LVBET aplikacja Czerwiec 2024: nasza recenzja, opinie + bonus na start

W LVBET aplikacja dostarcza kilka ciekawych funkcji oraz bonusy powitalne. Zobacz opinie, czy warto po nią sięgnąć. 

LVBET aplikacja

Lvbet aplikacja mobilnaLvbet Polska
Android pobierz aplikację
iOs pobierz aplikację
Bonus na start - Nawet 1500 złotych BEST20

Jak pobrać LVBET aplikację?

Pobieranie aplikacji LVBET na Android

 • Wejdź na stronę bukmachera LVBET
 • Zobaczysz powiadomienie o aplikacji i przycisk “pobierz”
 • Zezwól na swoim urządzeniu na instalowanie aplikacji z “nieznanych źródeł”
 • Zainstaluj pobraną aplikację
 • Utwórz konto lub zaloguj się, odbierz bonusy i zacznij zabawę!

Aplikacja LVBET na iOS

 • Appkę znajdziesz w Sklepie Apple lub na stronie LVBET
 • Wystarczy kliknąć “pobierz” i poczekać
 • Aplikacja automatycznie zainstaluje się na Twoim urządzeniu mobilnym
 • Teraz możesz zalogować lub zarejestrować się
 • Odbierz bonusy na start i możesz grać!

Jak utworzyć konto i wykorzystać w LVBET kod promocji?

 • Utworzyć konto LVBET można w aplikacji mobilnej lub na stronie bukmachera
 • Wystarczy kliknąć przycisk “rejestracja”
 • Podaj podstawowe dane i kod promocji LVBET: BEST20
 • Potwierdź rejestrację i to wszystko!

LVBET Kod Promocji

Jak wpłacić pieniądze?

 • Zaloguj się w aplikacji lub na stronie internetowej
 • Przejdź do zakładki płatności
 • Podaj kwotę wypłaty i zatwierdź ją
 • Pieniądze możesz wypłacić tylko na osobisty rachunek bankowy

Obstawianie meczy w aplikacji LVBET

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda obstawianie meczy i na co pozwala w LVBET aplikacja? To w sumie nic trudnego, ale żeby się upewnić, zerknij poniżej jak prawidłowo postawić zakład.

Zakłady sportowe na urządzeniach mobilnych

Jakie zakłady można postawić mobile? Głównie są to zakłady sportowe, ale też zakłady na esport, sporty wirtualne, czy wydarzenia rozrywkowe i polityczne. Wśród najchętniej obstawianych sportów znajdują się piłka nożna, tenis, siatkówka oraz koszykówka.

Aplikacja LVBET: jak postawić zakład?

Robienie zakładów na urządzeniach mobilnych niewiele różni się od tych tradycyjnych na stronie interneowej. Aby obstawiać mecze trzeba posiadać rzecz jasna konto. Rejestracji dokonasz bezpośrednio w aplikacji LVBET albo też na stronie bukmachera. Operator nie wymaga na samym starcie potwierdzania tożsamości. Możesz przez 30 dni obstawiać mecze bez weryfikacji. Dopóki nie prześlesz jednak skanów dokumentu tożsamości, nie będziesz mógł wypłacać wygranej kasy.

A więc, żeby stawiać zakłady po utworzeniu konta należy zalogować się do aplikacji mobilnej. Znajdziesz tutaj listę dostępnych sportów, wydarzeń, a także różne rodzaje zakładów. Całość polega na klikaniu, czy przesuwaniu kciukiem po ekranie urządzenia. Jeśli trafisz na interesujące Cię wydarzenie, klikasz w kurs, który zostanie przeniesiony do Twojego kuponu. Na kuponie możesz umieścić tak wiele kursów, jak tylko chcesz. W każdej chwili możesz je dodawać, usuwać, czy edytować. Dopóki nie wyślesz kuponu. Przed wysłaniem musisz jeszcze ustalić jego stawkę, czyli mówiąc wprost, ile chcesz postawić pieniędzy.

LVBET aplikacja i jej najlepsze funkcje

 • Zakłady bukmacherskie – aplikacja LVBET posiada bogatą ofertę zakładów. Znajdziesz w niej wszystkie zakłady, które dostępne są w ofercie na stronie internetowej. Można więc do woli stawiać zakłady przedmeczowe, czy na żywo.
 • Błyskawiczne płatności – aplikacja mobilna obsługuje błyskawiczne płatności, znane też pod nazwą natychmiastowe. Korzystając z kilku metod płatności (m.in. karty płatnicze, przelewy bankowe) dosłownie w kilka sekund możesz zasilić konto gracza.
 • Opakowanie graficzne – nie mamy wątpliwości. Pod względem wizualnym aplikacja LVBET została dopracowana niemal do perfekcji. Grafika aplikacji stoi na wysokim poziomie. Zapewnia przejrzystość poruszania się po poszczególnych jej segmentach. 
 • Wszystkie bonusy w aplikacji – bez względu na to, czy odbierasz bonus na start, czy jedną z tymczasowych promocji. Wszystkie z nich możesz zgarnąć w aplikacji. Oczywiście nie wyklucza to tego, że bonusy dostępne są także na stronie internetowej LVBET.
 • Cash-out – aplikacja mobilna od LVBET to także sprawnie działający cash-out. Jeżeli chcesz wypłacić kasę z otwartego zakładu, możesz śmiało to zrobić także na urządzeniu mobilnym.

Aplikacja bukmacherska vs strona internetowa

Dlaczego LVBET aplikacja jest lepsza niż strona internetowa?Co posiada strona, a czego nie ma aplikacja?
Umożliwia obstawianie meczów z każdego miejsca na kuli ziemskiej.W aplikacji LVBET nie ma czatu online z konsultantem.
W przeciwieństwie do strony potrafi działać nawet na słabszym łączu.Nie masz możliwości szybkiego przełączania się pomiędzy zakładkami jak np. na stronach internetowych.
Funkcja szybkiego zakładu umożliwia postawienie zakłady w kilka sekund.Strona mobilna obsługuje system Windows Phone, aplikacja nie.
Jeszcze szybsze wpłaty niż strona internetowa. Wszystko możesz zrobić na telefonie.Niekoniecznie dotyczy to porównania strony i aplikacji. Przydałby się w niej dedykowany bonus mobilny.

Co dostrzegliśmy w LVBET na urządzeniach mobilnych?

Pobraliśmy aplikację, postawiliśmy zakład i ogólnie rozejrzeliśmy się co potrafi. Jesteś zainteresowany naszymi wrażeniami? No to sprawdzaj!

Doświadczenia z aplikacją LVBET

Pierwsze co rzuciło nam się w oczy, to grafika. Naprawdę w LVBET aplikacja pod względem wizualnym imponuje. Sama platforma działa płynnie (nie ma wygórowanych wymagań systemowych). Dość szybko przeszliśmy przez… szybką rejestrację. Następnie rozejrzeliśmy się w ofercie bukmachera. Doładowaliśmy konto i postawiliśmy zakład. Doczepić możemy się do nieco mniej czytelnej listy sportów i rozgrywek. Poprzez ich specyficzną kolejność nieco czasu znalazło nam wyszukanie zakładu na hokej. Nie jest to znowu wada, która wykluczała by dobre opinie o aplikacji bukmacherskiej. Aczkolwiek, wypadałoby coś z tym zrobić. 

Zakłady na żywo

Aplikacja bukmacherska ma być poręczna. Taka, że możesz wyciągnąć smartfon czy tablet w dowolnym miejscu i szybko postawić zakład. Także zakłady na żywo, bowiem to integralna część aplikacji mobilnych. Gracze lubią oglądać mecz na stadionie, hali, czy w telewizji i jednoczesne obstawiać. Cieszy, że w LVBET aplikacja dostarcza zakłady na żywo z pełnej oferty strony internetowej.

Transmisje w aplikacji LVBET

Niestety, ale samych transmisji, które też są ważnym punktem aplikacji nie ma w LVBET. Bukmacher nie zdecydował się na streaming, choć pewnie rynek wywrze na nim presję. Możemy spodziewać się więc wkrótce przekazu na żywo, o czym na pewno poinformujemy.

Bonus mobilny

W LVBET bonus mobilny jest spotykany! Aktualnie nie znajduje się w ofercie powitalnej, czy promocji tymczasowych bukmachera. Historia jednak pokazała, że LVBET co jakiś czas rozdaje freebet. Warto śledzić ofertę tego bukmachera.

LVBET aplikacja – nasza recenzja

Aplikacja LVBET jest dobrą platformą. Powiedzieć bardzo dobrą to jednak trochę za wiele. Dostrzegliśmy sporo zalet, fajnych funkcji, ale niestety w oczy rzuciła nam się jedna duża wada. Zacznijmy od zalet.

Przede wszystkim aplikacja została świetnie opakowana graficznie. W LVBET aplikacja dostarcza wszystkie zakłady przedmeczowe, na żywo. Jeśli nie masz konta, to z powodzeniem zarejestrujesz się w appce i wykorzystasz kod promocji. Doładujesz też tutaj swoje konto, czy wypłacisz wygrane.

Niestety, nie ma w aplikacji transmisji wideo. Pomału, bo pomału, ale stają się one chlebem powszednim branży bukmacherskiej. Niemniej jednak, jeśli transmisje nie są Twoim głównym targetem, warto wypróbować aplikację LVBET. Ma ona dużo zalet, jak już zresztą zauważyliśmy.

lvbet kod promocyjny – BEST20

LVBET aplikacja