STS Kod Promocyjny 2020: *STSMAX* odbierz 1245 PLN na start

Najnowszy STS Kod Promocyjny 2020 gwarantuje wyjątkowy pakiet powitalny, a także dodatkowe bonusy. Wszystko opisaliśmy poniżej. Łącznie możesz liczyć na 1245 PLN! Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, by odebrać ofertę powitalną.

Zweryfikowana
STSMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
Bonus do 500 PLN
Wygasa w dniu: 31-12-2020
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Kod Promocyjny STS

STS Kod Promocyjny 2020

STS OfertyBonus i oferty 2019 Kod Promocyjny STS
bonus bez depozytu freebet 30 zł STSMAX
bonus za depozyt zakład bez ryzyka do 30 zł! STSMAX
bonus Betgames zakład bez ryzyka do 20 zł STSMAX
bonus za depozyt 100 % do 1200 zł STSMAX

W STS bonus powitalny to aż 1245 PLN. Możesz go otrzymać jeśli wprowadzisz wskazany wyżej kod promocyjny. STS umożliwia dodanie kodu w trakcie rejestracji. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Kod promocyjny STS w trakcie rejestracji

Tak jak napisaliśmy kilka linijek wyżej, kod promocyjny STS podajesz w trakcie rejestracji. Kod promocyjny przeznaczony jest dla każdego nowego gracza. Pozwala na otrzymanie jeszcze lepszej oferty powitalnej, niż standardowa oferta zakładów bukmacherskich STS.

W STS rejestracja należy do jednych z najszybszych na rynku. Dlatego też określana jest mianem szybkiej rejestracji. W dwóch krokach będziesz mógł utworzyć swoje konto i rozpocząć stawianie zakładów bukmacherskich.

Gdzie znajduje się w STS rejestracja? Odnośnik do formularza rejestracyjnego znajdziesz w górnym prawym narożniku strony lub też w aplikacji STS. Po jego otwarciu przez wszystko poprowadzi Cię intuicja. Proces rejestracyjny jest tak prosty, że nie ma sensu szczegółowo się nad nim rozwodzić.

Czy w STS rejestracja to wszystko

Szybka rejestracja umożliwi Ci otwarcie konta, otrzymasz w STS bonus, a także będziesz mógł obstawiać zakłady. Nie skorzystasz jednak z wszystkich funkcji zakładów bukmacherskich. Przede wszystkim nie będziesz mógł wypłacić swoich wygranych, a także obstawić za sumę łączną wyższą niż 5000 PLN.

Ma to miejsce w związku z tym, że w szybkiej rejestracji utworzyłeś tylko konto tymczasowe. Dlatego też musisz je w pełni aktywować.

Weryfikacja tożsamości

Weryfikacji tożsamości dokonasz poprzez załączenie przez specjalny formularz (lub wysłanie na e-mail bukmachera) skanów Twojego dowodu tożsamości. Mogą nim być dowód osobisty lub paszport. Skan musi być w kolorze i czytelny, a zwłaszcza imię nazwisko, nr PESEL, seria dokumentu. Jeżeli spełnisz te wymogi, to w ciągu 24 godzin bukmacher zweryfikuje pozytywnie Twoją tożsamość. Gdy coś pójdzie nie tak, to Dział Obsługi poprosi Cię o ponowne przesłanie dokumentów według wskazanych wytycznych. Po prawidłowej weryfikacji zniesiony zostanie na Twoim koncie limit stawek na zakłady, a także będziesz miał możliwość wypłacać pieniądze – na swój rachunek bankowy.

Oferta powitalna

W przypadku STS oferta powitalna to aż trzy bonusy – bonus od depozytu, freebet, a także cashback.

Bonus od depozytu: 100% do 1200 PLN

Największy bonus powitalny w STS to rzecz jasna bonus od depozytu. To standardowa oferta, znana z większości ofert legalnych bukmacherów. W przypadku bukmachera STS możesz liczyć na podwojenie wpłaty do 1200 PLN.

Warunki obrotu

Jeżeli zaczniesz obstawiać za środki przyznane z bonusu od depozytu, to w przypadku wygranej nie wypłacisz ich od razu. Bonus 100% objęty jest warunkami obrotu. Uwolnienie pieniędzy nastąpi wówczas, gdy dokonasz trzykrotnego obrotu przyznanym bonusem (kurs minimum 1,91). Na obrót masz dokładnie cztery miesiące – równe 120 dni.

STS freebet: 25 PLN

Od razu po rejestracji otrzymasz w STS freebet. Jego wysokość to 25 PLN. Darmowy zakład, bo takim właśnie jest freebet będziesz mógł wykorzystać do obstawienia Twoich ulubionych meczów.

Warunki obrotu

Warunki obrotu freebetu są identyczne, jak bonusu 100%. Trzykrotność kwoty 25 PLN – po kursie minimum 1,91. W tym przypadku nie ma jednak określonego czasu, w którym musisz dokonać wskazany obrót.

Cashback: 20 PLN

STS niedawno do swojej oferty wprowadził zakłady na gry karciane Betgames. Szerzej opisaliśmy je poniżej, ale warto wspomnieć, że w ramach oferty powitalnej przysługuje na nie bonus. Jest to cashback 20 PLN, czyli po prostu zakład bez ryzyka. Polega on na tym, że bukmacher STS ubezpiecza Twój pierwszy zakład na Betgames – do kwoty maksymalnej 20 PLN. Jeżeli wygrałeś – możesz otwierać szampana. Przegrałeś? Nie ma powodów do złości – bukmacher zwróci Twoją kasę.

Pamiętaj, że opisywana przez nas oferta powitalna dotyczy rejestracji z wykorzystaniem oferty, jaką jest STS Kod Promocyjny.

Inne promocje STS

Zaciekawiła Cię oferta powitalna, którą daje kod promocyjny STS? Mamy też kolejne informacje. U bukmachera STS bonus na start to nie wszystkie promocje, jakie dla Ciebie przygotował. Znajdziesz tutaj także wiele innych, atrakcyjnych bonusów, jeżeli już staniesz się regularnym graczem. Zaczynamy?

Loteria: Wygraj 500 000 PLN

Najnowsza promocja STS. Możesz wygrać nawet 500 000 PLN, a łączna pula nagród w loterii STS to 730 000 PLN. Jak w niej wziąć udział? Po prostu musisz spełnić kilka wymogów:

 • wyraź chęć na udział w loterii
 • zagraj kupon AKO lub SOLO z min. kursem 1.85
 • stawka kuponu musi wynieść 11 PLN lub wielokrotność (22 PLN, 33 PLN, 44 PLN itp.)
 • wygraj kupon!

Jeżeli trafiłeś to weźmiesz udział w cotygodniowym losowaniu, w którym STS wylosuje 1000 graczy i obdaruje ich bonusem 25 PLN. I tak co tydzień! Jeszcze lepszy bonus czeka na zakończenie loterii. Dlatego, że wówczas rozlosowana zostanie nagroda główna 500 000 PLN wśród wszystkich trafionych kuponów – spełniających powyższe wymogi.

4 kupony: 11 PLN bonusu

Bukmacher STS upatrzył sobie stawkę 11 PLN. Obowiązuje ona zarówno dla loterii, jak i dla kolejnej promocji – 4 kupony. W tym przypadku jednak stawka 11 PLN jest sztywna i nie ma możliwości, byś stawiał za jej wielokrotność, jeżeli chcesz wziąć udział w promocji.

Na czym polega ta promocja STS? Jeżeli w danym tygodniu wyślesz cztery kupony za stawkę dokładnie 11 PLN (kurs min. 1.85), to otrzymasz darmowe 11 PLN w następny poniedziałek. Bukmacher nazwał promocję “4 kupony – 5 gratis”. I dokładnie tak to wygląda.

Polubisz Poniedziałek

W Polubisz Poniedziałek zakłady bukmacherskie STS znów wspierają swoich najbardziej oddanych graczy. Co tydzień – właśnie w każdy poniedziałek bukmacher nagradza 1500 graczy z najwyższym obrotem w poprzednim tygodniu. Obrót to po prostu suma pieniędzy, którą przeznaczyłeś na stawianie zakładów. W puli nagród łącznie znajduje się 3 500 000 PLN. Co tydzień najaktywniejszy gracz otrzyma 3 000 PLN. Drugie miejsce to bonus 2 000 PLN, a trzecie 1 000 PLN. Jeżeli znajdziesz się na lokatach od czwartej do dziesiątej to możesz liczyć na 500 PLN. Kwoty maleją wraz z kolejnymi miejscami, ale bukmacher, jak już wspomnieliśmy nagradza co tydzień aż 1500 graczy. Najmniejszy przyznawany bonus wynosi 20 PLN.

Zaproś kumpla

STS podobnie, jak konkurencja nagradza także za zaproszenie przez Ciebie znajomych. Niektórzy legalni bukmacherzy limitują jednak takie promocje – do jednego kumpla, do dwóch, czy trzech. W STS bonus otrzymasz za każde polecenie przyjaciela.

Otrzymasz 50 PLN wówczas, jeżeli Twój kolega zarejestruje się z Twojego zaproszenia, dokona depozytu min. 50 PLN i obróci nim 3x po kursie min. 1.50. Czy wiesz, że Twój znajomy może także skorzystać z oferty STS Kod Promocyjny, która też da mu dodatkowe środki na grę? No właśnie, kuszące, prawda?

FAQ

 • Czy kod promocyjny STS jest aktualny?

Tak kod promocyjny jest jak najbardziej aktualny. Czuwamy nad tym i codziennie sprawdzamy aktualność naszych kodów, nie tylko w przypadku bukmachera STS, ale także dla wszystkich legalnych bukmacherów.

 • Za ile minimum mogę doładować konto w zakładach bukmacherskich STS?

Minimalna kwota doładowania uzależniona jest od wybranego typu płatności. Zaczyna się jednak ona od 1 PLN.

 • Czy obstawianie w Polsce jest zgodne z prawem?

Obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce jest legalne, o ile dokonuje się tego u legalnych bukmacherów. STS to w pełni legalny bukmacher.

 • Nie mam 18 lat, jak mogę obstawiać zakłady?

Niestety, żeby obstawiać zakłady bukmacherskie w Polsce – czy to naziemnie, czy online, trzeba mieć ukończone 18 lat.

 • Gdzie znaleźć listę legalnych bukmacherów?

Listę legalnych bukmacherów znajdziesz na stronie Ministerstwa Finansów. To instytucja, która wydaje licencję na organizację zakładów wzajemnych w naszym kraju.

Zakłady bukmacherskie STS – oferta bukmachera

Zakłady bukmacherskie STS należą do jednych z najpopularniejszych w Polsce. Czy słusznie? Ocenę pozostawiamy Tobie, aczkolwiek nie sposób nie zauważyć, że oferta obstawiania u tego bukmachera jest naprawdę bogata.

Oferta przedmeczowa

Oczywistą oczywistością jest fakt, że zakłady przedmeczowe to priorytet branży bukmacherskiej. Każdy legalny bukmacher ma je w swojej ofercie. W przypadku bukmachera STS masz możliwość obstawiać na ponad 30 różnych sportów.

Wśród najpopularniejszych dyscyplin do obstawiania STS wyróżnia piłkę nożną, tenis ziemny, siatkówkę, hokej na lodzie, koszykówkę, piłkę ręczna oraz sporty walki. W STS oferta zakładów to także sporty wirtualne i esport, który opisaliśmy w osobnej sekcji.

Jeżeli chodzi zaś o mniej popularne sporty, to ich wybór w przypadku STS też jest niezły. Masz możliwość stawiać zakłady między innymi na bandy, baseball, darty, krykiet oraz piłkę wodną.

Liczba rynków ściśle zależy od konkretnej dyscypliny i ważności danego meczu. Jeżeli chodzi o topowe wydarzenia, to bukmacher proponuje grubo ponad 200 rynków – w przypadku top5 lig europejskich piłki nożnej, czy meczy Wielkiego Szlema w tenisie ziemnym. Mniej popularne spotkania mają kilkadziesiąt, czy czasem i kilkanaście rynków.

Zakłady na żywo i transmisje

STS umożliwia również stawianie zakładów na żywo, co wydaje się w obecnych czasach kolejną z podstaw rynku zakładów wzajemnych. Live betting ekscytuje jeszcze bardziej niż zakłady przedmeczowe. W wydaniu STS obstawianie na żywo to także streaming spotkań.

Platforma streamingowa nosi nazwę STS TV. W przypadku STS transmisje są darmowe – wystarczy się zalogować, by móc oglądać i obstawiać swój ulubiony mecz. STS TV to tysiące różnych transmisji, czy to piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka, hokej na lodzie, koszykówka, a także inne dyscypliny.

Betgames

Przypominamy, że w Betgames dzięki ofercie STS Kod Promocyjny otrzymać możesz cashback 20 PLN. Wspomnieliśmy o nim szczegółowo na początku artykułu. Czym są Betgames?

Betgames to unikalna propozycja na rynku zakładów wzajemnych. Są to zakłady bukmacherskie na gry karciane. Póki co bukmacher przedstawił możliwość obstawiania trzech popularnych gier: Wojna, Poker, Bakarat.

Esport

Swoje miejsce u bukmachera STS znalazł także sport elektroniczny. Uczciwie musimy zaznaczyć, że STS esport postawił dość wysoko w swojej ofercie.

Odnośnik do sportów elektronicznych znajduje się w menu głównym, a liczba gier, możliwa do betowania jest naprawdę okazała. Znajdują się tutaj m.in.:

 • Counter Strike: GO
 • League of Legends
 • Dota 2
 • StarCraft 2
 • Arena of Valor
 • King of Glory
 • Paladins
 • Rocket League

Sam widzisz, że esport STS wygląda okazale. To jedna z najlepszych ofert na sporty wirtualne na polskim rynku bukmacherskim.

Cash-out

Czym jest właściwie cash-out? To możliwość odsprzedania otwartego kuponu, nim ten zostanie całkowicie rozliczony. Bukmacher odkupi od Ciebie kupon, na którym nie ma przegranego zdarzenia. Jeżeli trwa mecz i rozstrzyga się on po Twojej myśli, ale nie chcesz czekać do końca – wówczas możesz sprzedać kupon bukmacherowi. Oczywiście otrzymasz mniej, niż potencjalna wygrana na Twoim kuponie, ale zlikwidujesz ryzyko przegranej.

Bukmacher STS cash-out proponuje na zakłady przedmeczowe, a także na żywo, co zasługuje na pochwałę. W cash-out możesz wypłacić także kupony, które obstawiłeś dzięki STS Kod Promocyjny. Te jednak nie zaliczą się do wymaganego obrotu bonusem.

STS Metody Płatności

W STS masz możliwość zasilenia swojego konta poniższymi metodami:

STS Metody PłatnościSTS minimalna wpłata
Karty VISA oraz Mastercard1 PLN
PayU1 PLN
dotpay1 PLN
Tpay.com1 PLN
BLIK1 PLN
Paysafecard1 PLN
Skrill20 PLN
Neteller20 PLN
Wpłata w punkcie naziemnym STS1 PLN

Wszystkie wpłaty to tzw. wpłaty natychmiastowe. Dlatego pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu max. kilkunastu minut. Jak z pewnością zauważyłeś, w STS minimalna wpłata to 1 PLN.

STS Obsługa Klienta: Aplikacja STS – gdzie pobrać?

STS przygotował aplikację mobilną dla urządzeń z Androidem oraz iOS. Jeżeli posiadasz smartfon, czy tablet z Androidem, to aplikacji STS nie znajdziesz niestety w Google Play. Pobierzesz ją bezpośrednio na stronie bukmachera, w zakładce aplikacja mobilna. Problemu tego nie mają gracze z iOS. Tutaj aplikacja STS znajduje się w iTunes.

Jakie funkcje ma aplikacja STS?

W aplikacji STS z powodzeniem możesz dokonać także rejestracji nowego konta gracza. Podczas rejestracji możesz podać STS Kod Promocyjny i odebrać przysługującą ofertę powitalną oraz bonusy.

Najważniejsze funkcje, jakie wspiera aplikacja STS to:

 • Wszystkie zakłady przedmeczowe
 • Wszystkie zakłady na żywo
 • Szybki zakład
 • Cash-out
 • Rejestracja konta gracza
 • Wpłaty
 • Wypłaty
 • STS TV
 • Promocje mobilne

Podsumowanie

STS Zaklady Buckmacherskie

STS Zaklady Buckmacherskie

Zakłady bukmacherskie STS należą do grupy najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce. Naszym zdaniem słusznie, bowiem STS posiada świetną ofertę zakładów, ciekawe promocje oraz dopracowaną aplikację mobilną. Uznanie graczy STS zyskał także dzięki funkcji cash-out oraz streamingowi spotkań. Najmłodsi gracze cenią sobie możliwość betowania esportu, czyli gier takich, jak chociażby CS:GO, czy LoL. Nieco kontrowersji budzą niektóre kursy na popularne wydarzenia. Bywa, że STS posiada mniej korzystną ofertę niż konkurencja.

Plusy STSMinusy STS
Ciekawa ofertaKursy na niektóre wydarzenia
STS bonus powitalnyBrak aplikacji dla Windows Phone
STS TV

 

3 najlepsze alternatywy dla STS Kod Promocyjny

Fortuna

To największy konkurent dla STS na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Fortuna posiada równie dobrze dopracowaną ofertę zakładów bukmacherskich, stronę internetową, transmisję oraz zakłady na żywo. Bonus powitalny Fortuna to łącznie 1120 PLN.

forBET

Na start proponuje aż 2000 PLN. To jedna z lepszych ofert powitalnych, którą bukmacher nadrabia nieco skromniejszą ofertę sportów. Forbet to młody bukmacher, który ciągle się rozwija

Betclic

Czyli europejski potentat. W tej chwili uczciwie trzeba przyznać, że tylko Betclic posiada lepszą ofertę zakładów niż STS. W Betclic masz do dyspozycji na start zakład bez ryzyka 500 PLN. Ponadto bukmacher dostarcza świetną aplikację mobilną i liczne transmisje, dzięki Betclic TV.

Okres ważności kodu promocyjnego STS: 2020