Totolotek Kod Promocyjny 2020: 500 PLN

Zarejestruj się już dziś na Totolotku z ekskluzywnym kod promocyjny i otrzymaj najwyższą premię dla nowych graczy:

Zweryfikowana
POKAŻ KODY PROMOCJI TOTOLOTEK > BETTORS
Premia i szczegóły oferty
100 % od ulokowanych środków do 500 PLN + zakład bez ryzyka w wysokości 20 PLN.
Wygasa w dniu: 31-12-2020
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu
tototolek kod promocyjny

tototolek kod promocyjny 2019 dla nowych rejestrujących

Pobierz w tabeli poniżej pełną listę ważnych kodów na 2020 na Totolotek.pl:

Ważny kod promocyjny dla Totolotek

Produkt TotolotekBonus i oferty 2020Totolotek Kod Promocyjny
Zakłady Sportowe 100 % od ulokowanych środków do 500 PLN Totolotek Kod Promocyjny
Zakłady Sportowe zakład bez ryzyka w wysokości 20 PLN Totolotek Kod Promocyjny
Aplikacji Mobilnej 6 % więcej Totolotek Kod Promocyjny
Polec Przyjaciela Bonus 70 PLN Totolotek Kod Promocyjny

Odnośnik Rejestracja znajduje się na środku, całkiem u góry strony internetowej. Należy w niego kliknąć, aby otworzył się formularz, który trzeba wypełnić aby zostać członkiem rodziny Totolotka.  Do uzupełnienia jest całkiem sporo informacji:

 • Imię i nazwisko,
 • Płeć,
 • Adres zamieszkania,
 • Kod pocztowy,
 • Miejscowość,
 • Kraj,
 • Data urodzenia,
 • Numer PESEL,
 • Numer telefonu,
 • Adres e-mail,
 • Numer dowodu tożsamości.

Należy także załączyć kopię dowodu tożsamości z obu stron w celu potwierdzenia pełnoletności.  Aby założyć konto trzeba także podać:

 • Nazwę użytkownika,
 • Hasło,
 • Pytanie osobiste, które pomoże graczowi w razie utraty hasła,
 • Odpowiedź na powyższe pytanie,
 • Odpowiedź na pytanie, jak gracz trafił do Totolotka,
 • Kod promocyjny: Wpisz kod
 • Numer konta.

W dalszej części użytkownik zobowiązany jest to wyrażenia zgód marketingowych, oraz zaakceptowanie regulaminu i zasad panujących u tego bukmachera.  Wszystkie pola, obok których jest gwiazdka są obowiązkowe. Bez obaw możemy podać swoje dane, gdyż dzięki Certyfikatowi SSL wszystkie informacje są bezpieczne i zostają tajemnicą.

Kolejnym krokiem będzie kliknięcie w link aktywacyjny, który użytkownik otrzyma na swoją skrzynkę e-mail. Całość nie trwa dłużej niż 15 minut.

Jak odebrać swoje Totolotek bonusy?

tototolek bonus

Po zarejestrowaniu i wpłacie pierwszego depozytu gracz otrzyma 100 % od ulokowanych środków, czyli nawet do 500 PLN.  Można także otrzymać na start, w nagrodę za założenie konta, zakład bez ryzyka w wysokości 20 PLN.

Innymi promocjami przygotowanymi dla użytkowników zakładów bukmacherskich Totolotek są:

 • 6 % więcej, czyli 6 % więcej od każdej wygranej za grę korzystając z aplikacji mobilnej Totolotka. Dotyczy kuponów z minimum 3 zdarzeniami,
 • Gram Grubo! Daje to graczom grającym TotoMix albo Live 12 % więcej wygranej, co pozwoli pozbyć się niepotrzebnego podatku 12 %, który jest wymagany u konkurencji. Promocja dostępna jest w każdy piątek, odnosi się także do meczów najlepszej ligi świata, a więc Ligi Mistrzów lub Ligi Europy,
 • Ako % do zagrania! Jes to poniedziałkowa promocja, która odnosi się do kuponu z conajmniej 4 zdarzeniami, w tym przynajmniej jednego meczu piłki nożnej. W nagrodę można otrzymać bonus w wysokości 10 %, co daje 20 PLN na dalszą grę,
 • Jeżeli użytkownik zaprosi swojego przyjaciela do gry w Totolotku, otrzyma bonus za polecenie w wysokości 70 PLN, a nowo przyjęty znajomy bonus powitalny, który wyniesie aż 500 PLN oraz 20 PLN freebetu!!! To brzmi bardzo zachęcająco. Wystarczy w zakładce swoje konto, podać jego adres e-mail i czekać na jego ruch,

 • Klub VIP. Dostać się do niego mogą tylko lojalni i aktywni gracze, wyłącznie na zaproszenie. Daje on wiele możliwości, niedostępnych dla zwykłych użytkowników. Klubowicze otrzymują brak potrzeby opłacania 12 % podatku, freebety, bonusy na urodziny, specjalne okolicznościowe promocje, opiekuna przypisanego każdemu graczowi VIP, liczne konkursy z wartościowymi nagrodami, nawet wycieczkami zagranicznymi,
 • Bet Club, który oferuje zbieranie punktów za obstawianie nagród. Punkty można wymienić na wartościowe nagrody rzeczowe, darmowe zakłady lub nawet bardzo ekskluzywną wycieczkę zagraniczną. Ranking dostępny jest cały czas, więc można na bieżąco śledzić swoje dokonania,
 • Oprócz tego Totolotek przygotowuje różne inne dzienne promocje, o których użytkownicy są informowani za pomocą e-maila lub SMSa.

Jak widać Totolotek dla swoich miłośników gamblingu przygotował wiele promocji, które niewątpliwie są jednymi z lepszych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Totolotek z czystym sumieniem, można polecić także osobie, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z hazardem, gdyż w krótkim czasie i z łatwością może opanować zasady gry i grać, aby cieszyć się rozrywką na wysokim poziomie ale także dużymi wygranymi.

tototolek mobile

Totolotek F.A.Q – czyli najczęściej zadawane pytania.

Rejestracja

 1. Jak mam się zarejestrować, jako nowy gracz w Totolotku?

Możesz dokonać rejestracji na dwa sposoby. Pierwszy poprzez stronę internetową, klikając przycisk „Rejestracji”. Kolejno należy bezbłędnie wypełnić formularz, utworzyć nazwę użytkownika i hasło. Jeśli posiadasz kod promocyjny również w etapie rejestracji zostaniesz o niego poproszony. Proszę pamięć o niezbędnej obustronnej kopii dowodu osobistego.

Drugim sposobem jest udanie się to placówki Totolotka i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Również proszę pamiętać o ważnym dowodzie osobistym.

Więcej informacji, jak dokonać rejestracji znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=EVOkbqwIPyc

 1. Jakie informacje będę musiał podać w trakcie rejestracji?

Dane osobowe: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia. Jest to wymagany proces, dzięki któremu gracze podlegają weryfikacji odnośnie ich pełnoletności.

 1. Czy moje dane są bezpieczne?

Oczywiście, że tak. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wszystkie informacje graczy są chronione poprzez specjalne oprogramowania kodujące i najwyższej jakości technologie.

 1. Kiedy będę miał pewność, że rejestracja przebiegła pomyślnie?

Otrzymasz e-mail potwierdzający pomyślne ukończenie rejestracji, w którym będzie link aktywujący Twoje konto.

 1. Czy założenie konta wiąże się z dodatkowymi opłatami?

Nie. Rejestracja konta jest całkowicie darmowa.

 1. Jak długo muszę czekać na e-mail potwierdzający ukończenie rejestracji?

Weryfikacja konta zazwyczaj przebiega natychmiastowo. Jednak Totolotek zastrzega sobie prawo nawet do 24 godzinnej weryfikacji.

 1. Źle podane dane w trakcie rejestracji, co zrobić?

Należy pamiętać, że dane osobowe takie jak: imię i nazwisko, data urodzenia, numer telefonu, waluta konta oraz ustawienia krajowe nie podlegają zmianie.

W szczególnych wypadkach po  przedstawieniu odpowiednich dokumentów i weryfikacji może zostać dokonana zmiana podstawowych danych. W  tym celu należy skontaktować się z Obsługą Klienta.

 1. Czy muszę mieć ukończone 18 lat, aby móc zostać graczem w Totolotku?

Każdy z graczy, aby móc dokonać rejestracji musi być pełnoletni i mieć ukończone 18 lat. Dodatkowo posiadać aktualny dowód osobisty

9. Czy mogę skorzystać z Kod Promocyjny, mimo że jestem już zarejestrowany na Totolotku?

Niestety nasz kod bonusowy Totolotek jest zarezerwowany dla nowych graczy, co oznacza, że ​​nie możesz z niego skorzystać, jeśli masz już konto na stronie. Możesz jednak sprawdzić promocje dla istniejących graczy. Nie zapomnij wpisać kodu promocyjnego podczas zakładania konta, nie będziesz miał okazji zrobić tego później.

10. Czy istnieje specjalny mobilny Kod Promocyjny?

Nie, niezależnie od tego, czy zarejestrujesz się na telefonie komórkowym, na komputerze lub tablecie, nadal możesz użyć tego samego kodu bonusowego, który ujawnił kupon na górze tego artykułu. Ponadto promocja pozostanie niezmieniona niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz przy rejestracji w Totolotku, co oznacza, że ​​możesz się zarejestrować wszędzie, o ile masz połączenie z internetem.

11. Czy mogę skorzystać z promocji w Totolotku bez wpłaty?

Nie, nie ma w tej chwili. Totolotekis znany ze swojej wiarygodności i uczciwości z graczem, ale prawie nigdy nie robi promocji bez depozytu. Jak mogę wypłacić pieniądze po wygraniu zakładu? Możesz sprawdzić naszą dedykowaną sekcję dotyczącą wypłat w naszym artykule, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

12. Czy w Totolotku jest dostępny klub VIP?

Absolutnie! Klub VIP jest dostępny dla każdego gracza, który ma zarejestrowane konto na stronie internetowej. Aby uzyskać do niego dostęp, wystarczy spełnić kilka warunków. Zwykle zależy to od częstotliwości Twojego zakładu i poziomu stawki. Im więcej grasz, tym szybciej wejdziesz do klubu VIP.

Moje Konto

 1. Zapomniałem hasła

W wypadku kiedy zapomniałeś hasła, należy kliknąć „zapomniane hasło” znajdując się w lewej stronie podczas logowania.

 1. Zła nazwa użytkownika

W tym wypadku prosimy o kontakt z działem obsługi klienta na adres: [email protected]

 1. Jak mogę zmienić hasło?

Aktualizacji swojego hasła możesz dokonać w panelu klienta, „ moje konto –informacje o moim koncie”. Kolejno kliknij opcję „zapomniane hasło”. Pamiętaj, że Totolotek nie ponosi odpowiedzialności, jeżeli ktoś inny korzysta z Twojego konta. Dlatego warto pamiętać, aby hasło było trudne do odgadnięcia oraz zmieniane regularnie.

 1. Mam nowy e-mail, czy mogę dokonać zmiany?

Tak, w każdej chwili możesz dokonać zmiany swojego e-miala, którego podałeś w trakcie rejestracji poprzez kontakt z działem Obsługi Klienta.

 1. Gdzie mogę sprawdzić swoje saldo?

Saldo jest widoczne zaraz po zalogowaniu w górnej części strony, zaraz obok imienia i nazwiska. Możesz również przejść z zakładkę „moje konto – stan konta”.

 1. Zablokowane konto, co dalej?

Prosimy o kontakt z działem Obsługi Klienta.

 1. Czy jest możliwość zawieszenia konta?

Tak, należy wejść w panel klienta „moje konto”, a kolejno kliknąć w opcję „odpowiedzialna gra” i zatwierdzić „zawieś”.

 1. Jak usunąć konto?

Jeżeli nie chcesz posiadać więcej konta u Bukmachera należy skontaktować się z działem Obsługi Klienta.

Bonusy

 1. Czy mogę skorzystać z kodu promocyjnego, jeżeli już jestem posiadaczem konta?

Z kodu promocyjnego dla nowo zarejestrowanych graczy niestety nie, natomiast możesz skorzystać z szeregu innych bonusów dostępnych dla graczy już z założonym kontem.

 1. Czy Totolotek działa legalnie?

Totolotek jest legalnym Bukmacherem w Polsce i działa na podstawie licencji wydanej przez Ministrowo Finansów. Dodatkowo gracze chronieni są ustawami o grach hazardowych.

 1. Czy jest nałożony limit na promocję „zaproś przyjaciela?”

Nie ma. Możesz zaprosić dowolną liczbę znajomych. Jednak musisz pamiętać, że promocyjne 70 zł trafi na Twojego konto, dopiero po pomyślnej rejestracji Twojego kolegi.

 1. Czy kod promocyjny również działa, jeśli dokonam rejestracji poprzez telefon komórkowy?

Oczywiście, że tak. Aplikacja na telefon komórkowy działa tak samo, jak na komputerze stacjonarnym. W odpowiednim polu w trakcie rejestracji należy wpisać kod promocyjny MAXIBONUS i cieszyć się 100% od wpłaty 550 zł i 25 zł na zakłady bez ryzyka.

 1. Jaka jest minimalna wpłata, aby móc skorzystać z bonusu dla nowych graczy?

Minimalny depozyt to 20 złotych.

 1. Co to są „zakłady oczekujące”?

Zakłady oczekujące, które znajdziesz na swoim profilu „moje konto-wysokie zagrania”, są zakładami, które oczekują na dodatkową weryfikację.

Wpłaty i wypłaty

 1. Jak mogę dokonać depozytu?

Szybko i bezpieczni możesz dokonać wpłaty, za pomocą 3 możliwych sposobów:

 • Przelew bankowy – DOTPAY
 • Przelew bankowy – TPAY
 • Doładowanie za pomocą karty Paysafecard

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej:  https://www.youtube.com/watch?v=C66dy4IZ_qY

 1. Czy mogę dokonać zmiany konta bankowego, który został podany w trakcie rejestracji?

Tak, w tym celu należy skontaktować się z działem Obsługi Klienta, po odpowiedniej weryfikacji konto bankowe zostanie zmienione.

 1. Czy depozyt musi być dokonany zaraz po rejestracji?

Nie. Wpłata może zostać uiszczona w dowolnym czasie, komfortowym dla gracza. Depozytu można dokonać w zakładce „Wpłaty i Wypłaty” w górnej części strony, jak również w panelu „Moje konto”.

Szybkich wpłat możesz bezpiecznie dokonać za pośrednictwem przelewów bankowych w ponad 30 różnych bankach w Polsce, jak również karty Paysafecard.

 1. Kiedy wygrana zostaje przekazana na mój profil?

Automatycznie po ogłoszeniu oficjalnych wyników, oraz ogłoszeniu ich na stronie głównej zostanie dodana do konta gracza, którego kupon był wygrywającym.

 1. Jaki jest proces uzyskania wygranej?

Wypłata wygranych środków z danego kuponu jest dokonywana za pomocą przelewu bankowego tylko i wyłącznie na rachunek bankowy gracza podany w trakcie rejestracji, który widnieje w zakładce „moje dane”. Transfer zostanie wykonany na dyspozycję Klienta o dokonanie wypłaty wygranych środków.

 1. Jak szybko realizowane są wypłaty?

Wypłaty wygranych gracza realizowane są każdego dnia (oprócz weekendów) o godzinie 12:00.

W praktyce wygląda to następującą: każdy wniosek złożony do godziny 10:00, każdego dnia roboczego, zostanie zrealizowany tego samego dnia. W przypadku wniosków, które zostaną dostarczone po godzinie 10:00, ich realizacja nastąpi w najbliższym dniu roboczym o godzinie 12:00. Wnioski, które zostaną przysłane w trakcie weekendu zostaną zrealizowane w poniedziałek o godzinie 12:00.

Jeżeli nie odnalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy o kontakt z działem Obsługi Klienta poprzez:

 • E-mail: [email protected]
 • Telefonicznie: +48 22 321 03 40, w godzinach:
 • w poniedziałki – 10:00-21:30
 • od wtorku do piątku – 9:30-21:30
 • w soboty i niedziele – 9:30-21:30

Czym Totolotek może zachęcić potencjalnego gracza?

Zakłady bukmacherskie Totolotek oferują jedną z najlepszych ofert jeżeli chodzi o zakłady. Codziennie do dyspozycji gracza jest ich ponad 20 000.  Zakłady można zawierać na różne dyscypliny sportowe, między innymi:

 • Piłkę nożną ( liga polska, angielska i inne) – tzw. Toto Liga, ale także Toto Gol, czyli typowanie dokładnego wyniku,
 • Koszykówkę,
 • Różne e-sporty,
 • Sporty zimowe, w tym narciarstwo alpejskie,
 • Sporty walki, czyli np. MMA,
 • Wyścigi konne- GBI Racing, czyli ponad 10 000 wyścigów konnych rocznie w Irlandii i Wielkiej Brytanii.
 • Gonitwy psów, czyli Toto Racing, które transmitowane są na żywo!,
 • Wyścigi samochodowe.

Obstawiać można także wydarzenia ze świata z dziedziny polityki czy rozrywki. Minimalna kwota, która można obstawiać wynosi 1 PLN.

Totolotek posiada także punkty stacjonarne, które oferują możliwość zawierania zakładów. Czyli co to może oznaczać dla użytkownika? Każdy może przygotować kupon w internecie, a po wydrukowaniu zanieść go do takiego punktu, co usprawni zabawę.

Można także obstawiać zakłady na żywo, czyli Live. W skład tego wchodzą takie sporty jak, między innymi:

 • Piłka nożna,
 • Piłka siatkowa,
 • Piłka koszykowa,
 • Lotki,
 • Kolarstwo,
 • Rugby,
 • i inne.

Totolotek może także zachęcić swoich graczy kalendarzem wydarzeń, w którym znajdują się wszystkie imprezy sportowe z całego świata. Użytkownik w łatwy sposób może odszukać to wydarzenie, które najbardziej go interesuje. Co więcej, istnieje możliwość oglądania meczów na żywo!

Ważne informacje o Totolotek

tototolek

Totolotek od prawie 20 lat dostępny jest na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Posiada także ponad 350 punktów stacjonarnych zlokalizowanych na terenie największych miast w naszym kraju.

Od jakiegoś czasu działa według licencji otrzymanej z Ministerstwa Finansów Rzeczpospolitej Polskiej, co daje pełnię bezpieczeństwa i legalności, każdemu graczowi, który mógł bać się o swoje fundusze.

Firma Totolotek jest bardzo prężnie działający na arenie sponsorowania polskich klubów piłkarskich. Został także oficjalnym sponsorem rozgrywek Pucharu Polski czy w 2015 roku był głównym fundatorem turnieju tenisowego WTA, który odbył się w Katowicach.

Współpracuje z takimi klubami sportowymi jak:

 • Lechia Gdańsk,
 • Koszykarska Legia Warszawa,

W przeszłości sponsorował takie zespoły jak:

 • Wisła Kraków ( lata 2014-2016),
 • Jagiellonia Białystok ( od 2014-2017 roku),
 • Górnik Zabrze ( lata 2014- 2016).

W Totolotku nie musimy płacić 12 % podatku od wygranej! Bukmacher płaci go za nas. Jak widać, jest to bardzo dobre rozwiązanie. Pozwala skupić się na grze, bez zbędnych wyliczeń. Stawia to wysoko poprzeczkę względem konkurencyjnych zakładów bukmacherskich, u których wspomniany podatek jest niestety wymagany.

W Totolotku możemy stawiać kupony na różne dyscypliny sportowe czy wydarzenia z całego świata ale także zdobywców Oskarów czy na przykład pytanie dotyczące odejścia Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium. Oferta przygotowana przez Totolotek jest niesamowicie szeroka. Każdy znajdzie tu coś, co go zainteresuje.

Czy Totolotek jest legalny w Polsce?

Tak, Totolotek jest jednym z niewielu legalnych bukmacherów posiadających licencję w Polsce. Twoje fundusze są tam bezpieczne, a gra uczciwa.

Dział pomocy dostępny dla graczy Totolotek

Totolotek dla swoich graczy przygotował 3 sposoby kontaktu z obsługą klienta, czyli pomocy za pomocą:

 • Czatu na żywo. Należy podać adres e-mailowy oraz imię i czekać na szybką, merytoryczną odpowiedź,
 • Poczty elektronicznej- [email protected],
 • Infolinii telefonicznej czynnej od codziennie od godziny 9:00.

Pomoc jest oczywiście dostępna w języku polskim, a każda odpowiedź jest bardzo dokładna i rzetelna, gdyż pracownikami zakładów bukmacherskich są profesjonalni i doświadczeni ludzie, dla których praca w Totolotku jest pasją.

Dostępny jest także bardzo profesjonalny FAQ, gdzie można odszukać odpowiedzi na każde pytanie pochodące od zmartwionego użytkownika.

Istnieje także możliwość uzyskania informacji w punkcie stacjonarnym, których jest ponad 500 w całej Polsce.

Widać więc, że system pomocy w zakładach bukmacherskich Totolotek jest bardzo rozbudowany, a odpowiedź możemy uzyskać w ciągu bardzo krótkiej chwili.

Totolotek a metody płatności

Dla użytkowników zakładów bukmacherskich Totolotek przygotowano bardzo korzystne oferty dokonywania wpłat i wypłat. Nawiązano współpracę z ponad 33 bankami, które gwarantują księgowanie przelewu w kilka minut. Trzeba pamiętać, że minimalna wpłata wynosi 1 PLN.

Wpłat można dokonać za pomocą:

 • Przelewy internetowe,
 • DotPay,
 • pl.

Natomiast wypłacić pieniądze zebrane na koncie gracza wypłacić można poprzez:

 • E-portfele ( na przykład Skrill),
 • Zdrapki Paysafecard,
 • Przelewy internetowe.

Należy jednak pamiętać, że może to potrwać do 3 dni roboczych w zależności od godzin pracy poszczególnych banków.

Aplikacja mobilna w Totolotku

tototolek ios android

Zakłady bukmacherskie Totolotek przygotowały specjalną aplikację mobilną, którą można korzystać na urządzeniach przenośnych z systemem:

 • iOS
 • Android

Istnieje także mobilna wersja strony internetowej, która sprawnie działa na urządzeniach przenośnych, typu smartfon czy tablet. Zapalony gambler znajdzie na niej:

 • Dużą ofertę różnych dyscyplin sportowych,
 • Kompletną ofertę zakładów,
 • Do wyboru zakłady live,
 • A co najważniejsze, osiągalne 24 godziny.

Co jeszcze oferuje Totolotek? Mobilny Livetracker lub Quickbet, które ułatwiają obstawianie zakładów według priorytetów każdego z graczy.

Depozyt- ile należy wpłacić?

Po przebyciu procesu rejestracji, aby móc rozpocząć swoją przygodę w kręgu bukmacherów, Totolotek należy dokonać pierwszej wpłaty, czyli tak zwanego depozytu. Na koncie gracza, muszą znaleźć się środki, które będzie można obstawiać czy obrócić wymaganą ilość razy, jeżeli chce się zacząć grać.

Minimalna kwota depozytu wynosi:

 • W punktach stacjonarnych 2 PLN,
 • Przez internet to 1 PLN.

Jednakże Totolotek w ramach specjalnej powitalnej promocji oferuje dla swoich nowo zarejestrowanych graczy kwotę 20 PLN na rozpoczęcie gry,  bez konieczności wpłaty depozytu.

Strona internetowa wizytówką Totolotek.

Strona internetowa Totolotka jest czytelna i przejrzysta. Charakteryzuje się swą czarną kolorystyką oraz dokładnym pogrupowaniem zakładek, które ułatwiają korzystanie z usług bukmachera.

Na stronie głównej znajdują się zakładki takie jak:

 • Zakłady bukmacherskie,
 • Zakłady LIVE,
 • VIRTUALS, czyli sporty wirtualne,
 • Zakłady piłkarskie,
 • Bonusy,
 • Mobile,

Dla graczy aby mogli cieszyć się hazardem dostępna jest także mobilna strona internetowa na smartfony i tablety oraz Mobilny Livetracker lub Quickbet. Zdecydowanie ułatwi to stawianie wszystkich zakładów.

Wnioski

Totolotek działają na Polskim rynku prawie od 1992 roku. Posiadają licencję przyznaną przez Ministerstwo Finansów Rzeczpospolitej Polskiej, gdyż firma podlega Ustawie o grach hazardowych. Daje to maksimum bezpieczeństwa i legalności. Jest to niezwykle ważne dla każdego miłośnika hazardu.

Totolotek posiada także duża ilość, bo aż 500 punktów sprzedaży. Cały czas powstają nowe lokale, w zupełnie nowych lokalizacjach. Chyba nie ma w Polsce miejsca, gdzie marka Totolotek nie byłaby znana. W 2013 roku spółka Totolotek S.A. otrzymała licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie.

Od 2008 roku firma została członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Loterii i Totalizatorów. Stowarzyszenie to jest głównym kontrahentem UEFA.

W 2010 roku firma została nagrodzona złotym godłem w konkursie Laur Klienta, co jest niewątpliwym sukcesem w branży zakładów bukmacherskich.

Bukmacher przygotował specjalny bonus powitalny, który może zostać aktywowany podczas pierwszego depozytu, a wynosi on aż 550 PLN. A 25 PLN wpadnie na konto gracza jako freebet, czyli zakład bez ryzyka.

Totolotek przygotował następujące promocje i bonusy:

 • Za zaproszenie bliskiej osoby otrzymać można zainkasować 100 PLN,
 • Co poniedziałek gracz dostaje 20 % od swojej kolejnej wpłaty środków ale kwota ta nie może być wyższa niż 500 PLN,
 • Co więcej w nagrodę za grę w tym dniu i dopisanie do zakładu minimum jednego spotkania piłki nożnej, hazardzista otrzyma następne 10% od wpłaconych środków,
 • Za wierność i aktywność, można zostać członkiem luksusowego VIP CLUBU, gdzie przygotowane są specjalne dodatkowe bonusy, w tym urodzinowe i inne promocje.

Totolotek jest sponsorem drużyny piłkarskiej Lechia Gdańsk oraz meczów Pucharu Polski. Na graczy czeka duży wybór wielu różnych dyscyplin sportowych:

 • rugby,
 • tenis,
 • piłka nożna,
 • koszykówka,
 • siatkówka,
 • wyścigi koni,
 • gonitwy psów,

3 inne, konkurencyjne zakłady bukmacherskie.

 

Wiliam Hill – najważniejsze jest doświadczenie.

William Hill to brytyjska firma powstała prawie 70 lat temu.

Dla użytkowników tych zakładów bukmacherskich zostały przygotowane:

 • Rozmaite zakłady sportowe,
 • kasyno na live,
 • popularne wśród hazardzistów kasyno,
 • poker, który gwarantuje wielogodzinną rozrywkę.
 • Kod Promocyjny: PL25

Strona główna zakładów bukmacherskich William Hill jest bardzo przyjemna i zrozumiała. Bonus powitalny wynosi aż 250 Euro, a dla rzetelnych graczy z dużą aktywnością przygotowano aż 4000 Euro. Biuro obsługi klienta otwarte jest 24 godziny przez całą dobę i każdego dnia w tygodniu, a najważniejsze jest to, że pracownicy mówią w języku polskim.

Ladbrokes – zakłady bukmacherskie, których nazwa jest marką samą w sobie.

Zakładów bukmacherskich i kasyna Ladbrokes długo przedstawiać nie trzeba. Każdy miłośnik hazardu zna ta markę. Powszechnie wiadomo, że jeżeli chcemy dobrze się bawić, a przy tym wygrać niesamowicie wielką fortunę, to tylko Ladbroker jest nam to w stanie zaoferować poprzez:

 • wszelakie gry bingo,
 • klasycznego, zawsze na czasie pokera,
 • szeroki wybór zakładów sportowych,
 • pasjonujące kasyno na żywo.
 • Ladbrokes nie przyjmuje już polskich graczy

Wszystkich gier na urządzenia mobilnych jest ponad 540. Czy czegoś można chcieć więcej? A jednak. Dla swoich ryzykanów zakłady bukmacherskie Ladbrokers stworzyli korzystny program lojalnościowy, specjalny klub dla VIPów, wysoki bonus powitalny, łatwo dostępne metody płatności oraz dostępną całą dobę pomoc obsługiwaną w języku polskim.

Bet365 – polecana i popularna firma

Chociaż Bet365 nie ma licencji w Polsce, witryna nie akceptuje obecnie polskich graczy.

Jedną z konkurencyjnych zakładów bukmacherskich dla Totolotka jest Bet365. Jest to bardzo popularna i lubiana przez wielu graczy marka. Przede wszystkim gwarantuje dobrą zabawę oraz dużą wygraną.

Kilka najważniejszych informacji na temat Bet365:

 • proces rejestracji jest bardzo łatwy i przebiega w bardzo krótkim czasie. Niezbędna jest jednak kopia dowodu tożsamości potwierdzająca ukończone 18 lat,
 • bardzo szeroki wybór sportów i wydarzeń z całego świata,
 • Wprowadzenie kody promocyjny nie jest wymagane, aby otrzymać ofertę powitalną
 • Obsługa klienta czeka aby pomóc każdemu, kto ma pytanie i problem przez całą dobę. Odpowiedzi są bardzo merytoryczne oraz profesjonalne, a co najważniejsze w języku polskim.
 • Bonusovy Kod: BONUS100

Bet365 ze swoim zapleczem i doświadczeniem zdecydowanie zrealizuje wszystkie, nawet te najmniejsze, wymagania najbardziej wybrednego miłośnika gamblingu.

Okres ważności kod promocyjny Totolotek: 2019

Totolotek Kod Promocyjny 2020: 500 PLN
4 (80%) 8 votes