bez problemu postawisz kolejne zakłady. Cashback będzie jednak zablokowany do wypłaty. W celu jego odblokowania musisz spełnić warunki obrotu. Betclic określił je na: 6x obrót zwrotem na kuponach z kursem min. 2,00.

Betclic Liga: 100 PLN w bonusach

 • Betclic przygotował nie tylko bonus powitalny, ale też bonusy co tydzień w ramach swojej, kultowej już akcji Liga Betclic. Bukmacher nagradza graczy za lojalność, czyli mówiąc wprost za regularne stawianie zakładów bukmacherskich.
 • Wystarczy, że dołączysz do akcji i już rozpoczynasz wyścig o bonusy.
 • Za każdy tydzień, w którym postawisz 10 zakładów otrzymasz bonus. Z każdym tygodniem bonusy się kumulują.
 • Co ważne, do promocji zaliczane są tylko zakłady za min. 20 PLN i o kursie kuponu nie mniejszym, niż 1.50 PLN.
Liga Betclic Polska Wysokość bonusu
Postaw 10 zakładów w jednym tygodniu 10 PLN
Postaw po 10 zakładów w dwóch tygodniach z rzędu 15 PLN
Postaw po 10 zakładów w trzech tygodniach z rzędu 15 PLN
Postaw po 10 zakładów w czterech tygodniach z rzędu 50 PLN

Jak łatwo zsumować, przez cztery tygodnie trwania promocji do wyjęcia są łącznie bonusy od Betclic na kwotę 100 PLN.

MULTI+: nawet 50% ekstra do wygranej

 • W kanonie promocji bukmacherskich Betclic zapisała się akcja MULTI+. Dzięki niej masz szansę powiększyć swoją wygraną nawet o 50%. Mechanizm promocji jest dość prosty. Betclic automatycznie powiększa wygrane na kuponach wielokrotnych. Przy czym minimalna liczba zdarzeń, kwalifikująca się do MULTI+ wynosi 5 na jednym kuponie.
 • Przy 5 zdarzeniach na jednym kuponie, Betclic podnosi wygraną o 7%. I tak kolejno, czym więcej zdarzeń, tym wyższy bonus.
 • Maksymalny bonus, czyli dodatkowe 50% do wygranej przysługuje na kupony z 13 i więcej zdarzeniami.
rzy meczu z podwyższonym kursem Betclic BOOST znajduje się ikona rakiety

Przy meczu z podwyższonym kursem Betclic BOOST znajduje się ikona rakiety

Odwiedź stronę Energy Casino kod promocyjny, jeśli chcesz porównać oferty.

BOOST: wyższe kursy bukmacherskie

BOOST to druga, ze stałych akcji promocyjnych zakładów bukmacherskich Betclic. Tym razem to sam bukmacher sugeruje, na co powinieneś postawić. Najciekawsze wydarzenia według uznania Betclic posiadają podwyższone kursy bukmacherskie. Łatwo je dostrzeżesz, zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Przy meczu z podwyższonym kursem BOOST znajduje się ikona rakiety. Codziennie na stronach Betclic spotkać można minimum kilka takich zdarzeń.

Program VIP

 • Oprócz promocji dostępnych dla wszystkich graczy, Betclic przygotował też program VIP.
 • Co ciekawe, bukmacher nie określił dokładnych warunków, które należy spełnić, aby zostać klientem VIP.
 • Pod uwagę będzie brana aktywność na koncie gracza oraz lojalność wobec bukmachera. Sprawę może ułatwić też nieco Betclic kod promocyjny.
 • Członkostwo w programie VIP gwarantuje dodatkowe bonusy, a także dostęp do ofert premium.
 • Betclic organizuje także spotkania z graczami VIP przy okazji najważniejszych wydarzeń sportowych, jak mecze reprezentacji Polski, czy europejskie puchary.
Betclic PL

Betclic PL

Betclic PL – FAQ

Gdzie znaleźć Betclic kod promocyjny?

Znajdziesz go u nas. Aktualny kod promocyjny Betclic to: BETPLMAX. Wpisz go podczas rejestracji swojego konta.

Jaki jest w Betclic bonus na start?

Bonus powitalny w Betclic to cashback 500 PLN. Zwrot otrzymasz, jeśli nie trafisz swojego pierwszego zakładu.

Czy Betclic oferuje freebet?

Aktualnie w Betclic nie ma ogólnie dostępnego freebetu. Możesz jednak na niego liczyć, jeśli trafisz do klubu VIP bukmachera. Sprawdź u nas, w jaki sposób to jest możliwe.

Jak wygląda weryfikacja tożsamości w Betclic?

Bez weryfikacji możesz grać do 90 dni, następnie bukmacher będzie wymagał weryfikacji tożsamości. Możesz jej dokonać jednak już także na początku. W celu weryfikacji należy potwierdzić rachunek bankowy, a także wysłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego/paszportu.

Czy Betclic to legalny bukmacher?

Bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów. Jest więc w pełni legalnym podmiotem branży bukmacherskiej w świetle polskiego prawa.

Betclic Bonus

Betclic Bonus

Co oferuje legalny bukmacher?

Według graczy oferta Betclic należy do jednej, z lepszych na polskim rynku hazardowych. Sprawdźmy zatem, jakie zakłady i funkcjonalności oferuje ten legalny bukmacher. 

Zakłady bukmacherskie w Betclic

W Betclic zakłady można stawiać na wiele różnych sportów. Najpopularniejsze są rzecz jasna piłka nożna, tenis, siatkówka, hokej na lodzie, koszykówka. Niezłą ofertę można znaleźć także na sporty walki. Oprócz realnego sportu, Betclic proponuje też zakłady na esport, politykę oraz rozrywkę. Nie znajdziesz za to w Betclic sportów wirtualnych. 

Kursy bukmacherskie Betclic są dobre, a na niektóre (najciekawsze) wydarzenia bukmacher proponuje akcję BOOST podwyższającą kursy. Ponadto warto zauważyć, że najbardziej prestiżowe wydarzenia w Betclic mają około 300 różnych rodzajów bukmacherskich. W przypadku niższych lig, mniej popularnych sportów, czy meczów spotkać można od kilku do kilkunastu opcji zakładu.

Zakłady na żywo Betclic

Bukmacher Betclic proponuje zakłady zarówno przedmeczowe, ale także na żywo. Możesz je postawić w trakcie trwania całego meczu, bez względu, czy dopiero się rozpoczął, czy zbliża się ku końcowi. W połączeniu z aplikacją Betclic może to być naprawdę niezła gratka dla Ciebie, kiedy masz możliwość stawiania zakładów w trakcie oglądania meczu na żywo na stadionie, czy w hali.

Transmisje wideo

Piłka nożna, siatkówka, hokej, inne dyscypliny, ale także esport. Na takie wydarzenia Betclic proponuje transmisje wideo. Łącznie to setki transmisji w każdym miesiącu. Streamy możesz oglądać na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej. Wystarczy, że masz aktywne konto, a reszta zadziała już bez dodatkowych opłat. Aktualny plan transmisji znajdziesz w ofercie Betclic. Jeżeli przy jakimś wydarzeniu jest ikonka telewizora, to znaczy, że bukmacher planuje przekaz wideo.

Betclic TV

Betclic TV

Cash out

Od pewnego czasu Betclic oferuje także cash out, dzięki któremu możesz odsprzedać otwarty kupon przed jego całkowitym rozliczeniem.

Wyobraź sobie, że masz na kuponie dwa zdarzenia. Jedno już trafiłeś, a drugie jest w trakcie rozgrywania. Mecz idzie po Twojej myśli, ale nie jesteś pewien, czy gospodarze utrzymają zwycięstwo do końca.

Wówczas, kiedy nie masz na kuponie przegranego zdarzenia istnieje prawdopodobieństwo, że Betclic zaoferuje jego wcześniejszą wypłatę (cash out). Oczywiście kwota zaoferowana przez bukmachera za odkupienie od Ciebie kuponu będzie niższa, niż potencjalna wygrana, ale tym samym niwelujesz ryzyko do zera i zgarniasz pewną gotówkę.

Wpłaty i wypłaty Betclic

Zacznijmy od tego, że bukmacher Betclic nie pobiera prowizji ani opłat – zarówno w przypadku wpłat, jak i wypłat. Sprawdź zatem jak wpłacić depozyt i jak wygląda wypłata wygranych. 

Jak wpłacić pieniądze do Betclic?

Zaloguj się na stronie lub w aplikacji Betclic. Kliknij w prawym górnym narożniku na stan konta, wybierz kwotę i metodę wpłaty i to wszystko!

Jak wpłacić pieniądze do Betclic?
Metoda wpłatyMinimalny depozyCzas realizacji
Przelewy24 1 PLN natychmiast
VISA, Mastercard 30 PLN natychmiast
BLIK 1 PLN natychmiast
SKRILL 15 PLN natychmiast

Jak wypłacić wygrane?

Jeśli grasz za pieniądze przyznane dzięki Betclic kod promocyjny lub innemu bonusowi, przed wypłatą podlegają one warunkom obrotu. Do ich spełnienia znajdują się na saldzie bonusowym. Za to kasę z salda gracza możesz wypłacić od ręki. Jedyny warunek, to mieć zweryfikowane konto gracza.

Pieniądze możesz wypłacić szybkim przelewem (Przelewy24), Kartą VISA/Mastercard lub tradycyjnym przelewem bankowym. Przelewy24 i karty księgują się na rachunku natychmiast. Na tradycyjny przelew bankowy będziesz musiał poczekać do 2-3 dni roboczych.

Minimalna kwota wypłaty to 1 PLN (za wyjątkiem kart, dla których jest to 30 PLN).

Twoje zlecenie musi zostać przetworzone przez Dział Finansowy. Zazwyczaj trwa to maksymalnie do 2 godzin, po których w określonych wyżej ramach czasowych pieniądze pojawią się na Twoim rachunku.

Jakość Obsługi Klienta

Zakłady bukmacherskie Betclic w przypadku Obsługi Klient zaprezentowały nieco inna politykę, niż reszta legalnych bukmacherów. Najpierw po przejściu do działu FAQ ujrzysz najważniejsze tematy i odpowiedzi na problemy z nimi związane. Jeżeli krótki opis nie pomógł Ci w Twojej sprawie, wówczas możesz uruchomić czat na żywo lub skontaktować się z Obsługą Klienta bezpośrednio za pośrednictwem skrzynki e-mail. Co ważne, obsługa Betclic działa niemal całą dobę i dostępna jest w języku polskim.

Betclic Aplikacja

Betclic Aplikacja

Betclic Aplikacja

Zakłady mobilne w Betclic można stawiać za pośrednictwem aplikacji lub na stronie mobilnej. Taka forma grania jest coraz bardziej popularna. Wystarczy urządzenie mobilne i pakiet internetu, by postawić zakład w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie. Warto mieć także na uwadze, że zarówno w aplikacji Betclic, jak i na stronie mobilnej można dokonać rejestracji nowego konta. Na obu platformach działa także Betclic kod promocyjny.  

 Betclic Aplikacja - Masz zamiar obstawiać mecze na urządzeniu mobilnym? Jeżeli posiadasz urządzenie z Androidem lub iOS-em to zupełnie za darmo pobierzesz aplikację Betclic.

Betclic Aplikacja – Masz zamiar obstawiać mecze na urządzeniu mobilnym? Jeżeli posiadasz urządzenie z Androidem lub iOS-em to zupełnie za darmo pobierzesz aplikację Betclic.

Appka dostępna jest na stronie bukmachera, a dla systemu iOS także w oficjalnym sklepie Apple. 

W aplikacji Betclic kod promocyjny także działa! Możesz więc założyć konto, jeśli jeszcze go nie masz i odebrać cashback 500 PLN na start. Po zalogowaniu skorzystasz z pełnej oferty zakładów, w tym także zakładów na żywo. Obejrzysz transmisje wideo, a w razie potrzeby doładujesz konto, czy wypłacisz wygrane. Dzięki wyskakującym powiadomieniom możesz włączyć przypomnienia o najważniejszych wydarzeniach w ofercie Betclic, a także najnowszych promocjach. Aplikacja Betclic została dostosowana tak, by zapewnić intuicyjność, ale także szybkość stawiania zakładów, między innymi poprzez funkcję szybkiego zakładu na żywo.

Betclic aplikacja mobilnaBetclic Polska
Android pobierz aplikację
iOs pobierz aplikację
Zakłady sportowe - 500 zl bonus Betclic Aplikacja kod promocyjny BETPLMAX

Strona mobilna

Dla pozostałych systemów operacyjnych Betclic ma stronę mobilną. Strona ta działa także na Androidzie i iOS-ie, jeśli z jakiś przyczyn nie chcesz ściągnąć aplikacji. Strona mobilna w dużym uproszczeniu to odchudzona strona główna. 

Plusy i minusy 

Plusy BetclicMinusy Betclic
Najwyższy na rynku zakład bez ryzyka Czat online nieco ukryty na stronie internetowej
Dużo transmisji wideo Brak darmowego zakładu
Sporo zakładów i rynków bukmacherskich Betclic Aplikacja mobilna niedostępna dla Windows Phon
KOD PROMOCYJNY BETCLIC Betclic Polska kod promocyjny BETPLMAX

Nasza recenzja Betclic: warto sięgnąć po wysoki bonus!

Czy warto zagrać w Betclic?

Naszym zdaniem tak. Betclic to jeden z lepszych operatorów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Bukmacher proponuje cashback 500 PLN na start.

Możesz wykorzystać przy rejestracji kod promocyjny, dzięki któremu Betclic potraktuje Cię lepiej, niż standardowego gracza. Opisując Betclic w kilku słowach można wymienić: szeroka oferta zakładów bukmacherskich, dobry bonus na start, jedna z lepszych aplikacji bukmacherskich, a także częste promocje.

To bukmacher, który spodoba się szczególnie początkującym graczom. Dla siebie, ze względu na dobre kursy bukmacherskie coś znajdą także “wyjadacze”. Pięta achillesową Betclica jest brak sportów wirtualnych, które bądź, co bądź cieszą się coraz większym uznaniem wśród graczy także w Polsce.

3 najbardziej konkurencyjne

Totolotek

Jedną z alternatyw dla Betclic jest Totolotek, które jest online dla dorosłego użytkownika szukającego łatwej wygranej. Łatwa rejestracja, jednak trzeba wysłać skan swojego dowodu osobistego potwierdzający nasze dane, szeroki wybór dyscyplin sportowych, obsługa klienta, przez e-mail lub infolinię albo aplikacje mobilną na urządzenie mobilne.

STS

Firma powstała  70 lat temu, a siedziba zarejestrowana jest w Wielkiej Brytanii. Strona internetowa jest niezwykle intuicyjna i prosta. Bonus powitalny oferowany przez bukmachera jest jednym, z najkorzystniejszych na naszym rynku. Można otrzymać bonus od pierwszej wpłaty aż do 1200 złotych, a także freebet 25 złotych. Obsługa klienta jest w języku polskim. Ponadto STS kusi graczy częstymi promocjami, streamingiem i dopracowanym programem lojalnościowym.

LVbet 

Oferuje niezapomniane przeżycie i możliwość wygrania fortuny w: gry bingo, zakłady sportowe, Wszystkie gry, których jest ponad 540, dostępne są na urządzenia mobilne W tym, do dyspozycji użytkownika jest: bonus powitalny, program lojalnościowy, kluby dla graczy VIP, łatwy sposób wypłaty środków, obsługa klienta czynna 24 godziny na dobę.

Betclic Kod Promocyjny