Bonus Bez Depozytu – Najlepsze Oferty za rejestrację

Nie ma co ukrywać, że bonus bez depozytu jest marzeniem każdego gracza, który rozpoczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi czy grami w kasynie online. Dlatego też postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu rodzajowi promocji, opisać czym jest, jak działa, jakie są warunki, a przede wszystkim, gdzie szukać bonusów bez depozytu za rejestrację konta. Na celownik wzięliśmy zakłady bukmacherskie. W naszym tekście dowiesz się wszystkiego. Zapraszamy do lektury.

Bonus Bez Depozytu: najlepsze oferty

Bukmacher
Bonusy
Odbierz

Fortuna

Fortuna

🎁Bonusy na start 630 zł
🆓Darmowy zakład 20 zł

LVBET

LVBET

🎁Bonusy na start 2020 zł
🆓Darmowy zakład 20 zł

Betclic

Betclic

🎁Cashback 200 zł

STS

STS

🎁Bonusy na start 1660 zł

Betfan

Betfan

🎁Bonus 200% do 300 zł

forBET

forBET

🎁Bonusy na start 2200 zł

Czym jest bonus bez depozytu ?

Na samym początku warto omówić, czym jest bonus bez depozytu. Jak sama nazwa wskazuje, to promocja, którą otrzymasz bez wpłacania własnego wkładu. Mówiąc wprost, nie musisz poświęcać swoich pieniędzy, żeby otrzymać bonus bez depozytu i rozpocząć hazardową przygodę. Najczęściej bonusy bez depozytu przyznawane są za rejestrację konta, ale coraz częstszą praktyką jest także darmowy bonus bez depozytu dla gracza, który już posiada konto. Jak działają i czym różnią się te promocje? Czytaj dalej.

Bukmacher bonus bez depozytu – rodzaje ofert

Bonus za rejestrację bez depozytu pojawia się najczęściej w zakładach bukmacherskich. To oferta, która ma skusić gracza czy to do założenia konta czy kontynuowania obstawiania meczy.

Bonus za rejestrację bez depozytu

Bonus bez depozytu za rejestrację oferowany jest przez nielicznych bukmacherów. W przypadku zakładów bukmacherskich, bonusy bez depozytu przybierają zawsze wartość darmowego zakładu. Są to więc środki, które możesz wykorzystać na kuponie bukmacherskim. Najczęściej darmowy zakład można postawić wyłącznie na jeden kupon – nie ma możliwości jego rozdzielania pomiędzy większą ilością kuponów. I najczęściej też, darmowy zakład wynosi w granicach kilkudziesięciu złotych. Idealnym przykładem takiej oferty jest Fortuna Kod Promocyjny, z którym otrzymasz u tego legalnego bukmachera 20 złotych bez depozytu. To kasa, którą dostaniesz za samą rejestrację konta gracza, bez dokonywania żadnej wpłaty własnych pieniędzy.

bonus bez depozytu

Bonus dla starych graczy, zarejestrowanych w serwisie

Istnieje jednak także bonus bez depozytu dla zarejestrowanych już graczy. Tutaj wariantów jest więcej.

Część bukmacherów, jak na przykład forBET nagradza graczy bonusem bez depozytu w ramach prezentu urodzinowego. U tego operatora warto wykorzystać forBET kod promocyjny, gwarantujący najwyższy pakiet powitalny.

Kolejną, powszechnie stosowaną praktyką są bonusy bez depozytu, a więc darmowe zakłady przyznawane za lojalność. Im większa aktywność na koncie gracza, tym bardziej prawdopodobne, że do Twojego rachunku zostanie przypisany wspomniany bonus bez depozytu.

Coraz częściej zdarza się jednak także tak, że darmowe zakłady przyznawane są na najbardziej popularne wydarzenia. Bukmacherzy starają się wówczas dzięki nim rozpromować swoje oferty najlepiej, jak potrafią.

Kasyno bonus bez depozytu – rodzaje ofert

Nie tylko zakłady bukmacherskie oferują bonusy bez depozytu. I choć nasz tekst koncentruje się wokół nich, to warto też wspomnieć o kasynach. Jaki bonus bez depozytu można otrzymać w ich serwisach hazardowych?

W przypadku kasyn online istnieją także bonusy bez depozytu za rejestrację konta oraz dla stałych graczy. W odróżnieniu od zakładów bukmacherskich, gdzie bonusami bez depozytu, są darmowe zakłady, kasyna oferują darmową kasę oraz darmowe spiny. Pierwszy rodzaj promocji działa dokładnie, jak u bukmacherów, a więc otrzymujesz kasę i możesz ją wykorzystać w kasynie. Darmowe spiny są z kolei przypisane do wybranego automatu online i nie ma żadnej możliwości przetransferowania ich do innej gry hazardowej.

Jaki bukmacher daje bonus bez depozytu?

Poznałeś już rodzaje bonusów bez depozytu, a teraz warto skoncentrować się na tym, jaki bukmacher daje bonus bez depozytu? Taki bonus za rejestrację możesz otrzymać obecnie w dwóch serwisach bukmacherskich, a mianowicie Fortuna oraz LVBET. W obu przypadkach wysokość bonusu bez depozytu to 20 zł.

 • Fortuna – bonus bez depozytu : 20 zł
 • LVBET – bonus bez depozytu : 20 zł

Kod promocyjny, a top bonus za rejestrację bez depozytu

Często bywa tak, żeby otrzymać darmowy bonus bez depozytu, konieczne jest podanie kodu promocyjnego. Bonusy bez depozytu są bowiem ekskluzywnymi dodatkami do standardowej oferty powitalnej, które są aktywowane właśnie za pośrednictwem partnerskich kodów promocyjnych.

Dokładnie jest tak w przypadku Fortuny i LVBET. Żeby otrzymać darmowe zakłady, konieczne jest wprowadzenie kodów promocyjnych. Przy okazji warto rozejrzeć się, czy inni bukmacherzy nie przygotowali podobnych ofert. Zajrzyj do Betclic kod promocyjny oraz Betfan kod promocyjny, które są czołowymi operatorami w Polsce.

odebrać bonus bez depozytu

Kończąc już wątek kodów promocyjnych, warto wiedzieć, że kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu podaje się zawsze na etapie rejestracji konta. W formularzu rejestracyjnym znajdziesz stosowne pole do wpisania kodu. Może okazać się tak, że zostanie już wypełnione lub go nie ma. Taka sytuacja ma miejsce w momencie, w którym przejdziesz do bukmachera naszym linkiem, który automatycznie aktywuje kod promocyjny, bez konieczności jego wpisywania.

Jak odebrać bonus bez depozytu? Instrukcja krok po kroku

Jesteś początkujący w zakładach bukmacherskich albo dopiero po raz pierwszy spotykasz się z pojęciem bonusów bez depozytu? Nic straconego. Poniżej zamieściliśmy dokładną instrukcję krok po kroku, jak odebrać taką promocję, podczas rejestracji konta u bukmachera. Rzuć okiem na listę.

 1. Przejdź na stronę wybranego operatora, korzystając z odnośnika na naszej stronie, dzięki czemu masz gwarancję otrzymania najlepszych bonusów.
 2. Uruchom formularz rejestracyjny, jeżeli nie wyskoczył automatycznie.
 3. Wpisz wszystkie wymagane dane.
 4. Jeżeli pole “kod promocyjny” jest puste, wprowadź tam kod, znaleziony na naszej stronie. Dzięki temu aktywujesz bonus bez depozytu.
 5. Zaakceptuj regulamin, wyraź zgodę i zakończ rejestrację.
 6. Zaloguj się na swoje konto.
 7. Powinieneś zobaczyć darmowy zakład bez depozytu, który możesz teraz swobodnie wykorzystać.

Jak zatem widać, kroki niezbędne do wykonania, żeby odebrać darmowy zakład bez depozytu są bardzo proste. Cały proces rejestracji, od jej rozpoczęcia, przez założenie konta, zalogowanie się i odbiór bonusu nie zajmie więcej, niż minutę lub dwie.

Pamiętaj jedynie, żeby dokładnie zapoznać się z warunkami wszelkich bonusów, oferowanych za rejestrację. W tym warunkami odbioru, wykorzystania oraz obrotu przed dokonaniem wypłaty wygranych. Szerzej o warunkach bonusowych pomówimy jeszcze w dalszej części tekstu.

Najlepsze powody, dlaczego warto odebrać bonus bez depozytu

Istnieje wiele powodów, dla których warto odebrać top bonus za rejestrację bez depozytu. Pozwól, że teraz przytoczę najważniejsze z nich:

 • Bonus całkowicie za darmo.
 • Prosty i szybki odbiór promocji.
 • Brak konieczności dokonywania wpłaty.
 • Swoboda w wykorzystaniu.
 • Możliwość przetestowania bukmachera.
 • Możliwość wygrania prawdziwej kasy.

Jak widzisz, na powyższej liście zamieściłem sześć powodów, dla których warto odebrać bonus bez depozytu.

Pierwszy z nich to fakt, że jest to całkowicie darmowy bonus. Kolejny argument, to łatwy i szybki odbiór. Najczęściej wystarczy tylko rejestracja konta w zakładach bukmacherskich. Po trzecie, nie musisz dokonywać żadnej wpłaty, a więc poświęcać własnych środków, żeby zgarnąć bonusy bez depozytu. Po kolejne, najczęściej darmowy zakład bez depozytu można wykorzystać na dowolnym kuponie bukmacherskim. Po piąte, dzięki darmowej kasie, możesz przetestować wybranego przez siebie bukmachera bez żadnego ryzyka. I wreszcie po ostatnie, możesz zamienić darmowy bonus na prawdziwą kasę, jeżeli dopisze szczęście.

Na co zwrócić uwagę, podczas odbioru bonusu bez depozytu?

Zanim odbierzesz swój bonus bez depozytu, niezwykle ważne jest, żeby zapoznać się z kluczowymi warunkami i zapisami regulaminowymi. Wszystko dlatego, żeby niczego nie przegapić i być pewnym, że bonus znajdzie się na Twoim koncie gracza.

Warto więc pomówić o jakich warunkach mowa. Na które z nich trzeba zwrócić szczególną uwagę? Oto one:

 • Zasady odbioru bonusu bez depozytu.
 • Wykorzystanie bonusu bez depozytu.
 • Obrót bonusem bez depozytu.

Zasady odbioru bonusu określają, co gracz musi zrobić, żeby w ogóle otrzymasz bukmacher bonus bez depozytu. Punktem wyjścia jest zawsze rejestracja konta, bez której ani rusz. Część bukmacherów wymaga dodatkowo zaakceptowania zgód na kontakty marketingowe, poprzez e-mail lub/i sms. Zdarza się też, że bukmacherzy już na etapie rejestracji, przez przydzieleniem bonusu bez depozytu, chcą potwierdzić Twój adres e-mail, linkiem aktywującym lub numer telefonu, kodem weryfikacyjnym sms.

Zasady odbioru bonusu bez depozytu.

Kluczowe jest też wykorzystanie bonusu bez depozytu. Część bukmacherów daje swobodę. Darmowym zakładem można obstawić dowolny kupon. Rzadko zdarza się, żeby darmowy zakład można było wykorzystać na więcej niż jeden kupon. Niektórzy bukmacherzy limitują jednak wymagania co do kuponu. Można więc spotkać takie warunki, jak minimalna liczba zdarzeń na kuponie, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia czy minimalny kurs całkowity. Może zdarzyć się też tak, że bukmacher wskaże, na jakie zakłady dostępny jest bonus za rejestrację. Przykładowo może on działać wyłącznie w obrębie zakładów sportowych i esport, a wykluczone mogą być sporty wirtualne.

I na sam koniec dochodzimy do kolejnych kluczowych warunków, a więc obrót bonusem bez depozytu. Sam bonus nie podlega obrotowi, ale wygrane uzyskane dzięki darmowym pieniądzom, już najczęściej tak. Bukmacher określa wysokość obrotu, a więc na przykład pięciokrotność wygranej kwoty. Dodatkowym warunkiem jest czas na realizację obrotu, a więc na przykład maksymalnie 7 dni. Co bardziej wymagający bukmacherzy narzucają także warunki, dotyczące obrotu. Możesz więc spotkać zasady, na jakich kuponach, z jaką ilością zdarzeń, kursem pojedynczego zdarzenia i kursem łącznym, można dokonać obrotu wygranymi za darmowy zakład. Niektórzy bukmacherzy nie wymagają wcale obrotu wygranymi za darmowe zakłady, ale wówczas kwota wygranej pomniejszona jest o wartość przyznanego bonusu bez depozytu.

 

Jak wypłacić wygrane, uzyskane dzięki bonusowi bez depozytu?

Wiele zależy od bukmachera. Najczęściej, żeby wypłacić wygrane za bonusy bez depozytu, konieczne jest spełnienie warunków obrotu bonusem. Tj. wysokość i czas obrotu. Część bukmacherów, jak już wspomniałem powyżej, nie wymaga obrotu wygranymi za bonus bez depozytu. Wówczas kwota wygranej jest pomniejszana o wartość przyznanego bonusu.

 • Obrót wygranymi – wygrane zostaną odblokowane do wypłaty po zrealizowaniu warunków obrotu.
 • Brak obrotu – wygrane można wypłacić od razu, ale kwota wygranej pomniejszana jest o wartość bonusu bez depozytu (darmowego zakładu)

Czy bonusy bez depozytu są najlepszymi promocjami w zakładach bukmacherskich?

Wielu typerów zadaje sobie pytanie, czy bonusy bez depozytu, a więc darmowe zakłady, są najlepszymi ofertami promocyjnymi w zakładach bukmacherskich. Na to pytanie muszę odpowiedzieć jak najbardziej twierdząco.

Są to bowiem zdecydowanie najlepsze oferty. I choć kwoty nie są tak wysokie, jak w przypadków bonusów depozytowych, reload czy nawet cashbacków, to determinujący jest tutaj fakt, że takie bonusy otrzymujesz za darmo, bez poświęcania jakichkolwiek własnych środków. To daje spore pole manewru i wyklucza wszelkie ryzyko. Warto rozglądać się więc za bonusami bez depozytu.

Podsumowanie

Podsumowując już tekst, jak najbardziej polecam bonusy bez depozytu, którymi u bukmacherów są darmowe zakłady. Dzięki nim, obstawiasz za kasę bukmachera, nie ryzykując swoimi pieniędzmi. Co najważniejsze, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w ten sposób wygrać prawdziwe pieniądze.

Na naszej stronie znajdziesz zawsze najświeższe bonusy bez depozytu, a więc darmowe zakłady. Zapoznaj się z ich warunkami i pamiętaj, żeby zarejestrować się z naszego linku i aktywować kod promocyjny, jeśli jest dostępny. Są to niezbędne warunki, aby otrzymać bonusy bez depozytu za rejestrację konta w zakładach bukmacherskich.

FAQ

Czym jest bonus bez depozytu?

Bonus za rejestrację bez depozytu to darmowe środki, które możesz wykorzystać na obstawianie meczy w obrębie wskazanego serwisu bukmacherskiego. Jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj promocji, nie wymaga od klienta dokonywania żadnej wpłaty, a więc inwestowania własnych pieniędzy.

Kto może otrzymać bonus bez depozytu za rejestrację?

Opisane na naszej stronie bonusy bez depozytu mogą otrzymać polscy gracze, którzy nie posiadają konta we wskazanych zakładach bukmacherskich. W tekście znajdziesz obszerny poradnik na ten temat.

Ile wynosi bonus bez depozytu?

Kwota bonusu bez depozytu zależna jest od konkretnego bukmachera. Jeden operator oferuje więcej, drugi mniej. I jest to całkiem naturalne zjawisko. Najczęściej jednak bonusy bez depozytu wynoszą kilkadziesiąt złotych. Często stosowaną praktyką są dokładnie kwoty w granicach 20-25 złotych.

Czy trzeba obracać bonusem bez depozytu, żeby go wypłacić?

Sam bonus nie wymaga obrotu, ale wszystkie wygrane, uzyskane dzięki bonusowi bez depozytu najczęściej podlegają warunkom obrotu. Znajdziesz je dokładnie opisane w regulaminie bukmachera. Zdarza się jednak tak, że operator nie wymaga obrotu. Wówczas wygrane za bonus bez depozytu pomniejszane są o jego kwotę.

Którzy bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu?

Oferty zmieniają się bardzo często, a aktualną listę serwisów hazardowych, posiadających bonus za rejestrację bez depozytu, znajdziesz w naszym tekście. Zajrzyj do niego i bądź na bieżąco.