Etoto Kod Promocyjny2020

eToto- niewielki bukmacher z bonusem powitalnym 500 PLN z kodem promocyjnym wyświetlonym poniżej:

Zweryfikowana
POKAŻ ETOTO KODY PROMOCYJNE > TOTOMAX
Premia i szczegóły oferty
Bonus do 2100 PLN
Wygasa w dniu: 31-12-2020
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Jak zdobyć kody promocyjne Etoto

Kroki, które trzeba wykonać aby się zarejestrować

Parę kroków dzieli użytkownika od rozpoczęcia gry. Najpierw trzeba się zarejestrować, a dzięki specjalnemu polecającemu kodowi o treści VIPLB można aktywować wysokie bonusy oraz dostępne promocje. Proces rejestracji zawiera 3 kroki, które należy przejść, aby założyć nowe konto. Czas, który trzeba na to poświęcić, wynosi maksymalnie 5 minut.

 • Pierwszy etap to wypełnienie pustych pul w formularzu rejestracyjnym. Trzeba podać swój nowy login, hasło oraz adres e-mail. To wszystko wystarczy, aby dojść do dalszej fazy,
 • Drugim krokiem jest przesłanie potwierdzenia swojej tożsamości w postaci zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu. Bukmacher akceptuje także zdjęcia w formacie jpg. Można dodać kod polecający, który aktywuje bonus powitalny w wysokości aż do 500 PLN, który użytkownik otrzyma do 7 dni roboczych,
 • Trzecim, ostatnim krokiem jest zaakceptowanie regulaminu i wyrażenie aprobaty na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzić ukończenie 18 lat, a na samym końcu hazardzista będzie musiał oświadczyć, że jego dochody pochodzą z legalnego źródła.

Z jakich promocji i bonusów mogą odnieść korzyść użytkownicy eToto?

E-toto w swojej ofercie posiada nietuzinkowy bonus początkowy, który może wynieść aż 500 PLN. Wszystko to, dzięki użyciu w ciągu 60 dni od zarejestrowania kodu- hasła polecającego o treści VIPLB, który upoważnia do odbioru tej sumy. Istotną kwestią jest też to, że trzeba wpłacić depozyt do 7 dni roboczych od rejestracji. Właśnie od kwoty pierwszej wpłaty bukmacher oblicza wartość bonusu powitalnego. Aby zdobyć wspomniany wcześniej bonus gracz musi także dokonać 4 krotnego obrotu. Kolejnymi promocjami dla graczy zakładów bukmacherskich eToto są:

 • Pięć +. Odnosi się do tak zwanych zakładów kumulowanych (akumulowanych). Zasada jest prosta. Za 5 zdarzeń zawartych w kuponie, środki zostaną zwiększone o 5%, jeżeli gracz zdecyduje się na 6 zdarzeń- 10 %, za 7 zdarzeń użytkownik dostanie więcej o 15 %, za 8 zdarzeń jest wzrost o 20 %, za 10 można otrzymać 30 %, a za 14 nawet 50 %. Wymogiem jest obstawianie zakładów w oparciu o angielską Premier League, włoską Serie A, hiszpańską Primera Division, niemiecką Bundesligę, polską Ekstraklasę ale także NBA czy MMA,
 • Negocjowanie wysokości kursu. Promocja ta dotyczy jedynie punktów naziemnych. Polega na tym, że jeżeli hazardzista postawi zakład z 3 zdarzeniami, a stawka wyniesie co najmniej 500 PLN, może on negocjować wysokość. Gdy bukmacher wyrazi zgodę, można grać za zaproponowany przez niego kurs.

Zakłady bukmacherskie pobierają niestety obowiązkowy podatek 12 % od każdej stawki zakładu.

Na co mogą liczyć użytkownicy zakładów bukmacherskich eToto?

Oferta zakładów u bukmachera eToto jest bardzo szeroka i konkurencyjna. Trzeba przyznać, że prezentuje się całkiem porządnie. Może śmiało konkurować z najlepszymi zakładami bukmacherskimi w Polsce. Do wyboru są takie dyscypliny jak, np.:

 • Piłka nożna,  w tym Ekstraklasa, Liga Europy, najpopularniejsza i słynąca z najwyższego poziomu na świecie Liga Mistrzów,
 • Koszykówka,
 • Hokej,
 • Piłka wodna,
 • Tenis,
 • Siatkówka,
 • Coraz bardziej lubiane e-sporty,
 • Bandy,
 • Snooker,
 • Futbol amerykański,
 • Futsal,
 • Piłka ręczna,
 • Sporty zimowe,
 • Krykiet,
 • Rugby,
 • Dart.

Można także stawiać zakłady na wydarzenia ze sceny politycznej w kraju i na świecie. Wszystkie zdarzenia można obserwować na żywo na stronie internetowej.  Specjalne miejsce na stronie internetowej zajmuje także Piast Gliwice, na którym głównie skupia się bukmacher.

Niestety nie ma możliwości grania w zakładach live.  Gracze mogą porównać kursy znajdujące się w eToto z kursami oferowanymi przez konkurencyjne zakłady bukmacherskie.

Ważne informacje o eToto

Od 2011 zakłady bukmacherskie eToto oferują pełnoletnim graczom możliwość rozrywki ale cały czas firma się rozwija. Zarząd obiecuje postępowe zmiany, które już wkrótce zadziwią świat gamblingu.

Firma otrzymała zgodę na prowadzenie działalności na terenie Polski z samego Ministerstwa Finansów, co świadczy o bezpieczeństwie i jawności marki.

Etoto oferuje około 30 punktów naziemnych z zakładami na terenie całego kraju. Najbardziej popularne są na południu naszego kraju.

Marka eToto znana jest z tego, że jej logo widnieje na koszulkach drużyny piłkarskiej Piast Gliwice, którą sponsorują.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Żurawia.

Jako jeden z nielicznych bukmacherów posiada swoje konto w aplikacji Snapchat.

Pomoc w eToto.

Zakłady bukmacherskie eToto posiadają trzy sposoby na uzyskanie pomocy w razie problemów. Za pomocą:

 • Infolinii telefonicznej pod numerem komórkowym 513 – 321- 174,
 • Poczty e- mail pod adresem: [email protected],
 • Dobrze zaopatrzonego i rozbudowanego działu FAQ, w którym można odszukać niezbędne informację, które w pełni powinni zaspokoić ciekawość dociekliwego użytkownika zakładów bukmacherskich eToto. Znajdują się tam informacje na temat rejestracji, możliwości zmiany loginu, hasła czy nawet danych osobowych.

Metody płatności, z których mogą skorzystać użytkownicy eToto.

Niestety metody płatności obnażają mankamenty bukmachera eToto.  Istnieje tylko jeden sposób dokonania wpłat i wypłat poprzez Przelewy24.  Jest to sposób, który działa na zasadzie współpracy z prawie każdym bankiem w naszym kraju. Pomimo to, że jest to bardzo proste, gdyż wystarczy wpisać wybraną sumę, a następnie ze strony swojego banku dokonać płatności. Jednakże w obecnych czasach jest to niewystarczające i stawia to eToto w złym świetle. Brakuje takich metod jak e-portfele, czyli między innymi Skrill czy Neteller.

Przelewy24 obsługują zarówno wpłaty i jak i wypłaty środków w zakładach bukmacherskich eToto. Jeżeli chcą one konkurować z innymi w branży gamblingowej, powinni oni jak najszybciej poprawić swoją ofertę, gdyż konkurencja nie śpi, a uboga oferta nie zachęca do grania i stawiania zakładów korzystając z tej polskiej marki z licencją Ministra Finansów.

EToto w wersji na telefon?

Zakłady bukmacherskie eToto nie posiadają aplikacji mobilnej do użycia w smartfonach i tabletach. Ze strony internetowej można jednak skorzystać dzięki specjalnej platformie eToto dedykowanej urządzeniom przenośnym. Działa ona bardzo szybko i jest łatwa w obsłudze. Bezproblemowe menu jest widoczne, bez problemu także gracz może postawić kupon czy zalogować się na swoje konto.  Możesz z niej korzystać bez wysiłku, gdziekolwiek chcesz i kiedykolwiek zamarzysz o świetnej rozrywce i wielkiej fortunie.

Jest to kolejna wada tego operatora, gdyż aplikację mobilną posiada prawie każdy szanujący się bukmacher w obecnych czasach. Miłośnicy hazardu muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Zarząd firmy obiecuje zmiany i zaktualizowanie swojej oferty poprzez między innymi wprowadzenie nowej, dedykowanej urządzeniom przenośnym aplikacji mobilnej.

Depozyt w eToto

Depozyt, czyli pierwsza wpłata jest wymagana u każdego bukmachera po zakończonym procesie rejestracji. Zwykle jest to kwota, którą chcemy rozpocząć przygodę ze światem gamblingu. Wpłacamy ją, otrzymujemy bonus powitalny i dopiero wtedy obracamy.

W eToto jest inaczej. Najpierw trzeba rozegrać, czyli obrócić depozyt, a dopiero wtedy bukmacher nagradza użytkownika bonusem powitalnym. Bonus wynosi 100 % kwoty, która została wpłacona jako pierwsza.  Jest to jakiś sposób, aby użytkownik mógł poczuć, że otrzymał środki bonusowe, których może w całości użyć jako podstawy do gry.

Minimalna kwota, którą trzeba obrócić aby rozpocząć grę to 1 PLN.

Witryna internetowa u bukmachera eToto.

Strona internetowa zakładów bukmacherskich prezentuje się okazale. Szaro- jasna kolorystyka doskonale oddaje to, co na stronie jest najważniejsze. Gdy gracz pierwszy raz spojrzy na stronę, przekona się, że zostało włożone w nią mnóstwo energii i zaangażowania.

Na pierwszym planie znajduje się panel, przez którego użytkownik może zalogować się na swoje konto lub istnieje także odnośnik, po którego kliknięciu rozpoczyna się proces rejestracji. Z lewej strony witryny jest spis zakładów, które można wybrać ale także dowiedzieć się jakie są aktualne promocje, kogo eToto sponsoruje czy poznać najważniejsze dane firmy. Ważną kwestią jest także samouczek, który przeprowadzi nowego użytkownika po wszystkich zagadnieniach zakładów bukmacherskich eToto, co pomoże zrozumieć zasady i sposoby na grę i wygrywanie olbrzymich pieniędzy.  Na środku strony głównej znajduje się wykaz najważniejszych wydarzeń sportowych oraz informacje na temat kuponu.

Ważną kwestią jest także informacja, że firma eToto jest obecna w mediach społecznościowych, na Facebooku oraz Twitterze. Ciekawostką jest także posiadanie konta na Instagramie i Snapchata.

Strona internetowa zakładów bukmacherskich eToto dostosowana jest do wymogów licencyjnych Ministra Finansów naszego, polskiego Rządu.

Etoto w skrócie.

Oto najważniejsze informacje na temat zakładów bukmacherskich eToto, jednego z najmłodszych polskich marek na rynku hazardowym:

 • Marka eToto to nieliczny bukmacher w Polsce, który działa legalnie według licencji otrzymanej z Rządu Polski. Posiada punkty naziemne zajmujące się dystrybucją kuponów, które w większości znajdują się na terenie Polski południowej. Bukmacher obiecuje, że nowe punkty sprzedaży będą otwarte w niektórych miastach, które liczą ponad 20 000 mieszkańców. Jednakże eToto skupia się przede wszystkim na dystrybucji kuponów i prowadzeniu działalności bukmacherskiej online,
 • Piast Gliwice, klub piłkarski z województwa śląskiego, wice mistrz Polski z 2016 roku, dumnie na koszulkach prezentuje logo eToto, gdyż zakłady bukmacherskie są jednym z ich głównych sponsorów,
 • eToto specjalizuje się przede wszystkim w piłce nożnej. Gracze mogą zawierać zakłady na spotkania piłkarskie nawet 4. Ligi regionu Podlaskiego lub 2. Bundesligi, czyli ligi niemieckiej,
 • Obstawiać można także inne dyscypliny, m.in. piłkę ręczną, siatkówkę, hokej, koszykówkę, snooker, MMA, dart, piłkę wodną. Do dyspozycji są także wydarzenia z areny międzynarodowej jeżeli chodzi o kulturę, politykę i rozrywkę,
 • eToto oferuje bardzo ciekawe bonusy i promocje. Są to np. promocja Pięć+, który charakteryzuje się tym, że za wytypowanie minimum 5 zdarzeń, można zdobyć dużą kwotę. Do dyspozycji gracza ze punktu stacjonarnego jest także oferta do negocjowania kursów,
 • Strona internetowa bukmachera eToto jest łatwa jeżeli chodzi o użycie i obsługę.  Wymagana jest rejestracja, która trwa parę minut. Wszystko jest uporządkowane i bardzo łatwo odszukać informacje i zakłady do postawienia. Nie ma na niej zamieszania, a łagodne kolory nie są agresywne,
 • Bonus za rejestrację wynosi aż 500 PLN. Należy dokonać 4 krotnego obrotu do 60 dni roboczych po rejestracji aby otrzymać tę kwotę,
 • Bukmacher posiada konta w mediach społecznościowych, Facebook’u, Twitterze oraz Instagramie i Snapchacie,
 • Jedynym sposobem na dokonanie płatności ( wpłaty i wypłaty) są Przelewy24. Niestety nie ma możliwości użycia e-walletów czy Western Union,
 • Pobierana jest obowiązkowa opłata ( podatek) o wartości 12 % od otrzymanej wygranej,
 • Siedziba zakładów bukmacherskich eToto znajduje się w Warszawie,
 • Polsko-języczne biuro obsługi klienta obsługiwane jest tylko za pomocą infolinii telefonicznej lub przez wiadomości e-mail. Dostępny jest także dobrze wyposażony FAQ. Brak niestety czata na żywo,
 • Na stronie internetowej znajduje się porównywarka kursów z innymi konkurencyjnymi zakładami bukmacherskimi oraz samouczek, który pomoże początkującym hazardzistą w zapoznaniu się z tajnikami gry w eToto.

eToto, a co w zamian?

Zakłady bukmacherskie eToto oferują graczom przedstawione wyżej warunki ale są także inne, które są warte zainteresowania, gdyż prezentują bardzo wysoką jakość i poziom. Zdecydowanie mogą konkurować z eToto, a są to:

Niezawodne zakłady bukmacherskie Fortuna.

Dla nowych użytkowników, którzy dopiero zarejestrowali swoje konto Fortuna przygotowała dwa, oryginalne bonusy powitalne.

Na posiadaczy okazjonalnego kodu rabatowego o treści FortunaVIP czeka tytuł gracza VIP z wyjątkowymi promocjami oraz bonusem w wysokości 120 PLN jako zakład bez ryzyka. W przypadku fiaska, firma zwraca fundusze na konto gracza. W przypadku, gdy ktoś nie posiada takiego kodu, otrzyma tylko lub aż 100 PLN.

Z kolei dostępny jest także bonus od depozytu, czyli wpłaty pierwszych środków, który może wynieść nawet 400 PLN.  Bukmacher daje 100 % podwojenie depozytu.

Zalecane jest także zbieranie punktów, które otrzymuje się za postawione zakłady. Można wymienić je na wyjątkowe nagrody, które na pewno przypadną do gustu każdemu zapalonemu hazardziście. Są to:

 • Zakłady, które są bezpłatne,
 • Podwajające środki bonusy,
 • Możliwość wzięcia udziału w bardziej atrakcyjnych promocjach,
 • Specjalne nagrody rzeczowe, w postaci laptopów czy telefonów.

Do wygrania jest bardzo dużo pieniędzy oraz VIPowskie bilety na mecze piłki nożnej, a wszystko to w Mistrzostwach Typerów.

Jedne z lepszych zakładów bukmacherskich, czyli STS.

W STS, czyli jednych z lepszych zakładów bukmacherskich w branży podczas rejestracji zaleca się użycie kodu rabatowego o treści FREEBET. Dzięki niemu użytkownik otrzymać może 500 PLN na konto jako bon powitalny oraz zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN. Dotyczy to tylko nowo zarejestrowanych graczy korzystających z usług zakładów bukmacherskich STS. Co więcej, STS gwarantuje podwojenie o 100 % wpłaconego depozytu. Co to oznacza dla użytkownika? Gracz wpłacając np. 100 PLN, otrzyma 200 PLN, a gdy wpłaci 200 PLN, na jego koncie pojawi się aż 400 PLN.

Poważnym minusem jest jednak niewielka ilość promocji oferowanych dla swoich klientów. Są tylko dwie najważniejsze:

 • Jeżeli gracz zaprosi swojego przyjaciela, a ten się zarejestruje, na konto gracza trafi 100 PLN,
 • Co piątek można otrzymać od 20 PLN do 100 PLN, jeśli użytkownik znajdzie się w gronie 1000 pierwszych, którzy rozpoczną rozgrywkę.

LVBet, czyli nic więcej mówić nie trzeba!

Dzięki licencji i za zgodą otrzymaną z Ministerstwa Finansów, LVBet gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Zakłady bukmacherskie oraz kasyno online jest w pełni legalne, a gracze mogą skupić się na wygrywaniu fortuny i zabawie, która wciąga na długie godziny.

LVBet świadczy usługi na najwyższym, światowym poziomie i zapewnia wyjątkową jakość oraz możliwość obstawiania różnych dyscyplin sportowych na najwyższym poziomie:

 • Piłki ręcznej,
 • Ekstraklasy czy Ligi Mistrzów, czyli piłki nożnej,
 • Hokej,
 • Baseball,
 • Piłka koszykowa.

LVBet jest bardzo znaną marką w Polsce, dzięki swej ciężkiej pracy i ścisłych kontaktach z polskim światem sportu.

Promocje, które oferuje bukmacher są interesujące. Swym graczom poleca między innymi bonus powitalny 20 PLN, a za wpłatę minimum 100 PLN, na konto klienta wędruje zwrot 1 % wpłaconej sumy.